4есотка• 15 ноября 2022
Я живу надто застарілими поглядами у свої 24, і ні до чого доброго мене то не
Довело. От справді не довело. Я живу в світі розових поні: я вірю що зради ніколи не повинні траплятись, а результат який? Мені зрадили і кинули з дитиною .
Я жила поглядами що одружитись треба раз і на все життя, іноді стерпіти ? І це теж мене ні до чого не довело. Я вірю в те що зло повертається , ага хіба мені .
Я вірю що погано красти/брехати і що? Мені хіба лінивий не бреше. Я вірю в те що люди можуть бути дуже чесні і без вигоди і дуже довіряю їм , а результат а на тобі ножів в спину. Зробила висновок 21 століття це про зради, жіноче тіло по всьому тік ток і інстаграм оголене це ок , зрада ок , красти ок інакше будеш жити на мінімальну зарплату , бути коханкою і навіть знімати на цю тему тік токи - бомба, і знаєте від цього дуже дуже сумно
Реально сумно. Я нічого з цим зробити не можу, але теперішній час якийсь дуже страшний для мене. Я одна така дурна?
В рот не ложи• 15 ноября 2022
Ответ для4есотка
Якщо чесно я себе іноді якщо уявляю чоловіком просто для прикладу не хотіла б я щоб мама моєї дитини і дружина була майже гола в тік ток
Це виглядає дешево.. ну це така моя думка
А какое вам дело до других женщин? Если для вас это неприемлемо, не будьте ’голой в тик ток’.
В рот не ложи• 15 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
А ви не думали, що дешево - це взагалі користуватись тікток?
Можете сказати, які останні книги ви прочитали, хоч би за цей рік?
Да даже если в тик ток - мне там ни разу голые женщины - любовницы не попадались. Автор, подскажите, как вы их там находите? Что забиваете в поиске?
МощныйШива• 15 ноября 2022
Ответ дляГендиреХтор
Я тоже старомодная в этом плане - не считаю нормальным этот эксгибиционизм ни от мужчин, ни от женщин. Для меня сиськи-письки на весь интернет - это вульнарно.
И для меня тоже. Но я не такая душнила и нытик, как автор. Не удивительно, что муж сбежал, от такой ’правильности’ хочется просто повеситься.
Чужие сиськи-письки меня не обходят, но я могу поддержать разговоры о путешествиях, искусстве, психологии и т.д.
А не тошнить, как хорошо при совке проходили застолья родителей, и как сейчас люди вокруг врут и воруют.
МощныйШива• 15 ноября 2022
Ответ дляБегущаяпо
Автор понимаю и обнимаю, вы нормальная порядочная девушка и всё еще у вас будет хорошо, будьте только избирательнее в общение и помните,что у вас один лучший друг - это вы.
И главный враг - тоже.
Быть порядочной - еще не значит быть тошнотворно нудной.