Люсильда.ua• 13 ноября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
С чего Вы взяли?Русня решила по понедельникам нам настроение портить особенно.
Это чтобы нас запутать. Будем ждать в понедельник, а они бахнут во вторник, чтоб им пидорам пусто было
Наталья-Реся• 13 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
В нас Мак почав працювати, до речі
Я була у вас в місті все літо, з квітня, у мами на Левані, ще й в таких темах пересікалися-) так з меншим в Мак там і не діждалися піти, гуляли щодня біля нього
І я теж з Ірпеня...у нас сьогодні треш зі світлом, але нічого, перетерпимо
Ответ дляD.O.N.A.
Я перу після 23, кавомолка, м´ясорубка, міксер. Думаю, мої сусіди не в захваті. Чекала, що прийдуть, але ні)
Але я ж це роблю не тому, що мені вночі не спиться)
Да все це зрозуміло, і я би не пішла звичайно, пожартувала. Ми зараз всі в такому положенні, що максимально треба підтримувати один одного, а не бігати сваритися.
Strelka_007• 13 ноября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Оці тварини і запустять.
Бажаю всім тим курвам в спідницях на фото раку матки з метастазами, і їхнім дочкам-онучкам живим і ненародженим. За те що вбивають українських дітей своїх нащадків нехай не матимуть. А кобелям в погонах згоріти від цирозу печінки, здохнути в ДТП захльобуючись власною кров´ю і дивитися перед смертю на муки близьких. Їхнім батькам, і дітям, і внукам, живим і ненародженим того самого. Горіть в пеклі ще при житті, звірі фашиські!
Бог має цих шельм побачити. Невідворотна космічна справедливість має ж десь бути? Чи ці потвори просто житимуть людським життям? Вірю, що ні.
Я сьогодні добра. Вибачте. Толерантною я була до 24 лютого.
JuliaGluhenko• 13 ноября 2022
Ответ дляЛюсильда.ua
Меня ничем не запугать.Оркам и так и грустно гнить в украинской земле) Вы пессимист
.Ни я,ни мои дети под русней не будут.
Все будет Украина!
.Ни я,ни мои дети под русней не будут.
Все будет Украина!
Леди на мопеде• 13 ноября 2022
Ответ дляmax2013
Вже написали,що чекаємо вівторок - середа.
Ну супер 🙄 Интересно, попадем мы к окулисту с сыном.... уже три раза не попали, то тревога, то света нет
Ответ дляНаталья-Реся
А я ніяк не дойду туди, треба хоч пиріжка з какао взяти, оце на ніч тема😂
JuliaGluhenko• 13 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007
За що вибачати?
Хай воно так і буде,як зі зрадником-льотчиком із Криму антоном канорським,який бомбив спочатку Сирію,а потім Україну.Шкода,що собаки з´їли не його самого,а його дитину.