МадамОхмури• 12 ноября 2022

Чим викликаний такий стан лінії шиї?

Подивіться на кут між підборіддям та власне шиєю. Чим викликаний такий вигляд? Старіння? Я ще не дуже стара, між 35 і 40… також була операція на шиї декілька років тому. Чи могло це теж вплинути?
Тепер я ще більше не люблю фотографуватися((
Катастрофа• 12 ноября 2022
Вы просто себя не любите.Я вообще не вижу проблемы, даже не понимаю о чём Вы.

Пацака-задирака• 12 ноября 2022
Ну по перше, у вас сидяча робота? Остеохондроз є?
ЗавЛабСнаб• 12 ноября 2022
Постава. Горбитесь і опускаєте голову.

Таке в наш час у багатьох виникає через зависання в телефоні
torbochki.in.ua• 12 ноября 2022
Це про осанку. Голова (підборіддя) висунута вперед+плечі загорнуті вперед - біч сучасності, сидячі роботи, монітори і тд. Ще буває поєднання з неправильним прикусом
Без QR коду• 12 ноября 2022
Ответ дляЗавЛабСнаб
Постава. Горбитесь і опускаєте голову.

+++
ЭтаваНиМожетБыть• 12 ноября 2022
У вас все, как у всех. Обычная компьютерная шея, вытягивается вперёд, посмотрите картинки в интернете. Конечно, положение всех мышц меняется, кожа провисает. У вас ещё нормально.
Зарядка, массажи исправят ситуацию. Я за осанкой очень слежу
Накладная• 12 ноября 2022
Возраст между 35 и 40... Почему нельзя написать 37 или 36? Такие прям шифровки, Боже мой.
И что за трагедия с фотографированием? Вы топ-модель с миллионами подписоты в Инсте?
На йогу пойдите и себя полюбите. Меньше будет времени для поиска мнимых недостатков.
ЦыбаФу• 12 ноября 2022
Осанка
Без QR коду• 12 ноября 2022
Оглянитесь вокруг. Это всё от гаджетов

автор МадамОхмури • 12 ноября 2022
Ответ дляtorbochki.in.ua
Так, прикус неправильний
автор МадамОхмури • 12 ноября 2022
Ответ дляБез QR коду
Оглянитесь вокруг. Это всё от гаджетов
Останні 5 років дуже багато часу в комп‘ютері- було навчання
автор МадамОхмури • 12 ноября 2022
Ответ дляПацака-задирака
Є трохи. У поперековому.
автор МадамОхмури • 12 ноября 2022
Ответ дляЗавЛабСнаб
Постава. Горбитесь і опускаєте голову.

Дякую!
автор МадамОхмури • 12 ноября 2022
Ответ дляНакладная
А чого Ви така агресивна? Людина не має права на комплекси? Навіть якщо не «інста», не можна хотіти подобатись собі на фото?
like it• 12 ноября 2022
Осанка.
torbochki.in.ua• 12 ноября 2022
Ответ дляМадамОхмури
Так, прикус неправильний
Розумію Вас, маю те саме. Віку теж Вашого. 3 роки в брекетах, друга брекет-система і постіні б‘юті корекції. Але результат не вах, тому що з 11 років сколіоз + плоскостопість після пологів і тд
Накладная• 12 ноября 2022
Ответ дляМадамОхмури
Где агрессия? Вас так Ваш возраст задевает и комплексы терзают? Работать над собой начните, а не заниматься неуместным кокетством: между своими 35-ю и 40-ка годами, я прожила прекрасные 10 лет (с).
автор МадамОхмури • 12 ноября 2022
Ответ дляtorbochki.in.ua
Виходить хоч трохи виправити? Я мала йти ставити систему 24.02 (((
автор МадамОхмури • 12 ноября 2022
Ответ дляНакладная
Це ваша особиста справа. Моє питання було іншим. Я не буду тут все описувати, що робила останні 10 років, бо тема не про це

автор МадамОхмури • 12 ноября 2022
Ответ дляtorbochki.in.ua
Що саме робите, які процедури , крім власне брекет-системи ?
torbochki.in.ua• 12 ноября 2022
Ответ дляМадамОхмури
Так, але зміни більше не у профіль, а у анфас. І думаю це індивідуально.
sky-labs• 12 ноября 2022
Ответ дляtorbochki.in.ua
+ неправильное положение языка
автор МадамОхмури • 12 ноября 2022
Ответ дляsky-labs
+ неправильное положение языка
О боги, а це як? Вперше чую…
torbochki.in.ua• 12 ноября 2022
Ответ дляМадамОхмури
Косметолог вцілому по обличчю, але цю тему теж стосується. Ліполітики, гідроксіапатит кальцію, нитки робила - з того що впливає на підборіддя. Ботоксом теж можна розслабити м‘язи, що тягнуть від підборіддя до грудей, якщо немає протипоказань. Але це все маскуюча робота з наслідками, причина ж у поставі, м‘зововому каркасі.
sky-labs• 12 ноября 2022
Ответ дляМадамОхмури
Вы с жиру беситесь...
Комплексы отращиваете на ровном месте - дар, талант!
Без QR коду• 12 ноября 2022
Ответ дляМадамОхмури
О боги, а це як? Вперше чую…
Да, это правда. Но там, кажется, врождённое. И положение языка влияет на гармоничность лица.
автор МадамОхмури • 12 ноября 2022
Ответ дляsky-labs
Вы с жиру беситесь...
Так, я ж про це і питала, звісно
sky-labs• 12 ноября 2022
Ответ дляМадамОхмури
О боги, а це як? Вперше чую…
Где находится ваш язык в расслабленном состоянии - вверху/внизу?
torbochki.in.ua• 12 ноября 2022
До речі, є такі фахівці - гнатолог. Вони професіонально займаються усім, що пов‘язано зі щелепою і причинами таких станів. Хотіла сходити і теж 24,02 змінило уся плани
Пацака-задирака• 12 ноября 2022
Ответ дляМадамОхмури
Є трохи. У поперековому.
Отож. Стопи теж мабуть вальгус чи плоскостопість? Сколіоз? Неправильний прикус? Це все в купі. А на додачу відсутність спорту, масаж чи тп. І телефон+комп. Це тільки спеціальні вправи під наглядом лікаря , вертебролог. Масаж. І контроль своєї постаті. Якщо вже є таке самі по собі ви вже рівною не станете.