годовасик• 15 ноября 2022
Нарешті дізналась назву парфуму який повсюду і смердить котячими сцяками
ттттададам - це Tiziana Terenzi KIRKE
Я не уявляю як таке можна було вигадати
Як за таке платити гроші
І чому власникам цих парфумів не шкода оточуючих
Співробітниця похизувалась покупкою ми всі в кабінеті вмерли!
А я нарешті дізналась чим це смердить на кожному кроці
Я не уявляю як таке можна було вигадати
Як за таке платити гроші
Сарафанное радио• 15 ноября 2022
Ответ длягодовасик
Та мускусу наперли стільки, що коти біжать слідом і помічають територію
Мускусы разные бывают, в Родригесах тоже мускусы, но они совсем не такие как в Тициане.
ПодругаМужа• 15 ноября 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
Диор Ом
Это отвал башки
Аромат помады и табака
Это отвал башки
Аромат помады и табака
В мого чоловіка такі.
Я подарувала. Дійсно супер.
На доугому місці Шанель Аллюр спорт і Живанши Джентельмен
Я подарувала. Дійсно супер.
Апочемучка• 15 ноября 2022
Ответ дляГу го гу го гу
Не всегда могу точно сказать, какой аромат. Мох и что-то дымчатое. Вот чистый секс. Я уже и для себя присматриваю мужской аромат. Тут хвалили эрмес, мне ни один мужской не понравился.
Єрме терре д ерме якось так мені подобались, москіно uomo, коме де гарсон чоловічі аромати подобаються
Баба_Воля• 15 ноября 2022
Ответ дляВесенний Марафон
Это никому не может быть нормально.
Пару дней назад встретилась с соседкой на лестнице, она прошла и такой шлейф кошачьих ссак...... аж офигела - думаю, такая приличная женщина, как же она не заметила, что коты ей в обувь нагадили?? Потом принюхаоась, а там ещё какие-то ноты другие пробиваются, что сладковатое... так я поняла, что это духи
Но это я, а дети со мной шли, так начали тихо фукать и зажимать носы, говорят: фу, как котом воняет.
Вот какой ей прикол так ’пахнуть’
Но это я, а дети со мной шли, так начали тихо фукать и зажимать носы, говорят: фу, как котом воняет. Вот какой ей прикол так ’пахнуть’
Ту дело не в ’приколе’ как вы говорите, а в том что у нас носы разные. Кто-то слышит персик, а другой нос слышит ссаки
Поэтому она пахнет себе ))) а вам воняет
Сарафанное радио• 15 ноября 2022
Ответ дляДюйм оф о4ка
Мені молекула рожева 090 пахне квашеними огірками, добре що замовила відливант, бо у магазині тестила то ніби смачний був аромат)
Я эту молекулу тоже не оценила, вот вроде и приятный, но есть в нем что-то не то, еле сносила пробник.
Нафаня Маня• 15 ноября 2022
Ответ дляTa-Ki
От є парфум, той точно потом воняє, еклат ланвин
это фиолетовая круглая банка?
Ответ дляfreedom_2015
повело вам )))а мене відкачували від втрати непритомності в лікарні і нашатир не брав взагалі ,бо після кірке від кожної 2 в будинку вже організм звик
Дівки, де ви всі живете, що ті кірке чуєте. Я на форумі тільки прочитала)
Або може я не сприйнятлива, бо люблю Агент Провокатор)
АгатаХристя• 15 ноября 2022
Ответ дляИзЮмрудная
Ну мені легендарні Шанель #5 смердять сумішшю дешевого одеколону і мила. Але ж і у нього є фанати.
Аналогічно.
Сарафанное радио• 15 ноября 2022
Ответ дляЗяблик протестант
я теж купила недавно парфуми, по відгуках - пахне як у елітному барі, мій чоловік - ти церквою пахнеш))) добре, що не цвинтарем)))
Напишите название, интересно же, что может пахнуть церковью, там ладан наверное в составе.
АгатаХристя• 15 ноября 2022
Ответ дляМама фифти цента
Взагалі не чую там мускусу
Концентрований яблучно-персиковий сік, ваніль
Обожнюю
Ношу на прогулянки вулицею
Обожнюю
Ношу на прогулянки вулицею
Тепер ви знаєте як вас ’чують’ оточуючі. Як володарку некастрованих котів.
Апочемучка• 15 ноября 2022
Ответ дляМеняАЖтрусит
Якби ж ці любительки важких ароматів навчилися ними користуватися ще. А то «ой, боюся, що буде не стойко, виллю на себе ще півлітра. Вони ж не дешеві, значить, точно-точно всім сподобаються. Піду кататися у всіх ліфтах, хай інші на мене прям блюють». Бісять іноді такі(
Я так свого чоловіка повчаю
Кажу потрібно 1 раз прмснути, або взагалі в облако заходити, амв нього звичка 4 рази приснути
ПодругаМужа• 15 ноября 2022
Ответ дляkabatosa
Кому що, для мене Том Форд лост чері смердить, 100 раз пожалкував що цю каку купила
Перепродайте. Я балдію від них, але мені задорого, купую відливанти.
Апочемучка• 15 ноября 2022
Ответ дляВесенний Марафон
Императрица пахнет хорошо поначалу - ну, такой компотик. Уже через 15 минут - как на фруктовой базе с залежами гнилых фруктов
Мені взагалі не подобається. Мене нудить від цього запаху реально
Сарафанное радио• 15 ноября 2022
Ответ дляТётя Хрюша
Ой, вони у мене теж є. Чоловік подарував минулого року на новий рік. Я хотіла не парфумовану воду, а туалетну. Вона набагато легша і має інший шлейф. Але ж чоловік вирішив мабуть на касі або дівчата консультанти йому щось нарадили і купив парфюм. І стоїть він у мене як декорація і ношу лише коли дуже холодно і лише при чоловікові. Думаю достоять вони до моїх 70 років і тоді я з чистою душею буду іх носити.
Вряд ли они вам зайдут в 70, если сейчас не зашли.
Лукава Кішка• 15 ноября 2022
Ответ дляkabatosa
А я їх полюбила як носила, в вітряну осінню або весняну погоду, ці вишенькі так летять, дуже смачна цукерка
Барвіночка• 15 ноября 2022
Ответ дляИзЮмрудная
а мне старушками(
Апочемучка• 15 ноября 2022
Ответ дляГу го гу го гу
Так, я його текстила, не зайшов мені. Можливо я дарма вигадала, що жінка може користуватися чоловічими парфумами
Не дарма, мені дуже подобаються чоловічі парфюми, вам просто свій потрібно знайти)
Сорока белобока• 15 ноября 2022
Ответ дляПеченюшка
Baccarat Rouge 540 тоже кому-то больницей, йодом и все что с этим связано пахнет, а мне очень нравится и ничего подобного я в этом аромате не ощущаю.
А в нем этого и нет. Это он на коже так раскрывается у не которых. У меня в том числе. Не садится и фссе(((. На других нравится очень.
АгатаХристя• 15 ноября 2022
Ответ дляТётя Хрюша
Та не іноді. Вони ото все роблять, щоб довести що вони такі молодці, мамонта в печеру приволокли. А чи треба той мамонт то вже діло 20те. Мій колись прийшов з шубою додому. Кажу ти здурів? Нафіга ти мені її купив?! Я що шубу колись хотіла чи просила її, чи хоч заїкалась що мені подобається? Добре хоч додумався домовитися з магазином що якщо розмір не підходить можна замінити, бо ж без жінки купував. Ще треба було нервів щоб ту шубу здати. Після цього я йому сказала, без мене ніяких покупок дорогих.
Ору 😂 ! Але ж старався як! 👍 Яка хоч шуба була?
Сарафанное радио• 15 ноября 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
а меня очень раздражают вариации на тему Баккары, например, Burberry Her ну и другие варианты. я не всегда на 100% уверена какой именно парфюм, но слышу только бинты и йод, а это направление так популярно, в каждом супермаркете, метро и т.д. большинство девушек так пахнут. у меня голова кругом идет, понимаю, что скорее всего это моя особенность - ощущать именно эти ноты и не слышать других, но если бы кто-то со мной рядом долго находился с таким парфюмом - то я б, наверное, словила паническую атаку или мигрень
В Баккаре многие, я в их числе, слышат йод, бинты, некоторые еще кровь. У меня есть пробник, шла в магазин, перепутала с другим пробником, пшикнулась Баккарой, ну ладно думаю, иду на улицу, была весна, ветерок, думаю ее многие любят, буду дорого пахнуть, ага, я еле дошла до того магазина, то что я находилась на улице не спасло, этот запах меня бесил, пришла сразу полезла в душ, но я его и после душа слышу. А у меня его еще коллега носит, зато выходя в коридор я сразу слышу, что она недавно проходила.)
Апочемучка• 15 ноября 2022
Путающаяся• 15 ноября 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
Такой
тут ноты уда и кожи, тоже могут заявить что пахнет котиками))
Обижулька• 15 ноября 2022
Ответ дляПодругаМужа
В мого чоловіка такі.
Я подарувала. Дійсно супер.
Аллюр спорт моя любовь. Сыну в магазине дали пробник, и он им божественно пахнет. Предлагаю купить ему флакон - не хочет ((
Сарафанное радио• 15 ноября 2022
Ответ дляВесенний Марафон
Это никому не может быть нормально.
Вот какой ей прикол так ’пахнуть’
Она не слышит в своих духах котов, ей они пахнут по другому.