Триватимуть місяць
_Alekssandra_• 14 ноября 2022
Ответ дляиркин
От вчителі раді : )
Наша школа и не выходила офлайн. Ни одного дня.
Начались отключения света, кл.рук. заявляет ’то сонце ж не вимкнули’ и ставят детям нки.
_Alekssandra_• 14 ноября 2022
Просто как эти его заявления с намереньями йолку ставить соотносятся?
_Alekssandra_• 14 ноября 2022
Ответ дляzajka12
навіщо нам зимові канікули, якщо світла нема?
На йолочку ходить будем.
lasorbonne• 14 ноября 2022
Ответ дляlisulya
И я была б рада, как мама. Хоть бы и у нас месяц сделали
Навіщо?
_Alekssandra_• 14 ноября 2022
Ответ дляzajka12
боюсь, якщо ми до січня доживем без світла, то нам та йолка буде як червона тряпка.
Мені вже вона так, як Ви написали.
Julia 2020• 14 ноября 2022
так логично, предупреждали что в случае полного блэкаута именно в школах будет пункт обогрева для жителей соседних домов
drimka1979• 14 ноября 2022
Ответ дляlisulya
Щоб дитина відпочила. Дуже важко вчитись в умовах війни, особливо в холодну пору року, коли короткий світловий день
В телефоні ? Чи як відпочила....
lasorbonne• 14 ноября 2022
Ответ дляlisulya
А потім дуже легко навчатись в жару