фан L.O.S.T.• 12 ноября 2022
Пішла на лазерну епіляцію, чоловік в шоці
Чоловік воює. За 9 місяців додому приїздив один раз на три дні.
Місяць тому вирішила піти на лазерну епіляцію - пахви, глибоке бікіні, ноги. Ще й акція хороша.
На днях з´явилась новина, що, можливо, чоловіка пустять у відпустку. Сьогодні розмовляємо, тай вирішила сказати, що ходжу на таку процедуру. До слова, виконує її моя кума (мабуть, якби чужа людина, то я б і далі не відважувалась).
І його реакція дивна. Замовк, а потім "п..дєц". Я перепитала, що не так. "Та ні, нічого" - вже зовсім іншим тоном. Типу, він уявив собі цю картину і ох..їв, бо ж це в якій позі треба лежати... Я кажу "там же не лежиш зовсім, як на гінекологічному кріслі".....
Хотіла зробити сюрприз, називається.. Мабуть, добре, що зараз сказала, бо по приїзду було б ще веселіше.
Те, що від бритви в мене подразнення і вростає волосся, то нічого. Про шугарінг мовчу.
Не знаю тепер, як бути... Чи то стрес воєнний на його сприйняття так повпливав, чи що....
Сижу_и_плачу• 12 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Поговорили знову. Його дійсно збентежило те, в якому вигляді ця процедура відбувається. Ні про гроші, ні про ймовірні думки про зраду мови немає.
Всім ядним панянкам бажаю добра і менше приводів для накопичення жовчі, яку ви тут люб´язно вилили.
Дякую за підтримку тим, хто зрозумів.
Тю. Я 2 недели назад тоже первый раз пошла. Муж просился пойти со мной посмотреть, как это делают🤭 Но он у меня всегда такой. На родах стоял прям за врачами и рассматривал, что там происходит. Потом подошёл ко мне и говорит тихонько: ’Давай, ещё немножко постарайся, там уже головка на выходе стоит’😐
Реанимация• 12 ноября 2022
Ответ дляЗалатавая
Чоловікам не потрібно все знати. Мій був би в шоці як би знав скільки грошей в мене йде на косметику. Колись запитала, знаєш скільки коштує крем? Сказав, не знаю і знати не хочу
та ладно, их рыбацкие катушки или чем ваш там увлекается, тоже не копейки стоят
Доктор Хаос• 12 ноября 2022
Не переживайте за вашего мужа, он в шоке от совсем другого. За все лето в нашей области, заметьте именно летом, баня и места в ней были нарасхват. Покупали военные купальники молодым девочкам, такого ажиотажа даже не было в летние сезоны прошлых лет. Все лето не было свободных мест от слова вообще((( Только военные.... И я их не осуждаю, жизнь одна, и неизвестно, что будет завтра.
Берегите себя и свою семью, это самое главное))) Живите, будьте здоровы и делайте, то, что считаете нужным, и что приносит Вам моральное удовлетворение))
Чучело-Мяучело• 12 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ще напишіть, що я троль, і по всім пунктам відмітитесь))
Конечно тролль
Эпиляция бикини в позе как у гинеколога в кресле?
Она вообще то на боку лежа делается
фан L.O.S.T.
• 12 ноября 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Странно. А к гинекологам он вас спокойно отпускал?
Нюанс в тому, що це кума робить і я перед нею не стидаюсь.
Але ми обоє медики, вона працює в урології. Профдеформації у обох, так би мовити.
Але вже все з´ясувалось, тому питання вичерпане. Закрила б тему, якби ця опція була доступна
фан L.O.S.T.
• 12 ноября 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
Конечно тролль
Она вообще то на боку лежа делается
Хто писав, що це як у гінеколога?
Реанимация• 12 ноября 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Она рассказала об этом не к месту, муж в окопах , а жена перед кумой..... язык мой , враг мой
тоже не понимаю ничего. ни поход к куме, ни рассказ. человек в тяжелых обстоятельствах, не понятно, что там угрожает ему, ели или не ели и не спали.
все мои рассказы бы были - тебя ждем, или о детях.
а тут звонит с окопа, и я - а, я тут в ванной лежу, пью кофе, ага, перед этим на массажик сходила, на эпиляцию, ага. ну ты давай там, держись, звони. а то мне еще укладку делать.
Реанимация• 12 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
’Таке’ малось на увазі, що пішла на лазерну, а мала б сказати, що йду в кафе, чи ще кудись. Спитав - відповіла правду.
Не розумію, що не таке
Але дівчата вже розкрутили, що я ніби і про обрізку нігтів, і щипання брів докладую. Все в стилі Совєтчиці
Не розумію, що не таке
на шо ему ваша правда?
вы и в туалете задержитесь, он спросит, что так долго? вы начнете, да вот, потужилась, потом еще раз, потом газик вышел, потом...
фан L.O.S.T.
• 12 ноября 2022
Ответ дляРеанимация
Бачу, Ви вважаєте, що добре знаєте, про повинне говорити подружжя, коли чоловік на війні.
Думаю, Ваш чоловік радий цьому.
А в нас розмови не тільки про дітей.
Думаю, Ваш чоловік радий цьому.
А в нас розмови не тільки про дітей.
Ответ дляРеанимация
Ради этого и воюют. Чтоб жены и дети были в безопасности и радовались жизни.
Бывшая блондинка• 12 ноября 2022
Ответ дляСемена рукколы
Ммммм
Це ви з села якогось забитого ?
Якось дивно
Або вам по 70 років
Це ви з села якогось забитого ?
Якось дивно
Або вам по 70 років
та прям
фан L.O.S.T.
• 12 ноября 2022
Ответ дляРеанимация
на шо ему ваша правда?
Ого, як з вас поперло добро. Продовжуйте, сьогодні акція для таких душевних одкровень)))
Семена рукколы• 12 ноября 2022
Ответ дляБывшая блондинка
та прям
Ну не знати про таке
Ссорі
Тоді криво ))
Ссорі
Тоді криво ))
Реанимация• 12 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
ну, з вас же поперло, потом тему создали. все, что вам пытаются здесь сказать - есть уместность, когда и кому озвучивать
Реанимация• 12 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Думаю, Ваш чоловік радий цьому.
А в нас розмови не тільки про дітей.
Думаю, Ваш чоловік радий цьому.
А в нас розмови не тільки про дітей.
та бачу
ДваДваВосемь• 12 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Хорошо, что мой муж понятия не имел как именно делается лазерная эпиляция, поэтому вопросов никаких не задавал. а ваш продвинутый)
Реанимация• 12 ноября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Виполоскали автора і так і сяк. І чоловіка ЗСУшника, і місто, і щей чоловікові гроші порахували…
Яке дно…
І я не про автора..
Автор проста жінка, що подумала, то сказала
Яке дно…
І я не про автора..
так автор тему для чего создавала? чтобы послушать мнение других. каждый свое мнение и пишет. вы бы пошли к куме на процедуры? я нет.
фан L.O.S.T.
• 12 ноября 2022
Ответ дляРеанимация
Та я бачу вашу ’уместность’.
Ви ні на йоту не знаєте, де мій чоловік, в яких умовах і чим займається. І точно не знаєте, як і наскільки я вже 9 місяців підбираю слова, вирази для наших розмов. І так, буває, що я не розказую деякі моменти, а потім вони пізніше висвітлюються в наших розмовах і тоді він питає ’а чого ти про це не сказала’. Бо вважала невчасним, не до місця таку тему. Але я помилялась.
Того не приписуйте того, чого зараз немає. Коли він був в окопах, як ви кажете, то і теми були інші.
ДваДваВосемь• 12 ноября 2022
Ответ дляРеанимация
Смотря какая кума и какие с ней отношения.
Надувная пыль• 12 ноября 2022
Ответ дляРаспутница
Ну так боевые 30 тысяч дали, жены не знают как покащать эту роскошь или уколоть лоб или на лазерку сходить. Жизнь она такая багатая
Ви озвучили мої думки. До цього на депіляцію «до куми» чогось не ходила… ось чоловік і прифігів, коли почув куди дружина витрачає бойові.
На жаль, отаких як авторка, щас досить багать…
Вона ж не думає, що чоловіку після передку реабілітація потрібна і робота з психологами.
фан L.O.S.T.
• 12 ноября 2022
Ответ дляНадувная пыль
Навіть якщо я вкотре напишу, що його бойові недоторкані, ви ж все одно вже все і так знаєте. Тому, пишіть іще, покажіть всю свою фантазію)))
Надувная пыль• 12 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Чому так скромно - 30? 100 тищ!!
🤦🏻♀️
Хтось ладу чекає, а авторка п@ку депелює з дупою
Реанимация• 12 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Та я бачу вашу ’уместность’.
конечно не знаю, это же ваш муж, не мой. я и не должна знать, это всего лишь предположения, почему ваш муж так отреагировал.
фан L.O.S.T.
• 12 ноября 2022
Ответ дляРеанимация
Якби ви прочитали мої коментарі, то все б зрозуміли. Без припущень. Вже все з´ясовано.
ДваДваВосемь• 12 ноября 2022
Ответ дляНадувная пыль
🤦🏻♀️
А что здесь такого? Наши бойцы заслуживают красивых и ухоженных жён. Все правильно она делает.
Надувная пыль• 12 ноября 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
Ну как сказать
Мой отличает
Після 1 процедури? Не смішіть
ДваДваВосемь• 12 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Мужчины вообще своеобразные такие. Мой муж, например, спокойно относится, что я хожу к мужчинам -гинекологу, маммологу, узисту. Но категорически был против, когда я записалась к мужчине массажисту. До сих пор не пойму почему. Пришлось переписаться к женщине.
Реанимация• 12 ноября 2022
Ответ для4мама
Звичайно, до кого ж ще. Я ж не дика. Він лікар, гарний лікар. Більше того, він в нашій сім´ї координатор по всім лікарям. Як де що болить/свербить - йому перший дзвінок, він координує кули і коли прийти. Без нього я хіба до стоматолога ходжу. В принципі я взагалі ’не від того’ щоб по лікарям ходити, але мінімальний чек ап роблю раз на рік/півтора.
трешь
Надувная пыль• 12 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так от, хотіла до його відпустки зробити.....
А про думки, що не для нього, могли б і в день приїзду прийти.
Що зробити до його відпустки? Весь курс пройти?
В вашого відпустка за графіком? Він точно в вас служить десь? Чи нікчемна троляка тему склепала?