Бабушка мороз• 15 ноября 2022
Людина, яка має клас.
Сьогодні сперечались. Так от: знайома вважає що це тільки дуже багата людина, заможні можуть мати клас. А я вважаю що людина може бути ну дуже бідна, але якщо вдома чисто, вона чиста, має гарні манери і виховання то це в 1500 разів краще аніж бути дуже багатою, але дешевою людиною. Як ви вважаєте? Я права чи ні?
shaleniravliki• 15 ноября 2022
При чем тут класс и очень бедный человек, ну это как минимум разные понятия. Вы спорили и такое ляпнули? У вас высший класс по уму и по уровню жизни
Карапулька• 15 ноября 2022
Я думала, ви про класне керівництво, а взагалі незрозуміло що значить ’ людина яка має клас’
.
ДелиВерка• 15 ноября 2022
Классовое неравенство..Было есть и будет. Сейчас больше финансы и должности, возможности, не так как ранее только из дворян. Но и это осталось в своем роде.
На паровозе• 15 ноября 2022
Ответ дляКарапулька
.
Пролетарский к примеру
Класс - це не чистота, це внутрішній стержень, це певна система цінностей і переконань, певні манери, взамодія з іншими за будь-яких умов. Згадайте збіднілих графинь чи аристократію у вигнанні - навіть в бідному вбранні вони знали, хто вони такі, й поводились відповідно, оце і є про класс.
Карапулька• 15 ноября 2022
Ответ дляНа паровозе
Пролетарский к примеру
Для мене клас- він і є клас, куди ходжу кожен день на роботу))