Детские_Будут?• 15 ноября 2022
На скільки виписують лікарняний .
Вперше захворіла на роботі ,начальник сказав лікарняний не брати,лікуватися скільки потрібно. Сьогодні почуваюсь краще, температури немає,чи варто вже виходити на роботу?Скільки лікарі дають лікарняного? Хворіла з п´ятниці. Дякую.
НЛОша• 15 ноября 2022
Ответ дляДетские_Будут?
Залишився лише нежить і кашель не сильний.
Доболейте дома, вам же сказано - сколько надо.
Детские_Будут?
• 15 ноября 2022
Ответ дляAmalpi
Сразу 5 дней, если ковид 14
Напевно не ковід,бо сльозотеча сильна була і чихання.
Детские_Будут?
• 15 ноября 2022
Ответ дляНЛОша
Дякую.
НЛОша• 15 ноября 2022
Ответ дляДетские_Будут?
Железная логика. Я как раз чихала сильно
Детские_Будут?
• 15 ноября 2022
Ответ дляAmalpi
Сразу 5 дней, если ковид 14
Дякую за роз´яснення))
Детские_Будут?
• 15 ноября 2022
Ответ дляНЛОша
Ні не логіка,це лікар написала ,що при при ковіді немає сльозотечі,я не в курсі.
Головная• 15 ноября 2022
поки кашляєте - сидіть вдома. робота нікуди не дінеться,хвороба може повернутися недолікована.
при ковіді дуже сильна сльозотеча,і взагалі біль в очах на світло
НетЕщеНаверное• 15 ноября 2022
Ответ дляAmalpi
Сразу 5 дней, если ковид 14
Не смішіть. На ковід ніхто уже 14 не дає, а на звичайне ОРЗ 3 дня, а потім через день ходити до лікаря.
Ответ дляНетЕщеНаверное
Смотря где, Я написала, как у нас в поликлинике. Все через изолятор, сразу дают больничный на 5 дней и берут тест. На следующей день звонишь своему врачу и узнаешь результат.
Детские_Будут?
• 15 ноября 2022
Ответ дляSvitlo_
Я була на лікарняному 8 місяців. В нас на роботі теж говорили, якщо бачите, що за тиждень вилікуєтесь, не брати лікарняний. Тиждень вдома будьте без проблем.
Детские_Будут?
• 15 ноября 2022
Ответ дляГоловная
Дякую вам))