Ошеламиссимо• 14 ноября 2022
Що ви приймаєте для підтримки здоров´я нервової системи?
Вітаміни, мінерали, трав´яні чаї, заспокійливі. Що допомагає вам, а що - ні. Дякую
Осторожная• 14 ноября 2022
ближче до 40 років почала пити сухе вино, тиск нормалізувався, болячок менше, менше хвилююся, хоча я невротик, діти підрослиі, можна трохи розслабитися
Ms. Скромность• 14 ноября 2022
Магний В6 и витамины группы В
Еще ендокринолог назначил курсамиСимедона форте мне 45.предклимакс.
Ответ дляОсторожная
Ми років 5 тому з чоловіком сіли на діету -- їли все що хотіли тільки не смажене і бокал білого сухого вина на вечерю . Заспокійливого впливу не відчувала ( нерви тоді були в нормі), а от схудли обоє за місяць на 5-6 кг .
Я вся ваша• 14 ноября 2022
Ответ дляlinamark
Витамин в пьёте вечером или утром ?
Вместе с завтраком
julia-julia1988• 14 ноября 2022
Ответ дляlinamark
Витамин в пьёте вечером или утром ?
Утром В
Магний вечером
Осторожная• 14 ноября 2022
Ответ дляlyly67
так, у вині є речовини, які допомогають з травленням, в мене, наприклад був хронічний холецистит - вже давно не турбує
я майже вернулася до студентської ваги,
правда ще спортом займаюся
я майже вернулася до студентської ваги,
правда ще спортом займаюся
ПультОт_БМВ• 14 ноября 2022
Ответ дляОсторожная
А яке саме?) Мені воно все страшенно кислюче
СкиниУскачи!• 14 ноября 2022
Магний, ещё добавила адаптогены по утрам, нервишки шалят, кортизол спать не даёт
Осторожная• 14 ноября 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
я звикла, навпаки від солодкого тошнить, навіь напівсолодке не п’ю, крім того там лишні калорії, воно вам треба?
якщо пити з їжею - то не кисле, добре, ну й не беріть дешеве зовсім, дорожче 100 грн, каберне-совіньйон, шираз, вони є різні на смак, смак виховується, рецептори звикають
Ответ дляОсторожная
я майже вернулася до студентської ваги,
правда ще спортом займаюся
я майже вернулася до студентської ваги,
правда ще спортом займаюся
Я тоді десь вичитала , що біле сухе вино гарно рожщіпляє жири і ми вирішили спробувати . До цього я сухе не любила , але після кількох випитих бокалів під їжу нам обом дуже сподобалося і ми полюбили сухе вино .
ПультОт_БМВ• 14 ноября 2022
Ответ дляОсторожная
Дякую!)
Ошеламиссимо
• 14 ноября 2022
Ответ дляСтрахованная
Валериана, чай мята мелисса
Ви приймаєте валеріану в таблетках чи в краплях?
Страхованная• 14 ноября 2022
Раньше таблетки, сейчас капли, а если в дороге вместо капель таблетку. Но я беру болгарскую мне реально помогает... Не вижу смысла сразу пить что то посерьёзнее.
Ошеламиссимо
• 14 ноября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дякую. Я нашу пила, треба спробувати болгарську
Страхованная• 14 ноября 2022
Не за что. Наша ерунда полная.... А болгарская реально помогает но нужно пить хотя месяц... Капли быстрее действуют...