Красавица писяная• 13 ноября 2022
Дутики CALVIN KLEIN. Потрібні відгуки.
Маю на увазі саме такі. На який температурний режім вони розраховані? Чи зручні на нозі? І яка розмірність? Бо щось по описах не дуже зрозуміло: одні пишуть, що в розмір, інші - що більшомірять.
Знаю, що багато хто купував, напишіть свої відгуки, будь ласка.
Серьезная баба• 13 ноября 2022
Минулого року купувала в іншому кольорі. Досить теплі, але не мають захисту від вологи.
Зазвичай беру US 6, 6.5. Ці ідеально підійшли 6.5.
Зручні.