Укуси меня• 15 ноября 2022
В 1,3 какие перчатки/варежки у ваших малышей?
Робот Вертер• 15 ноября 2022
Звичайні тоненькі рукавички. Купувала на George. Оптимальні були, бо не парили ручки і не стискали дуже.
Утеплені, типу краги - не давали надіти)
Перчатки не визнавали мої, та й рукавички не хотіли навіть у мороз.
Ви маєте спробувати варіанти і самі побачете, які краще для дитинки.
Жирафовое варьенье• 15 ноября 2022
из атб. много разноцветных. вот вообще такой вопрос не возникал никогда. По цвету подходящие выбрала и все