Форточка с диоптриями• 13 ноября 2022
Ви б купили кг цукерок Стріла за 1000 грн?
При тому будучи на дієті, але іноді так пару цукерочок хочеться, саме Стріли чи Червоного маку
АгатаХристя• 13 ноября 2022
Ви на правильній дієті сидите, що вам цукерочок хочеться? Якщо пару тижнів не вживати рафінованого цукру, але достатньо вживати природніх цукрів, то рафінованого мені, наприклад, перестає хотітися зовсім.
Рафінованого цукру в природі не існує, тому його хочеться виключно через досвід споживання, а якщо цього досвіду нема, то і бажання пропадає.
Ну і тисячу на не зовсім необхідний продукт я би зажала. Купила б сьомги на ці гроші.
Да_Я_ТакаЯ_• 13 ноября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
А ви десь бачили шоколадні цукерки по 100 грн за кілограм?
370 польские, натуральный шоколад
Кы-ы-ы-ця• 13 ноября 2022
Ответ дляВероятненько
Червоний мак трохи за 200грн кг коштує, як і ліщина (я її люблю).
Я на дієті теж. Купляю собі 7шт, це нехай на грн 30-40, по олній водень на ранок.
Які 1000грн, ви в своєму розумі???
Ну зачем вы так? Всякое бывает. Вот в одной из стран.
Форточка с диоптриями
• 13 ноября 2022
Ответ дляАгатаХристя
На правильній, от якраз за рахунок сьомги я і виїжала довгий час без солодкого, а тепер похолодало і постійно хочеться
АгатаХристя• 13 ноября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Сьомга не заміняє цукрів. Треба їсти фрукти, овочі і каші.
Форточка с диоптриями
• 13 ноября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Ну, знаєте, на рахунок того що треба- я так не вважаю, точніше, каші і овочі я їм, фрукти дуже сумнівно про треба.
А жири це інша справа
Дюагональ• 13 ноября 2022
Всіх прочитала так і не зрозуміла питання ? Чи це просто поговорити? Цін ще нема таких слава Богу.
Реанимация• 13 ноября 2022
Я купую стрілу стожари,(рошен не купую ні які вже 4 роки)ми з чоловіком любимо саме ці цукерки більше за інші.Останній раз купувала 10 коробок була акція в метро.Зараз вони коштують 121 грн за коробку 232 грама.
Я їм з кавою кожного дня 2 шт в день,чоловік більше,діти також по 2-3 шт.
Дієта повинна мати цукор.
Автор на здоров’я і не звертайте увагу на ціскоментарі.
Дієта повинна мати цукор.
Аноним НаВсеГда• 13 ноября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Купила в Метро 3кг форель. Запекли і насолоджуємось. А то 1000грн на харчове сміття викинути...
Аноним НаВсеГда• 13 ноября 2022
Ответ дляagata116
а я не люблю форель і не насолоджуюсь коли її їм, зато дуже люблю смаженого коропа і цукерку стріла теж, люди різні і смаки теж.
То я ж не проти. Їжте, що вважаєте за потрібне Просто написала своє бачення.
Уточка• 13 ноября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Не нужно относить сладости к пищевому мусору.
Сладкое нужно организму, но не все подряд и не в огромном количестве.
Ps:я вообще не сладкоежка. В пмс может потянуть, покупаю в рошен марципан в чёрном шоколаде.
Україна наше все• 13 ноября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Де ви прочитали про 3 кг цукерок? Просто цікаво, я ніби чітко написала?
Так, ви чітко запитали якусь дурню. Люди перепитують де ви бачили стрілу за 1000/кг.
Куда ж без меня• 13 ноября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
200-300 грн/кг
Или вы московских возжелали?
Уточка• 13 ноября 2022
Ответ дляagata116
ви написали про харчове сміття, а форель була дика? Бо та яка з ферми, то така собі користь....
На 1000 грн 3 кг форели, то явно не дикая.
Блины со смайликами• 13 ноября 2022
Я их не ем, даже когда дарят. Максимум одну. Не вкусные они мне
АгатаХристя• 13 ноября 2022
Ответ дляУточка
В природі рафінованого цукру не існує, тому і потребувати його організм не може. Фрукти, овочі, молоко - природнє джерело цукрів, але не рафінованих.
Калёва Замалёва• 13 ноября 2022
Ответ дляAlex_Kri
это очень дорого - они дешевле стоят
Стріла від вінницької цукерки десь так і коштує. Але ті цукерки варті своєї ціни. Та я їх не купую)))
Королева красоты• 13 ноября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Чітко це прикласти цінник стріла 1000 грн))))
І так,купила б
Королева красоты• 13 ноября 2022
Ответ дляКуплю орехи
Вообще от конфет и сладкого отвернуло с начала войны...даже похудела)
Щаслива
Уточка• 13 ноября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Натуральный шоколад даже полезен.
АгатаХристя• 13 ноября 2022
Ответ дляУточка
Натуральный шоколад даже полезен.
Це як живчик з яблучним соком. Один інгрідієнт суміші корисний, а інший - ні.
Тушь для2го класса• 13 ноября 2022
Ответ дляАгатаХристя
А мне хочется тортов и пирожених даже спустя 3 месяца. Вот Вам перестает хотеться, а другим нет. Удивляет меня, вот как люди не понимают, что все разные?!!
Мастер Класс• 13 ноября 2022
Нет. Моё сладкое это мёд к творогу и иногда натур гранола к йогурту (без сахара, тоже на мёде).