120-120-120 (не худею)• 15 ноября 2022
Киев. Реставрация чугунной ванны.
Может кто делал. Подскажите пожалуйста кто и цена. Акриловую и другие ванны не хочу покупать, а новая чугунная не по карману.
120-120-120 (не худею)
• 15 ноября 2022
Ответ дляtarveldy
Послухаю, давно хочу все ніяк не зберуся, особливо цікавить наливна ванна
Я в советцице читала, что это временно, она лопаеться, трескается.
Аноним_Галя• 15 ноября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Так и есть. Это пустая трата денег
Робили реставрацію ванни, коли збирали гроші на ремонт, правда стальної. Покриття акрилове. На півтора року вистачає, далі потріскається. Але тріщини можна ремонтувати. Купуєш шприц актрилу, здираєш те, що облущилося, сушиш феном, наносиш акрил, висохло і дірки немає. Естетика тут звичайно дещо втрачається, але покриття це врятує
Ответ дляАноним_Галя
Так и есть. Это пустая трата денег
Чому пуста? Років 5 можна буде нормально користувалися ванною. Я реставрувала свою ванну, бо не могла зразу ремонт увесь зробити, і видно було, що як зачепиш одну ванну, то посиплеться все решта. А дитину малу купати потрібно було, та й самому
Аноним_Галя• 15 ноября 2022
Ответ дляflannel_g
цена в среднем за работу, от 100% от стоимости материалов. Сейчас материалы около 1500 грн.
В районе 3000 получится. Но лучше позвонить по нескольким объявлениям и узнать.
При стоимости новой 3350, загуглила первую попавшуюся, акрил
Цыбулька• 15 ноября 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
А в чому прикол чавунної?
Никакого,говорю как обладатель новой стальной
Шальная коклетка• 15 ноября 2022
я давно вже реставрувала,років 12 назад. у кого- не знаю,загубила контакти. але.з квартири треба виїжджати,бо смердить страшенно. реставрували і вїіхали на тиждень-10 днів-14 днів. перед відпусткою..
хотіла ставити сучасну,але майстер відмовив.тепер такого чавуна немає,а те гімно яке продається...короче,реставрувала і задоволена
Цыбулька• 15 ноября 2022
Ответ дляШальная коклетка
ну конечно видмовив - это его зароботок) сейчас намного современней и качественней ванны
Шальная коклетка• 15 ноября 2022
Ответ дляЦыбулька
майстер відмовив,який робив загальний ремонт,а не який реставрував. Чула дзвін,та не знаю де він.
Аби ляпати. Я ванною задоволена,добре тримає тепло.
Цыбулька• 15 ноября 2022
Ответ дляШальная коклетка
для чего она его держит то тепло? Вы в ней спите?
Шальная коклетка• 15 ноября 2022
Ответ дляЦыбулька
я люблю принимать ванну с пеной, вода долго не остывает