ЖующаЯКонфету• 14 ноября 2022

Дівчатка таке питання не знаю як правило (чоловік на годину чи як)

Попросили одну людину щоб повіз мене з дітьми в область в лікарню на нашому авто. Скільки йому заплатити потрібно як думаєте? Він не каже скільки.
Оловянный_Прагматик• 14 ноября 2022
драйвер услуга

Вам телефонограмма• 14 ноября 2022
ну порахуйте скільки коштує бензин + накиньте 200 грн та й заплатіть

а на вашому авто, не дочитала
ну залежить тоді чи далеко їхати
курасаны• 14 ноября 2022
грн 300 наверно.
курасаны• 14 ноября 2022
Ответ дляВам телефонограмма

а на вашому авто, не дочитала
ну залежить тоді чи далеко їхати
машина автора
Оловянный_Прагматик• 14 ноября 2022
на олкс 150 в час
Гопница-Советчица• 14 ноября 2022
Дівчата, ви серйозно про 200-300 грн.?
автор ЖующаЯКонфету • 14 ноября 2022
Ответ длякурасаны
грн 300 наверно.
Мені здається це мало

автор ЖующаЯКонфету • 14 ноября 2022
Ответ дляВам телефонограмма

а на вашому авто, не дочитала
ну залежить тоді чи далеко їхати
130 км. І чекати десь годин 4.
бювет_в_обед• 14 ноября 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Мені здається це мало
Мало конечно. Сколько он часов на вас потратил?
бювет_в_обед• 14 ноября 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
130 км. І чекати десь годин 4.
Тысячу
автор ЖующаЯКонфету • 14 ноября 2022
Ответ длябювет_в_обед
Ще поки що не потратив. Тільки потратить. Десь годин 7 з дорогою вийде.
автор ЖующаЯКонфету • 14 ноября 2022
Ответ длябювет_в_обед
Тысячу
І я десь так думала.
бювет_в_обед• 14 ноября 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
І я десь так думала.
800 минимум
shaleniravliki• 14 ноября 2022
Ну я бы исходила из 100 грн в час минимум
Блoшка-матрешка• 14 ноября 2022
Тисяча це забагато, як на мене. 500-700 буде ок.
кураГАЛЯ• 14 ноября 2022
Якщо це чужа людина яка цим заробляє, то буде дорого, думаю таке погодинно оплачується, по типу 100 грн час чи щось таке, бо в лікарню можна їхати довго і там можна довго чекати. Якщо це хтось знайомий і хоче допомогти дітям, то навіть не знаю, якщо він п‘є то якесь віскі пляшку дорогої і цукерки дорогі. Взагалі краще натиснути та спитати скільки він хоче чи що, бо може бути таке що будете давати, а він ще образиться, що мало. Для таких справ треба просити друзів які не соромляться сказати що накриєшь стіл чи пляшку кон‘яку дашь чи нічого не треба. Це я як чоловік пишу, сам би я в такому випадку макисмум пляшку віски взяв би за гривен 400, але як би бачив що в вас грошей не багато, то взагалі нічого не взяв би, так повіз би
Гопница-Советчица• 14 ноября 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
130 км. І чекати десь годин 4.
Це практично повний робочий день. 1000.
автор ЖующаЯКонфету • 14 ноября 2022
Ответ длякураГАЛЯ
Це знайомий сестри. Питали скільки він візьме за поїздку каже скільки дасте. Я от думаю скільки заплатити щоб не образить.
кураГАЛЯ• 14 ноября 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ну думаю 1000 грн має бути достатньо якщо можете стільки дати, якщо з грошима напряг, то 500 грн. Взагалі не зрозуміло скільки там чекати йому прийдется, можливо годувати потрібно, з собою їжу можна взяти чи на місці перекусити

Дякую_аж_підскакую• 14 ноября 2022
Ответ длябювет_в_обед
Тысячу
три тысячи
Артура Пирожкова• 14 ноября 2022
Тысячу. Человек из за вас потерял . Отвези,подожди и привези
НуКаНаКа• 14 ноября 2022
Ответ длякураГАЛЯ
Виски и конфеты получится та же 1000 грн. Лучше деньгами и человек сам решит на что их потратить.
Шкура Шуры• 14 ноября 2022
Ответ дляДякую_аж_підскакую
три тысячи
И много у нас водителей получают 3000 в день?)
Шкура Шуры• 14 ноября 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
По 100 гривен в час нормально будет. Меньше как-то не очень, больше хорошо
Кофр для ноги• 14 ноября 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
130 км. І чекати десь годин 4.
Тогда, тысячи 2
Грабля• 14 ноября 2022
Нормальный мужик, которого попросили порулить, чтоб отвезти детей и просьба носит разовый характер денег не возьмёт. Дружба на то и дружба. Не нужно всё мерять деньгами.
Хотите оплатить по прайсе, то зайдите на Кабанчик и узнайте стоимость услуги. 1000 грн вполне приличная сумма.
Дякую_аж_підскакую• 14 ноября 2022
Ответ дляКофр для ноги
Тогда, тысячи 2
Хто більше.
Кофр для ноги• 15 ноября 2022
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Хто більше.
Закажите драйвера и посмотрите, в какую стоимость обойдется, если считаете, что 2 тыс - много