фан L.O.S.T.• 12 ноября 2022
Пішла на лазерну епіляцію, чоловік в шоці
Чоловік воює. За 9 місяців додому приїздив один раз на три дні.
Місяць тому вирішила піти на лазерну епіляцію - пахви, глибоке бікіні, ноги. Ще й акція хороша.
На днях з´явилась новина, що, можливо, чоловіка пустять у відпустку. Сьогодні розмовляємо, тай вирішила сказати, що ходжу на таку процедуру. До слова, виконує її моя кума (мабуть, якби чужа людина, то я б і далі не відважувалась).
І його реакція дивна. Замовк, а потім "п..дєц". Я перепитала, що не так. "Та ні, нічого" - вже зовсім іншим тоном. Типу, він уявив собі цю картину і ох..їв, бо ж це в якій позі треба лежати... Я кажу "там же не лежиш зовсім, як на гінекологічному кріслі".....
Хотіла зробити сюрприз, називається.. Мабуть, добре, що зараз сказала, бо по приїзду було б ще веселіше.
Те, що від бритви в мене подразнення і вростає волосся, то нічого. Про шугарінг мовчу.
Не знаю тепер, як бути... Чи то стрес воєнний на його сприйняття так повпливав, чи що....
Живчик-счастливчик• 12 ноября 2022
Можливо, у нього настрій був інший, хотів про щось сказати чи щось таке... Я просто зі свого досвіду. У мене чоловік теж воює. Раз телефонував, а я весь день капусту шинкувала на зиму, то почала хвастатись, бочку показувала, на руки жалілася, а потім бачу, що він якийсь не такий. Тоді він так і не сказав, а потім я узнала, що в той день у них екіпаж загинув.
Пэрисхилтонша• 12 ноября 2022
Ответ дляФорс мажор
Судя по этой фразе
Мабуть, добре, що зараз сказала, бо по приїзду було б ще веселіше.
То, наверное, да. Или думаете ее муж отличил бы?
Ну как сказать
Мой отличает
Теж думаю, що вирішив що то для іншого.
Не думаю, що він розуміє, як саме вона працює і що результат там не миттєвий як від того ж шуарингу. А якщо сприймати це саме так, то може і закрастися питання - чому поки він був удома, ви епіляції не робили, а тут поки він на фронті, почали епілюватися.
Форс мажор• 12 ноября 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
Ну как сказать
Мой отличает
Она никогда в жизни не делала этой процедуры.
фан L.O.S.T.
• 12 ноября 2022
Ответ для4мама
Може дійсно переживає там щоб ви в гречку не скочили. Треба було вам якось то все ’для тебе сюрприз’ чи що.
А так сприйняв ’для кого там старається’?
Ви ж його краще знаєте.
Так от, хотіла до його відпустки зробити.....
А про думки, що не для нього, могли б і в день приїзду прийти.
фан L.O.S.T.
• 12 ноября 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
Ну как сказать
Мой отличает
І мій би 100% відрізнив би
Форс мажор• 12 ноября 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
Ну как сказать
Мой отличает
Ну смотрите, ну таки лес...
Если там всегда под ноль, то таких мыслей не будет.
Форс мажор• 12 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
І мій би 100% відрізнив би
лес от лысины и слепой отличит.
Пацан к успеху шел• 12 ноября 2022
Господи, тут тільки таке зустрінеш🤦🏼♀️
Ви дикі?
Нашо взагалі оце чоловіку знати? Це якась надто валива подія- епіляція?
Ви дикі?
фан L.O.S.T.
• 12 ноября 2022
Ответ дляLynx_1992
Теж думаю, що вирішив що то для іншого.
Просто кума почала працювати в цій сфері. Я давно хотіла, але до чужих йти не мала бажання.
Сиреневая цапля• 12 ноября 2022
Ответ дляФорс мажор
Впервые в жизни делаете, уже не знаете перед кем хвастануть. И перед мужем, и перед нами
подруги все уже в курсе?
Я тоже этого момента не поняла. Ладно когда видишь мужа каждый день, при нем куда то уходишь и на вопрос куда отвечаешь. Я вообще не понимаю нафига в разговоре это упоминать. Получается когда автор брилась она каждый раз об этом мужу сообщала?
фан L.O.S.T.
• 12 ноября 2022
Ответ длялаМпочка
А до этого вы как йети ходили?
Ні, голилась. А потім проблеми зі шкірою
КоКоКоКоКоКо...• 12 ноября 2022
Ответ дляРаспутница
Согласна с вами. Про подмышки тоже сообщать. Я так понимаю мужу в окопах вадна эта информация
А я думала,у вас буквы ’ж’ нет на клаве, Д вместо нее
Распутница• 12 ноября 2022
Ответ для4мама
В мене кум акушер гінкколог
Ашотакова?
Ходите к нему?
Форс мажор• 12 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
І мій би 100% відрізнив би
Чем больше вы пишете, ну капец какой-то...такое бывает, ну жесть. Вам вообще сколько лет? Ну вот не хочу вас оскорблять, но это пи..ц какой-то. И смех, и грех. Пошла я от греха подальше. А вы прекращайте позорить мужа и себя.
Распутница• 12 ноября 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Рядом буквы на телефоне д и ж . Пальцем промазала
Наполеон Бонапарт• 12 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
І мій би 100% відрізнив би
Не отличил бы после первой процедуры.Вы сейчас как мамонт заростать начнёте. И не стыдно это делать у кумы?
Кидстаффовна• 12 ноября 2022
Ответ дляПомеха справа
Чекайте свого Напелеона як Жосефіна
не надо. он же в итоге развелся с жозефиной
Наполеон Бонапарт• 12 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
А к ней идти появилось желание?
фан L.O.S.T.
• 12 ноября 2022
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ні
Сиреневая цапля• 12 ноября 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Меня б больше смутило лежать голой врастопырку перед кумой. Уж лучше к незнакомому кому-то
Аналогично
Ответ дляЯ такое
´Таке´ - це те, що вона його кровні тринькає на таке)
Ну от автору видніше в чому проблема - гроші чи ревність. Навряд чи гроші. Скільки там воно коштує.
Напевне як тут що не тема так ’чоловік знайшов коханку поки жінка в Європі’ так і там мулька ходить ’поки ми в окопах жінки там блядують’
Наполеон Бонапарт• 12 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ні
Вы тоже знаете как выглядит кума без трусов а?
Трахтибидох• 12 ноября 2022
Виполоскали автора і так і сяк. І чоловіка ЗСУшника, і місто, і щей чоловікові гроші порахували…
Яке дно…
І я не про автора..
Автор проста жінка, що подумала, то сказала
Яке дно…
І я не про автора..
фан L.O.S.T.
• 12 ноября 2022
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Це має для Вас велике значення?
Смешнюча• 12 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Намагалась зрозуміти, ЩО поганого можна було подумати.
Дякую, написали багато і кожна в міру своєї кислотності.
Автор, не обращайте внимания.
Муж действительно мог подумать что вы не для него красоту решили навести. Либо посчитал, что в данное время это не актуально.
Вы какие процедуры обычно делаете в салоне? Стрижка, покраска, маникюр и т.д?
Если все это делаете регулярно, вряд ли его лазерка могла зацепить, скорее ревность
Пэрисхилтонша• 12 ноября 2022
Ответ дляФорс мажор
лес от лысины и слепой отличит.
При чем здесь лес от лысины?
Результат после лазерной эпиляции и бритья
КвартираЧья• 12 ноября 2022
Ответ дляЗалатавая
Він у Вас з села? Чи Ви?
Я з села. Що не так з селом?