Форточка с диоптриями• 13 ноября 2022
Ви б купили кг цукерок Стріла за 1000 грн?
При тому будучи на дієті, але іноді так пару цукерочок хочеться, саме Стріли чи Червоного маку
Умный хвост• 13 ноября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
А ви в своєму розумі?
Я ж чітко написала ціну і задала запитання
Нет, не купили бы -
1. Это очень дорого
2. Конфеты не очень вкусные.
3. Если мне хочется конфет, то я куплю себе немного и съем 1-2 штучки.
1. Это очень дорого
2. Конфеты не очень вкусные.
Умный хвост• 13 ноября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
А ви десь бачили шоколадні цукерки по 100 грн за кілограм?
Вы можете внятно объяснить, для чего вам именно килограмм?
Вы в лесу живете?
Раз в месяц бываете в магазине?
Вы в лесу живете?
Раз в месяц бываете в магазине?
Белый Лосик• 13 ноября 2022
Не купила би за 1000 грн, бо в мене не один магазин і є вибір, щоб купити дешевше стрілу
Интернет Бродилкин• 13 ноября 2022
Не задавайте тупих питань, щоб не чути тупі відповіді.
Нащо брати кіло цукерок по завищеній в три рази ціні, щоб з´їсти кілька штук?
Форточка с диоптриями
• 13 ноября 2022
Ответ дляNikIrinaS
А навіщо автор пише про ціну у 1000 грн.? Ціна не реальна. Це що психологічний тест? Тоді в мене безліч відповідей.
З чого ви взяли що вона не реальна? Чи для вас все що ви не бачили - не реальне?