Чудо в декрете• 15 ноября 2022

Нужен ли в Польше пуховик?

Холодно тут зимой?
Кнопкотык• 15 ноября 2022
а ви де саме у Польщі?
Пожарник• 15 ноября 2022
Холодно
автор Чудо в декрете • 15 ноября 2022
Ответ дляКнопкотык
а ви де саме у Польщі?
В Варшаве
Здесь на минутку• 15 ноября 2022
Ответ дляЧудо в декрете
В Варшаве
Варшава как Киев по климату
Зубная фея• 15 ноября 2022
Потрібен
bananos• 15 ноября 2022
Ну шо за дивні питання? Ні Варшава з тропічному поясі, який ще пуховик🤷‍♀️
Кнопкотык• 15 ноября 2022
Ответ дляЧудо в декрете
В Варшаве
Я думаю, що потрібен, якщо в україні ви носили пуховики. Я жила в Поморському воеводстві, то там він взагалі цілорічно потрібен, бо вітер з Балтики холоднючий і всі печінки видуває
Клевотница• 15 ноября 2022
Ответ дляbananos
Файна_зупка• 15 ноября 2022
Не нужен.
Я теплолюбивая.
А вам не знаю.
Может вы любите налегке в холода.
КрытыхРынков• 15 ноября 2022
Ответ дляКнопкотык
А мені в Куяво- Поморському жарко в пуховику
автор Чудо в декрете • 15 ноября 2022
Ответ дляКрытыхРынков
А де це
Телефон Рубика• 15 ноября 2022
Ответ дляЧудо в декрете
А де це
Карту подивіться,в Варшава нужен,если ви мерзляк
Кнопкотык• 15 ноября 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Це далі від Балтики. А я під Гданськом жила - то жесть. Прогноз погоди - вся Польща +15-16, Гданськ - +7 Влітку у Торуні й Бидгощі +25, Гданськ +15 і дощі, дощі, дощі) Ми там куртки в липні носили
КрытыхРынков• 15 ноября 2022
Ответ дляЧудо в декрете
А де це
Бидгощ
Викасикрет• 15 ноября 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Мне было холодно прошлой зимой,купила длинный и теплый
Викасикрет• 15 ноября 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Бидгощ
Сегодня тоже в Быдгощи похолодало) я шапку достала
Викасикрет• 15 ноября 2022
Ответ дляЧудо в декрете
А де це
300 км от Варшавы на северо-запад
КрытыхРынков• 15 ноября 2022
Ответ дляВикасикрет
В Харькове тепле, но и не холодна как ожидала.
КрытыхРынков• 15 ноября 2022
Ответ дляКнопкотык
А влітку в Ґданську буває тепло?

Цікаво мені , чи треба сподіватися покупатися на Балтиці в Ґданську чи в Устку краще поїхати?
Кнопкотык• 15 ноября 2022
Ответ дляКрытыхРынков
А влітку в Ґданську буває тепло?

Буває тепло, буває і гаряче. Просто там сезон короткий і з приколами. Ми ходили купатися на озеро вдень, а ввечері одягали светри, бо температура відчутно знижувалася. Ще там висока вологість, тому коли +25-27 - то не тепло як в нас, то пекло. Стоїш, нічого не робиш і по тобі піт тече - відчуття незабутнє😆
Про купання в Балтійському морі мені розповідали, там шикарні пляжі і кажуть, що вона прогрівається до +23. Але я була там до кінця липня і море було холодне, а жарких днів за все літо може на тиждень набралося. +18 і без дощу ми вважали удачею🤭