очки_ннадо• Изменено 16 ноября 2022
Ви б звільнилися ? Якби дізналися, що зарплатня впаде знову на 19%?
З початку війни зняли усі доплати (приблизно 20%), потім ще на 17% у травні. Все літо у простої, але на роботу ходити потрібно було, бо своїми силами готували підвал до навчального року.
Дали мізерні відпускні. Потім розпочався навчальний рік.
І ось нас попереджають, що з січня зп знизиться на 19%.
У нас просто шок. Бо зарплатня у більшості і так стала менше 10 тисяч. У жовтні довелося купити додаткову батарею до ноутбука, power bank, ліхтарі. Заплатити 320грн за інтернет, та 290 за мобільний зв´язок. Це тільки для того, щоб мати змогу викладати. Також попередили, що може бути відпустка за свій рахунок, якщо будуть збільшені канікули. Руки опускаються, тримає те, що я проходжу атестацію, якщо звільнюся,все марно...але який сенс атестації, якщо не вистачає на життя.
барабанщица• 16 ноября 2022
Можливо, підробляти репетиторством? Більш високооплачувану роботу зараз зможете найти? Зараз багатьом дуже важко(
Чудо Ф_ф КеДаХ• 16 ноября 2022
Мене звільнили ще з лютого. Роботу так і не знайшла. То ж я б раділа і такій роботі!
А наша вчителька сильно не переймається, уроків немає взагалі, ні онлайн, ні очно, а зп отримує.
ГендиреХтор• 16 ноября 2022
Я в вересні отримала менше 4 тисяч, в жовтні близько 6, а в листопаді ще на отримала нічого.
Я допрацюю цей навчальний рік і все. Бажання працювати в школі більше немає.
очки_ннадо
• 16 ноября 2022
Ответ длябарабанщица
Я працюю ще у викладацькому центрі. Після 18-00. Бо ще на групі. Але це дуже важко. Бути з 8 до 21 на роботі,а вночі готуватися до уроків,писати журнал...а дохід малий
Кинг-Конгша• 16 ноября 2022
Можна розвернутись і піти .
Але може 9т це краще ніж 0?
Можливо є час для підробіток ?
Але може 9т це краще ніж 0?
Можливо є час для підробіток ?
Солнечный день• 16 ноября 2022
Ответ дляГендиреХтор
Стільки відповідальності і нервів заради чого?... Знущання просто.
очки_ннадо
• 16 ноября 2022
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Сильно заздрю вашій вчительці.
Мост_Устал• 16 ноября 2022
За 2020, 2021 та 2022 роки вчителі точно не перевтомились. А гроші отримували весь цей час.
очки_ннадо
• 16 ноября 2022
Ответ дляГендиреХтор
Ви мене розумієте.
Грушки-яблочки• 16 ноября 2022
Завжди можна заробляти репетиторством, що ви викладаєте? Зараз тема репетиторства дуже актуальна, зважаючи на відсутність нормального учбового процесу. Тому свою зарплатню ви заробите, а знайти учнів практикуючому викладачу набагато простіше.
очки_ннадо
• 16 ноября 2022
Ответ дляКинг-Конгша
Можна розвернутись і піти .
Але може 9т це краще ніж 0?
Можливо є час для підробіток ?
Але може 9т це краще ніж 0?
Можливо є час для підробіток ?
9 тисяч -19%=7290- 600грн на інтернет. ...
ГендиреХтор• 16 ноября 2022
Ответ дляСолнечный день
Заради дітей.
Але мені дійсно вигідніше працювати репетитором. Або шукати роботу в якомусь приватному центрі
Глаголица• 16 ноября 2022
Ответ дляМост_Устал
Це Вам так здається, у школі моїх дітей повністю система викладання була перебудована на систему онлайн. Вчителі завжди на зв´язку, а передивитися мільйон домашніх завдань у вайбері...
Черпак_для_фантазий• 16 ноября 2022
Если вы знаете где заработать больше, то конечно увольняйтесь иначе это ’назло маме уши отморожу’
очки_ннадо
• 16 ноября 2022
Ответ дляМост_Устал
Я не це питала. Не вам судити,хто втомився,а хто-ні.
Заведіть разочок у підвал 26 маленьких дітей в посидьте з ними при ліхтарі години 2-3.
ЯНаПэПэ• 16 ноября 2022
Ответ дляv_o_l_n_a
Мне на 40 проц уменьшили с начала войны, работаю...
Нас оформили на 0.5 ставки, чтобы никого не увольнять. Это 5000, все работают.
очки_ннадо
• 16 ноября 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
Я і думаю покинули школу зовсім.
ЯНаПэПэ• 16 ноября 2022
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Да, уроки а лучшем случае 15 минут, дети молчат, только здороваются и прощаются.
Солнечный день• 16 ноября 2022
Ответ дляГендиреХтор
Заради дітей.
Це зрозуміло. Але вчителю теж треба якось існувати. Їсти, оплачувати комуналку ітд. Якщо вчитель живе одна і отримує таку зп, вона виживе? Ні.
В такому випадку ’заради дітей’ уже не працює. За ідею працюють ті, у кого є стіна за спиною у вигляді додаткової фінансової підтримки. Чоловік, тощо.
ЯНаПэПэ• 16 ноября 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
Не все предметы котируются
Просто Мария• 16 ноября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Значить є чоловіки.які щось отримують. Одному з дитиною це голодувати.
5 тис це треш. Взуття зимове 3-4 тис.нормальне
очки_ннадо
• 16 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
У нас немає завдань у вайбер. У нас є спеціальна платформа,де чіткий розклад. Вчитель не може не провести урок, бо керівник слідкує чітко.
Ми за ці роки не відпочивали, а працювали більше. Бо провести якісний урок дистанційно не так і просто.
ЯНаПэПэ• 16 ноября 2022
Ответ дляочки_ннадо
А так вам интернет не нужен? И, вообще-то, учителя работают их школы, а не из дома
ЯНаПэПэ• 16 ноября 2022
Ответ дляочки_ннадо
Вы определитесь: или в подвале, или онлайн