Беговая дорожка для носа• 15 ноября 2022
Я сама с двумя детками в чужом городе и заболела, поговорите
Девочки, сейчас с детьми в Луцке. У меня 3 недели держится ацетон , анализы пока ничего не нашли плохого , а у меня паника , вдруг умру дети на кого , пожалуйста поговорите со мной. Лежу на стационаре уже и кт прошла все норм сегодня печень норм , завтра поджелудочная и щитовидка, вроде отношение хорошее , но лечение не помогло . Поговорите со мной пожалуйста
Черепаха Тортила• 15 ноября 2022
А почему врачи сразу поджелудочную не проверили? Ацетон это же сбой в работе поджелудочной. 3 недели это много
Ра ру ра ру ра• 15 ноября 2022
Автор, держитесь! Пусть врачи быстрее найдут причину ваших недомоганий и, если надо, назначат лечение.
Выздоравливайте!
На перекуре• 15 ноября 2022
Автор,я 16 років після розлучення залишилася сама з дітьми в місті,де колишнього відправили на роботу і ми туди ще без дітей поіхали працювати.Було всяке,що і очей не могла відкрити,як хворіла,операціі,онкодиспансер з підозрами на онко,а діти маленькі і всяке інше,якось все пережилося.Дав Бог мені сили і хороший людей в поміч.Часом як згадаю,то волосся дибки.Все і в вас буде добре.Може це панкретит,я колись мала загострення,думала помру,відкапали в стаціонарі за 3 нед.
Коко На Страже• 15 ноября 2022
Нерви і навантаження дуууже негативно впливають на аналізи. Батько кожного року здає онкомаркери. Так після важкої роботи в городі - зашкалювали аж руки тряслися. Тиждень старався відпочити, не пити алкоголь, без жирного і шкідливого. Здали нові аналізи і все ок. Тому не нервуйтеся
Сколько_мне_лет?• 15 ноября 2022
А з ким дітки?
Якби ви були поруч я б допомогла з дітьми. Жаль не моє місто.
Хай і вам добрі люди зустрінуться і підтримають вас