Фиктивная• 14 ноября 2022
Девочки, может есть тут, кто с Америки
Дальние родственники давно зовут. А я хочу и не могу решиться. Как вы там живете. Может блогеров посоветуете, которые о жизни там рассказывают. По словам родственников просто супер, но блин так далеко(
Акукарача• 14 ноября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Если вам нравится такого типа страна то пожалуйста
Я не перевариваю Америку
А хорошо ,если будет доход ,охраняемый хороший район и тд А так нищих там хватает ,жизнь там не дешевая если начинать с ноля будет очень тяжело
Я не перевариваю Америку
А у нас нет нищих и дешевая жизнь, ага))
Пушап Ми• 14 ноября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Я не перевариваю Америку
Я також не фанат США.
Є свої плюси, але є і мінуси.
Зараз тимчасово тут, поки війна, але, як тільки прийде час, поїдемо назад.
Є свої плюси, але є і мінуси.
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Я тут пару місяців. Живу в американців і кругом саме американці. То ж наслухалась і надивилась( саме на американців, а не діаспору). Тут добре якщо в хорошому районі, бо школи з рейтингом 6- і відповідно райони закріплені за ними - жах. Велика кримінальність, наркота в школах(з низьким рейтингом особливо).
ЗП. Жінці без освіти і якоїсь специфічної роботи тут важко. Бо ЗП їх мінімальна - то копійки, її ніяк не вистачить на житло в норм районі, всі страховки, їду і тп. Ну, можна пахати як ненормальна на прибираннях і тп, або на 2 роботах. Але Шо то за життя при наявності ще й дітей? Добре хто тут з чоловіком, то їм легше, багато жінок не працюють або підробляють неспішно)
Подивіться мінімальну зп по штату. Добавте трохи ще зверху. Потім відніміть аренду, страховки( для різних штатів різна ціна, ну і умови різні), їда. Одяг тут дорогий, саме дешевого сегменту, як наш Резервед тут немає, все дорожче получається. Їх секонд-Хенди також не копійчані і немає там вау речей (
Чесно, розчарована. Не знаю як далі бути. Бо реальнорозумію, що навіть як вийду на роботу, тих грошей мені не вистачить на мінімальні потреби, враховуючи наявність дитини.
Подставка для припева• 14 ноября 2022
Автор, вас нужно уговорить или отговорить? Если вы хотите, то у вас все получится, если не хотите, то и не пробуйте. Я в Флориде. Плюсов вижу больше чем минусов, особенно для будущего детей. Дети к стати в Украину возвращаться совершенно не хотят.
Фиктивная
• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Спасибо огромное за развёрнутый ответ
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляПодставка для припева
У Вас є можливість коледж оплатити дітям? Бо тут освіта платна, сьипендії отримати дуже важко і вони зазвичай не 100%.
Пушап Ми• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
А ліквідаторів у вас немає?
Там навіть dkny можна купити по долару (звісно, коли розпродажі)
Фиктивная
• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Ух ты, спасибо, что написали. Именно обучение в колледже платное? Сейчас старший учится в Европе в колледже плачу только за питание и общагу. Этот вопрос вообще в Америке не изучала(
Подставка для припева• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Думаю, что смогу. Хотя дети пока 7 и 2 класс, но способные. Про все оплаты я в курсе, живу за свой счёт, без бенифитов. А в Украину возвращаться пока и некуда
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляФиктивная
Спасибо огромное за развёрнутый ответ
У кожного своє бачення. Я побачила життя саме американців. І я сама з дитиною. Рахувати вмію добре. Тому я не знаю як мені бути далі. Заробити на самостійне життя в норм районі тут реально проблематично.
Якщо у вас є гроші, або актуальна тут спеціальність, або з чоловіком - то звісно все легше. А коли того немає, то … не знаю. Через рік буду знати напевно)))
А, і медицина тут.., жах, чесно. Особливо хроніку лікувати, обстежувати. Але коли аварія, то реанімація дуже хороша.
Фиктивная
• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Н медицина и в Европе жесть( я сама с детьми, мужа нет, по специальности я повар, на сколько там это актуально, не знаю. Деньги на первое время есть.
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляПушап Ми
А ліквідаторів у вас немає?
Немає такого. Була в стоках, секодах. Дорого, якщо переводити на наші гроші. В Україні я купувала дешевше на розпродажах.
Пушап Ми• 14 ноября 2022
Ответ дляПодставка для припева
Тут певно залежить, який рівень достатку у вас був в Україні…
Бо в нас і будинок, і басейн великий з підігрівом тут, а діти хочуть додому
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляПодставка для припева
Ну, це означає, що гроші є. Або запас, або заробляєте. А хто без цього, піде на звичайну роботу тут, то буде вибирати між страховкою і їдою. Про коледж дітям тоді можна забути (
Я тут з електриком познайомилась. Грошей на коледж не було.
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляФиктивная
Повар норм напевно, щось знайдете, але зп не знаю. Універсальна професія. Не знаю чи потрібен сертифікат. Хоча на кухнях в основному працюють мексиканці))
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляФиктивная
Коледжі платні. Є різні стипендії, отримати важко. Сусід от отримав, бейсбол грав. На третьому курсі лопнуло сухожилля, операція. То один рік довелось оплачувати навчання. Ось так.
Тобто, стипендія сьогодні є, завтра можуть забрати. Я сама ще не вникала глибоко. Поки збираю інфу від американців по трохи. Але факт, освіта тут платна, не дешева. Є ще кредити на освіту. Тому багато беруть кредити ці, потім років 10+ відробляють кредит. Саме тому і не рожають рано багато хто, бо треба пахати.
Девальвация• 14 ноября 2022
Я в Калифорнии, все нравится, уровень жизни намного выше, чем в Украине.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 14 ноября 2022
Ответ дляФиктивная
Актуально. Если ещё и язык знаете, устроитесь на работу быстро.
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляДевальвация
За разунок чого Ваш рівень життя у США став значно вищим ? Ким працюєте тут? Вистачає на дім і тп?
Му ма му ма му• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Повністю з Вами згодна. В мене та ж сама історія. Вирішила повертатися додому наступного місяця.
Автору можу сказати, що спробувати можна, хтозна, може Вам підійде США, не будете знати, доки не спробуєте. Але треба бути дуже впевненою в людях, до кого їдете. І навіть якщо так, все одно мати запасний план по житлу. Навіть близькі родичі можуть виставити на вулицю, якщо щось піде не так, не кажучи вже про просто ´знайомих´. Тож просто треба мати це на увазі.
Також, арендувати житло дуже дорого, якщо Ви одна, буде дуже важко з однієї зп платити рент, страховки і тд і тп. Допомога українцям в районі 350$ на людину, якщо нема де жити, ця сума ні про що.
Тож, треба все добре продумати, перед тим як їхати.
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ дляФиктивная
Дело не в деньгах, хочу узнать вообще как там жить. И как с работой
Я в СШАякщо з мовою проблем немає, то і з роботою не буде, але дозвіл 3 місяці чекати, допомоги від держави хватить на те щоб харчуватись і мінімальні витрати на перший час, якщо є де житииможете пробувати
Фиктивная
• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Поняла, спасибо
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Буквально сьогодні бачила обьяву. Потрібні помічники на кухні на свята, знання іспанської обов’язкове) і взагалі, всюди куди не заходила в ресторани і кафешки - мексиканці, чорненькі, білих рідко зустрічала там. Ну, я в невеликому містечку, тут хороший регіон, в великих містах може трохи інакше. Мої американці кажуть, що в містах жити погано)))
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
В США одяг дорогий
Жінці не знайти нормальну роботу?
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ дляФиктивная
Повар це шикарно, можете мясні страви на дому готувати - розлітаються. Паштети, ковбаси, холодець, сальцисон
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
В США одяг дорогий
Жінці не знайти нормальну роботу?
Так, дорогий. Резервед і наш секонд значно дешевший.
Жінці, без освіти, так, робота буде близько мінімалки. Якщо жінка з дитиною, то цього не вистачить на квартиру в норм районі, страхівки( не всі роботодавці надають), розходи на транспорт, їжу, одяг.
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Ну ясно, то у вас світосприйняття дивна. Так і подумала що ви мало того що з нашим секондом порівнюєте щей у гривні все переводите , ну таке собі порівняння
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ дляМу ма му ма му
А якщо я вам скажу що допомога приблизно 900$ на людину?
Для чого писати такі категоричні речі?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Зайдите на сайт с вакансиями, кому кому, а повару не проблема найти работу. Автор написала, что английский она знает.
Дама_с_коготками• 14 ноября 2022
Я не советую. Только сейчас я поняла людей, которые говорили что Европа лучше (продукты, культура, шоппинг, цены и т.д.).