годовасик• 15 ноября 2022

Нарешті дізналась назву парфуму який повсюду і смердить котячими сцяками

ттттададам - це Tiziana Terenzi KIRKE
Я не уявляю як таке можна було вигадати
Як за таке платити гроші
І чому власникам цих парфумів не шкода оточуючих

Співробітниця похизувалась покупкою ми всі в кабінеті вмерли!

А я нарешті дізналась чим це смердить на кожному кроці
Баба_Воля• 15 ноября 2022
Вам смердить, кому-то нравится - это нормально со всеми существующими ароматами

Девальвация• 15 ноября 2022
О, мені кума на днях писала шо замовила собі а вони смердять)) але не писала чим
Може у людей які ними користуються після ковіду нюх відбило)))
Я іх не чула єслі шо, навіть не уявляю))
Апочемучка• 15 ноября 2022
Мені він також дуже не подобається, жахливий аромат
Ще не подобається імператриця 😖😖 та взагалі більшість компотно квіткових ароматів (особливо з нотою чорної смородини та персику)
Гу го гу го гу• 15 ноября 2022
Вы бы лучше тему создали о том аромате, который понравится. Неужели приятно это читать и обсуждать?
Ромашка_Бегемотовна• 15 ноября 2022
Ответ дляДевальвация
к нам на работу приходит дама с этим парфюмом. всем смердит, а я не чувствую ничего. это у меня после ковида
ИзЮмрудная• 15 ноября 2022
Ну мені легендарні Шанель #5 смердять сумішшю дешевого одеколону і мила. Але ж і у нього є фанати.
автор годовасик • 15 ноября 2022
Ответ дляДевальвация
Та мускусу наперли стільки, що коти біжать слідом і помічають територію
Апочемучка• 15 ноября 2022
Ответ дляИзЮмрудная
Шанель 5 мені бабкою пахнуть
Аромат для жінки 65+
автор годовасик • 15 ноября 2022
Ответ дляГу го гу го гу
то застереження

Zelenkа• 15 ноября 2022
Ніколи нідетне чула запах котячих сцяків, тільки коли лоток мию. Де ви ходите😁
Гу го гу го гу• 15 ноября 2022
Я вот хочу найти классный аромат, на мужчинах такие слышу, что прям идти за ним хочется. На женщинах нет
Zelenkа• 15 ноября 2022
Ответ дляГу го гу го гу
Для мене це Boss Selection чоловічий❤️
Мама фифти цента• 15 ноября 2022
Взагалі не чую там мускусу
Концентрований яблучно-персиковий сік, ваніль
Обожнюю
Ношу на прогулянки вулицею
Дюйм оф о4ка• 15 ноября 2022
Мені молекула рожева 090 пахне квашеними огірками, добре що замовила відливант, бо у магазині тестила то ніби смачний був аромат)
hrushyk• 15 ноября 2022
Причому ними «навалені» всі - мужики і жінки
Хтось ще вміру,а хтось так,що аж дихання запирає (
Апочемучка• 15 ноября 2022
Ответ дляГу го гу го гу
Цікаво який? Які ноти схожі?
Мені раніше чоловічі парфуми з сандалом подобались. Роша мен наприклад
Хвець-тець• 15 ноября 2022
Ответ длягодовасик
то застереження
Ну не все нюхают постоянно кошачью мочу , поэтому сравнить не смогут
Peppermint Winter• 15 ноября 2022
Bayredo Mink
Запах французских ( не чистых ) туалетов.
Сорока белобока• 15 ноября 2022
Кирке, да, жесть Очень спокойно отношусь ко всяким шлейфовым ароматам, но этот совсем уж тяжеленный...

Peppermint Winter• 15 ноября 2022
BYREDO, сори
Гу го гу го гу• 15 ноября 2022
Ответ дляАпочемучка
Цікаво який? Які ноти схожі?
Не всегда могу точно сказать, какой аромат. Мох и что-то дымчатое. Вот чистый секс. Я уже и для себя присматриваю мужской аромат. Тут хвалили эрмес, мне ни один мужской не понравился.
Умничка-помощничка• 15 ноября 2022
Ответ дляГу го гу го гу
Диор Ом
Это отвал башки
Аромат помады и табака
Зяблик протестант• 15 ноября 2022
я теж купила недавно парфуми, по відгуках - пахне як у елітному барі, мій чоловік - ти церквою пахнеш))) добре, що не цвинтарем)))
Алина-1240• 15 ноября 2022
На мне любой парфюм с мускусом смердит кошечей ссаниной,на других нормально сидит
Юсия• 15 ноября 2022
А мне май барбери так воняет
kabatosa• 15 ноября 2022
Кому що, для мене Том Форд лост чері смердить, 100 раз пожалкував що цю каку купила
Гу го гу го гу• 15 ноября 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
Диор Ом
Это отвал башки
Аромат помады и табака
Этот?
Дядя Жора• 15 ноября 2022
В дьюти фри затестила какой-то мужской аромат от Шанель. Мазь Вишневского) При чем не только мне, ну и мужу. Запах ихтиола разит наповал! Но Шанель)...
Баба_Воля• 15 ноября 2022
Ответ дляАпочемучка
Шанель 5 мені бабкою пахнуть
Аромат для жінки 65+
Да, и мне так же
Ассоциация с советским союзом и красной москвой
Умничка-помощничка• 15 ноября 2022
Ответ дляГу го гу го гу
Этот?
Такой
https://www.fragrantica.ru/perfume/Dior/Dior-Homme...