Форточка с диоптриями• 13 ноября 2022
Ви б купили кг цукерок Стріла за 1000 грн?
При тому будучи на дієті, але іноді так пару цукерочок хочеться, саме Стріли чи Червоного маку
автор
Форточка с диоптриями
• 13 ноября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Вы ноликом не ошиблись?
А ви десь бачили шоколадні цукерки по 100 грн за кілограм?
6
90x60x90• 13 ноября 2022
Ответ дляAlex_Kri
это очень дорого - они дешевле стоят
Автор, наверное, цену конфет в коробке пересчитывает на кг.
6
автор
Форточка с диоптриями
• 13 ноября 2022
Ответ дляtarveldy
Ні, якщо дієта то хочеться-перехочеться
Ви праві
автор
Форточка с диоптриями
• 13 ноября 2022
Ответ для90x60x90
Автор, наверное, цену конфет в коробке пересчитывает на кг.
Тобто?
1
Ку ка ку ка ку• 13 ноября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
А ви десь бачили шоколадні цукерки по 100 грн за кілограм?
Кило стоит ок 300грн, коробку конфет можно купить за 100грн. Зачем Вам на диете 3кг конфет? За 1тыс грн кило я и конфет не видела.
10
90x60x90• 13 ноября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Тобто?
Тобто вы наразвес стрелу за 1000 грн имеете ввиду?
1
автор
Форточка с диоптриями
• 13 ноября 2022
Ответ для90x60x90
Тобто вы наразвес стрелу за 1000 грн имеете ввиду?
Так
Вероятненько• 13 ноября 2022
Червоний мак трохи за 200грн кг коштує, як і ліщина (я її люблю).
Я на дієті теж. Купляю собі 7шт, це нехай на грн 30-40, по олній водень на ранок.
Які 1000грн, ви в своєму розумі???
Я на дієті теж. Купляю собі 7шт, це нехай на грн 30-40, по олній водень на ранок.
Які 1000грн, ви в своєму розумі???
4
автор
Форточка с диоптриями
• 13 ноября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Кило стоит ок 300грн, коробку конфет можно купить за 100грн. Зачем Вам на диете 3кг конфет? За 1тыс грн кило я и конфет не видела.
Де ви прочитали про 3 кг цукерок? Просто цікаво, я ніби чітко написала?
автор
Форточка с диоптриями
• 13 ноября 2022
Ответ дляВероятненько
Червоний мак трохи за 200грн кг коштує, як і ліщина (я її люблю).
Я на дієті теж. Купляю собі 7шт, це нехай на грн 30-40, по олній водень на ранок.
Які 1000грн, ви в своєму розумі???
Я на дієті теж. Купляю собі 7шт, це нехай на грн 30-40, по олній водень на ранок.
Які 1000грн, ви в своєму розумі???
А ви в своєму розумі?
Я ж чітко написала ціну і задала запитання
Я ж чітко написала ціну і задала запитання
1
Ку ка ку ка ку• 13 ноября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Де ви прочитали про 3 кг цукерок? Просто цікаво, я ніби чітко написала?
Где Вы видели Стрелу по тыс грн? По вопросу ,могу ли купить? Да, могу, своему ребенку, но не стрелу, а импортные конфеты .
1
автор
Форточка с диоптриями
• 13 ноября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Где Вы видели Стрелу по тыс грн? По вопросу ,могу ли купить? Да, могу, своему ребенку, но не стрелу, а импортные конфеты .
В продуктовому магазині
Куплю орехи• 13 ноября 2022
Вообще от конфет и сладкого отвернуло с начала войны...даже похудела)
1
автор
Форточка с диоптриями
• 13 ноября 2022
Ответ дляКуплю орехи
Вообще от конфет и сладкого отвернуло с начала войны...даже похудела)
А в мене навпаки, ніколи не їла, а терер пробило
автор
Форточка с диоптриями
• 13 ноября 2022
Ответ дляNikIrinaS
Красный мак стоит 270 грн., Стрела от 300.
Цікаво для чого ви це написали?
Куплю орехи• 13 ноября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
А в мене навпаки, ніколи не їла, а терер пробило
Ясно, у всех по разному
ТебеОноНадось• 13 ноября 2022
Я так зрозуміла, що вартість саме для тих, хто на дієті? Тоб то хочешь солоденького - приготуйся витратитись.
1
автор
Форточка с диоптриями
• 13 ноября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
В каком?
В магазині біля мого дому, назва магазину Вишиванка
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу