фан L.O.S.T.• 12 ноября 2022

Пішла на лазерну епіляцію, чоловік в шоці

Чоловік воює. За 9 місяців додому приїздив один раз на три дні.
Місяць тому вирішила піти на лазерну епіляцію - пахви, глибоке бікіні, ноги. Ще й акція хороша.
На днях з´явилась новина, що, можливо, чоловіка пустять у відпустку. Сьогодні розмовляємо, тай вирішила сказати, що ходжу на таку процедуру. До слова, виконує її моя кума (мабуть, якби чужа людина, то я б і далі не відважувалась).
І його реакція дивна. Замовк, а потім "п..дєц". Я перепитала, що не так. "Та ні, нічого" - вже зовсім іншим тоном. Типу, він уявив собі цю картину і ох..їв, бо ж це в якій позі треба лежати... Я кажу "там же не лежиш зовсім, як на гінекологічному кріслі".....
Хотіла зробити сюрприз, називається.. Мабуть, добре, що зараз сказала, бо по приїзду було б ще веселіше.
Те, що від бритви в мене подразнення і вростає волосся, то нічого. Про шугарінг мовчу.
Не знаю тепер, як бути... Чи то стрес воєнний на його сприйняття так повпливав, чи що....
Надувная пыль• 13 ноября 2022
Ответ дляДюймовочка
Вы очень душная, ваши нелепые домыслы меня уже утомили.
«Я три дня гналась за вами, чтобы сказать, как вы мне безразличны» (с)
🤣🤣🤣🤣

Дюймовочка• 13 ноября 2022
Ответ дляНадувная пыль
🤣🤣🤣🤣
Я вижу. Всего хорошего