фан L.O.S.T.• 12 ноября 2022

Пішла на лазерну епіляцію, чоловік в шоці

Чоловік воює. За 9 місяців додому приїздив один раз на три дні.
Місяць тому вирішила піти на лазерну епіляцію - пахви, глибоке бікіні, ноги. Ще й акція хороша.
На днях з´явилась новина, що, можливо, чоловіка пустять у відпустку. Сьогодні розмовляємо, тай вирішила сказати, що ходжу на таку процедуру. До слова, виконує її моя кума (мабуть, якби чужа людина, то я б і далі не відважувалась).
І його реакція дивна. Замовк, а потім "п..дєц". Я перепитала, що не так. "Та ні, нічого" - вже зовсім іншим тоном. Типу, він уявив собі цю картину і ох..їв, бо ж це в якій позі треба лежати... Я кажу "там же не лежиш зовсім, як на гінекологічному кріслі".....
Хотіла зробити сюрприз, називається.. Мабуть, добре, що зараз сказала, бо по приїзду було б ще веселіше.
Те, що від бритви в мене подразнення і вростає волосся, то нічого. Про шугарінг мовчу.
Не знаю тепер, як бути... Чи то стрес воєнний на його сприйняття так повпливав, чи що....
Дюймовочка• 12 ноября 2022
Ответ дляНадувная пыль
Та хай тратять… це саме про них прислів’я: «чого бідний- бо дурний». Он навпроти квартиру такі знімають… думаю підчистую гроші витрачає… людина, яка зроду не фарбувала волосся тепер ходить до мого майстеру і відвалює 3500 за візит…. Ну і все інше в такому ж стилі… моя косметолог каже, що 10-12 тис щомісяця в неї залишає🤦🏻‍♀️
А вы почему к такому дорогому мастеру ходите, а не в экспресс стрижку за 200? Вроде не бюджетно, а ощущение шараги, где каждому клиенту моют кости и лезут в карман.

Поумничка• 13 ноября 2022
автор я может немного не по теме , но хочу спросить , больно делать лазерную эпиляцию на подмышках? Да и в зоне бикини?Как долго идет процедура? Я уже давно задумалась об этой эпиляции , но боюсь , пока думаю
автор фан L.O.S.T. • 13 ноября 2022
Ответ дляПоумничка
Мені не було боляче. Можливо, трошки пощипування є, але в мене високий больовий поріг.
Поумничка• 13 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
подмышками долго делают по времени?
автор фан L.O.S.T. • 13 ноября 2022
Ответ дляПоумничка
подмышками долго делают по времени?
Чесно кажучи, я не фіксувала час. Хвилин 20, можливо...
Поумничка• 13 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
это одна зона 20 мин? А вас спрашивали не больно ли вам?
автор фан L.O.S.T. • 13 ноября 2022
Ответ дляПоумничка
Дві пахви. Чесно, під час процедури ми жваво говорили, тому за часом я взагалі не слідкувала.
Про больові відчуття обов´язково запитували і не раз)
Нога на ногу• 13 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Просто кума почала працювати в цій сфері. Я давно хотіла, але до чужих йти не мала бажання.
Жесть, звісно. я сама вся лазеркою голена, не бачу нічого соромного в процидурі, але кумі порчепірку б не влаштовувала. ну, може у вас близькі стосунки і вона вже все бачила там. як то кажуть:’ шо то за кума шо під кумой не була’
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 13 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Поговорили знову. Його дійсно збентежило те, в якому вигляді ця процедура відбувається. Ні про гроші, ні про ймовірні думки про зраду мови немає.
Всім ядним панянкам бажаю добра і менше приводів для накопичення жовчі, яку ви тут люб´язно вилили.
Дякую за підтримку тим, хто зрозумів.
А , ви, раз така чесна і нічого не приховуєте від чоловіка ,розповіли , що цю ситуацію винесли на інтернет простір ?
Навіщо все потрібно вивалювати? Ви думаєте йому дуже цікаво яким чином ви видаляєте волосся з інтимних місць?

Поумничка• 13 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
спасибо , наверно , рискну и себе зделать , начну с подмышек. а вы где делали? Я присматриваюсь к лазер Хаус
Реанимация• 13 ноября 2022
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Зараз вам авторка скаже, що оце з вас ллється, а вона сама знає, про що з мужем розмовляти. Тому і тема, що багато знає.
Там муж теж у шоці іменно з куми. Одній авторці нормуль і кума, і балачки. Вона нічого не розуміє, з чого гвалт...
Тут ще підтягнулись любителі гінекологів, родичі чи друзяки мужа і они ото всією толпою дружно і роди приймають і заглядають, і усі щасливі - це головне
Трахтибидох• 13 ноября 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Автор , Вы мне очень приятны 💐
Я поражаюсь Вашей выдержке спокойно всем отвечать
І я )
Автор моллодець
Кидстаффовна• 13 ноября 2022
Ответ дляНадувная пыль
А після 1; 2; 3; чи навіть 5 процедури ви станка не берете?
Отак і виявляється кількість тих, хоть з хащами в трусах ходить 🤣
к чему ваш комент? я лазерку не делала, какие 1, 2... сеансы?
пользуюсь триммером и электробритвой.
Надувная пыль• 13 ноября 2022
Ответ дляДюймовочка
Я до того майстру вже 8 років ходжу. Там кістки не перемивають. То сусідка просила її записати. Колір змінила кардинально і колорированіє заодно. Тому я точно знаю до кого вона ходить.
Надувная пыль• 13 ноября 2022
Ответ дляПоумничка
Почніть з ніг. Піхви і бікіні найніжніші зони. Може бути трошки болісно.
Надувная пыль• 13 ноября 2022
Ответ дляКидстаффовна
пользуюсь триммером и электробритвой.
Ось і користуйтесь… жесть тример…. Їжак на пі@кі… бідний чоловік
Кидстаффовна• 13 ноября 2022
Ответ дляНадувная пыль
бедная вы. все делаете с оглядкой на мужика, а не как ВАМ удобно. боитесь, шо сбежит?
Дюймовочка• 13 ноября 2022
Ответ дляНадувная пыль
Вы целых 8 лет, а ей сейчас захотелось. Посмела в салон сходить, а не Лореалем из Евы покраситься. ’Моя косметолог каже, що 10-12 тис...’ - это ваши слова, косметолог сплетничает о клиенте.
Надувная пыль• 13 ноября 2022
Ответ дляКидстаффовна
Це ви до чого написали? Свої страхи при собі залишіть)) бо можете наврочити, і збіжить ваш до тієї, в кого їжаків немає 🤣
Мені зручно було вирішити це питання років 15 тому. А ви продовжуйте бігати щоденно з тримером…

Надувная пыль• 13 ноября 2022
Ответ дляДюймовочка
Де ви плітки побачили? Мій мастер не обговорює клієнтів. А про оплату, то К слову прийшлось. Питала, чи немає в мене ще таких грошовитих знайомих..
щодо фарбування, то то в моєму місті найдорожчий салон.
Їй потрібно дорого- багато…. Краще б гроші зібрала та житло купила.
Цікаво, ви справді не розумієте, про що пишу я і дівчата? Явно чоловік під боком сидить, чи взагалі закордоном обидва сидите.
Поумничка• 13 ноября 2022
Ответ дляНадувная пыль
если начать с ног , а не подмышек , в подмышках будет уже не так больно? Вряд ли , та в чем смысл? Мне вобще надо убрать волосы над верхней губой , вот и решила начать с подмышек
Поумничка• 13 ноября 2022
Ответ дляНадувная пыль
вы тоже зделали лазерку?
Надувная пыль• 13 ноября 2022
Ответ дляПоумничка
Ноги менш вразливі. І ви зрозумієте самі все. Мені мій майстер казала колись, що крем обезболюючий беруть люди і таких не мало. Мені не боляче було. Сину піхви трошки відчутно.
Надувная пыль• 13 ноября 2022
Ответ дляПоумничка
вы тоже зделали лазерку?
Так, дуже давно. На все тіло. І тепер раз в 8-10 місяців профілактика і все
СноваЗдорова• 13 ноября 2022
Ответ дляДюймовочка
Остается молчать и скорбно слушать.
Ну несите ему в уши ахинею, это существенно укрепит брак
Дюймовочка• 13 ноября 2022
Ответ дляНадувная пыль
А расспросы мастера про потенциальных денежных клиентов в порядке вещей Не выкручивайтесь уже, любительница залезть в чужой карман, плавно с соседки перешли к домыслам о жизни анонима с форума
Надувная пыль• 13 ноября 2022
Ответ дляДюймовочка
Ви якась дика. В мене майстри незмінні вже багато років. До косметолога я ходжу двічі на тиждень. В нас давно відносини не клієнт- майстер.
Я розумію, що тим хто до випадково потрапляю до першого ліпшого майстера раз на рік це не зрозуміти…
І не рівняйте всіх по собі. Не всі пліткують. Я навіть і не подумала про це, коли писала. Но кожен же приміряє ситуацію до себе. Тож, пліткуйте поменше і не ввижатися пліткарство в інших не буде.
Дюймовочка• 13 ноября 2022
Ответ дляНадувная пыль
Вы смешная в своем хвастовстве ылитными салонами, ценниками и количествами посещений, осуждая при этом какую-то соседку. Я не дружу с мастерами, мне нравится субординация, я не подруженька, которая пришла ноготочки, а клиент.
Надувная пыль• 13 ноября 2022
Ответ дляДюймовочка
Боже, які в вас комплекси…
А я дружу з майстрами. Тому мене приймуть без запису, якщо мені ну дуже потрібно. І з святами я їх вітаю…
І до чого тут елітні? Я ходжу до своїх майстрів. Навіть якщо вона в підвалі буде працювати я всеодно до неї прийду…
На жаль, такі як ви це не розуміють.. дотримуйтесь субординації, хочь за майстра будете вищі
Дюймовочка• 13 ноября 2022
Ответ дляНадувная пыль
Боже, які в вас комплекси…
Вы очень душная, ваши нелепые домыслы меня уже утомили.