Броніки для Моніки• 15 ноября 2022
Хто розуміється на аналіз крові, зайдіть. Є бактер.інфекція?
Це дитина 2,4р
Астоновитесь!• 15 ноября 2022
Сдавайте в норм лаборатории с референтными значениями, и вы понимать будете.
Броніки для Моніки
• 15 ноября 2022
Ответ дляАстоновитесь!
Немає коли, вже треба приймати або, а аналіз знов аж завтра зранку
Астоновитесь!• 15 ноября 2022
Ответ дляБроніки для Моніки
Так врачу своему скиньте в мессенджер
Астоновитесь!• 15 ноября 2022
Ответ дляБроніки для Моніки
Астоновитесь!• 15 ноября 2022
Ответ дляБроніки для Моніки
Ми не з Києва
Это статья с расшифровками ваших аббревиатур. А анализ скиньте своему педиатру, он и назначит соответствующее лечение