очки_ннадо• Изменено 16 ноября 2022

Ви б звільнилися ? Якби дізналися, що зарплатня впаде знову на 19%?

З початку війни зняли усі доплати (приблизно 20%), потім ще на 17% у травні. Все літо у простої, але на роботу ходити потрібно було, бо своїми силами готували підвал до навчального року.
Дали мізерні відпускні. Потім розпочався навчальний рік.
І ось нас попереджають, що з січня зп знизиться на 19%.
У нас просто шок. Бо зарплатня у більшості і так стала менше 10 тисяч. У жовтні довелося купити додаткову батарею до ноутбука, power bank, ліхтарі. Заплатити 320грн за інтернет, та 290 за мобільний зв´язок. Це тільки для того, щоб мати змогу викладати. Також попередили, що може бути відпустка за свій рахунок, якщо будуть збільшені канікули. Руки опускаються, тримає те, що я проходжу атестацію, якщо звільнюся,все марно...але який сенс атестації, якщо не вистачає на життя.
Бабушка-байкерша• 16 ноября 2022
Ответ дляочки_ннадо
Важко повірити. Ну от чесно. Ніде серед знайомих немає такого. Тільки сусідка скаржилася на таке, а потім виявилося, що то її син просто не підключався ніколи.
Я ж Вас не змушую вірити. Що дивно, що іноді в одній квартирі, один провайдер, при відключенні світла - у мене є, у доньки ні, і навпаки. .

Пульт от линолеума• 16 ноября 2022
Ответ дляочки_ннадо
Як варіант,вона може знати ,що підвал у школі завалиться у разі влучання,бо може все гниле бути.
Ми влітку підвал своїми силами за власні кошти ремонтували. Так ось, в одному крилі підвал в дуже -дуже поганому стані. Там небезпечно. А комісія прийняла таке укриття
Убежища в школе нет. Заваливаться нечему.
Не за Будка• 16 ноября 2022
Ответ дляочки_ннадо
У нас немає завдань у вайбер. У нас є спеціальна платформа,де чіткий розклад. Вчитель не може не провести урок, бо керівник слідкує чітко.
Ми за ці роки не відпочивали, а працювали більше. Бо провести якісний урок дистанційно не так і просто.
Автор, я так зрозуміла ви вчитель початкових класів. Я ваша колега в минулому, хоча вже 15 років не працюю в школі. Зараз багато батьків шукають репетиторів онлайн. Моя сестра в Києві, вчитель онлайн з Чернівців, сестра платить 150грн за заняття, і це дуже і дуже дешево, інші знайомі платять 250грн. Якщо ви зможете знайти учнів і так працювати, це добре. Зараз багато бажаючих, в тому числі і за кордоном. Я вам дуже співчуваю, це дуже важка праця, я витримала тільки 3 роки. Найбільше мене вражає ставлення батьків, неповага, хамство з їх боку. У мене син в 4 класі, вчитель прекрасний, але завжди знайдеться хтось, кому все не так. Можливо, варто хоча б цей навчальний рік допрацювати в школі, щоб атестацію пройти, шкода витраченого часу і зусиль. Щиро бажаю вам усього найкращого!
автор очки_ннадо • 16 ноября 2022
Ответ дляБабушка-байкерша
І то правда. У нас теж таке. Мені от не вірять, що доводиться платити за інтернет стільки. А у нас в будинку тільки один провайдер. І ось така ціна...і Лайф доводиться брати максимальний пакет ГБ.
Кидстаффовна• 16 ноября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Это для учеников, учителя в школе
Учителя в школе работают, если есть укрытие. Если укрытия нет, то из дома и в школу приходят по графику
автор очки_ннадо • 16 ноября 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Тоді куди їй подіти дітей під час тривоги? Можливо школою закріплено укриття саме у метро.
автор очки_ннадо • 16 ноября 2022
Ответ дляНе за Будка
Дякую! Навзаєм

Сосулька• 16 ноября 2022
Ответ дляСкелет дыни
Купа продавців в інстаграмі з українським і не тільки взуттям, доньці -підлітку взяла зимові за 1600 , Лев Любінін, собі джеокси на онлайн розпродажу в інтертопі за 2400 демісезон і Мілану Степ зимову за 2600 прекрасної якості
я у ТЦ купила чудові боти, шкіра, 2300 грн. бюджет був до 5ти, а ці сподобались. Чобітки влітку на распродажі за 1500 зимові
Заместитель автора• 16 ноября 2022
Ви ставите дивне питання?
Якщо до Вашого бюджету, заробітна плата,яку Ви будете отримувати не суттєва, звичайно звільняйтесь, чого ж працювати за копійки?
Якщо це львина доля або весь Ваш дохід, то жити за що? Є інші варіанти?
Бауди на ауди• 16 ноября 2022
Ответ дляочки_ннадо
Я працюю ще у викладацькому центрі. Після 18-00. Бо ще на групі. Але це дуже важко. Бути з 8 до 21 на роботі,а вночі готуватися до уроків,писати журнал...а дохід малий
Я так розумію, у вас 1-4 класи? А ви що, з ними уроки онлайн і офлайн проводите з 8 до 18? В мене дитина в 4 класі, в нас уроки до 11.30. В 12.00 вчительки в школі вже нема, якщо офлайн.
Просто Мария• 16 ноября 2022
Ответ дляПоследний вагон
В Интертопе Браска зимние 1309грн. Не благодарите💐
Браску не купую. Воно дубове. Одні мозолі. І в мене 40.5. Далеко не скрізь є розмври. Купила один раз добротне Рикер і ходжу. Минімум на 4 роки вистачить.
Просто Мария• 16 ноября 2022
Ответ дляinna5577
А хорошая обувь- это конкретно какая фирма, аж интересно? И вы может и занашиваете свою ’хорошую обувь’ в ’вонючее бу’, а на олх полно фирменной обуви новой, но вы ж сильно богатая и гордая, чтоб там покупать, ну ок, сидите голодная, зато в новых китайских сапогах
РИКЕР. Осінь 2800. Пісня.як босий.інтертоп
автор очки_ннадо • 16 ноября 2022
Ответ дляБауди на ауди
У вас перший клас? У мене -3. У дітей по 6 уроків. Уроки закінчуються після 14-00. І гпд
Бауди на ауди• 16 ноября 2022
Ответ дляочки_ннадо
Я ж написала - 4 клас
автор очки_ннадо • 16 ноября 2022
Ответ дляБауди на ауди
Я ж написала - 4 клас
У вас уроки по 20 хвилин? 6 уроків по 40 хвилин + перерви.
Бауди на ауди• 16 ноября 2022
Ответ дляочки_ннадо
в нас по 5 уроків, але навіть якщо брати 6, то останній буде закінчуватись в 12.55
Брюльтик• 16 ноября 2022
Ви про який інтернет? Домашній?
За шкільний інтернет в нашому класі сплачують батьки.
За весь час було 3 дистанційні уроки по 20-30 хв.
Багато хто зараз просто втратив роботу. Вважаєте, що Вас недооцінюють, звільняйтесь.
Вишневий цвіт• 16 ноября 2022
Автор я вами восхищаюсь. Вы большой молодец, и видно что вы ответственный человек, так учитель и должен быть.

А если работать в частных школах? Не в курсе какой порядок зп там? Должно быть выше
Кукарачка• 16 ноября 2022
Ответ дляочки_ннадо
Хоче бути вчителем у Німеччині...я роботу свою люблю. Але і моя дитина хоче їсти і теплі штани за зиму. Я не покинула країну, не покинула дітей. Але їсти має в моя родина
Я вас розумію. І мені дуже прикро. Взагалі я за те щоб вчителям і лікарям платили зарплати які отримують різні поліцейські та судді.
Шаную і поважаю Вашу працю

Кукарачка• 16 ноября 2022
Ответ дляAlve
Вы озвучьте соцпакет и зарплату учителя в школе Германии
В цивілізованих країнах вчитель на свою зп живе, а не жевріє.
Наскільки я чула, молодша школа -2-3000 євро, гімназія вдвічі більша.
Я працювала начальником рег.представництва невеликого банку, було 45 підлеглих, правда 20 років тому. Моя зп була $1200 в місяць . Ну блін. Я не бачила як ріс мій син, в мене відкрилася виразка шлунку, я почала підбухувати на нервах. По факту за ті 3 копійки. Своїй доньці я мого шляху не бажаю. Син вже дорослий, і сам вирішує як йому жити, а заради доньки сиджу в Німеччині
Смурфик• 16 ноября 2022
Зняли надбавку 20% - це та що за престижність?
Моїй мамі-вчительці (22 роки стажу) її минулого місяця навпаки повернули нарешті.
Скажіть, яке це місто, де ви викладаєте?
romsan• 16 ноября 2022
Так ходіть собі на роботу і не робіть нічого. Всеодно платити будуть.
Новопоштинская• 16 ноября 2022
Ответ дляГендиреХтор
Саме так. Я працювала в школі, бо родину утримує чоловік.

Але цього року вже терпець уривається. Я отримую зарплатню і не знаю сміятися чи плакати від суми.

Я не хочу лишати дітей посеред року, їм стресів вистачає і так. Але з наступного навчального року їм доведеться звикати до нового вчителя (
И я собираюсь увольняться. Меня 7 тыс не устраивают. И сижу днями и ночами то готовлюсь к урокам, то проверяю работы, то часами пишу журналы. Работа на работе, работа дома.
ВсеПроВсехЗнаю• 16 ноября 2022
Ответ дляinna5577
Не, я про конкретно купленные вами отличные фирменные сапоги за 3000, какой фирмы?. И в интертопе давно нет хорошей обуви, если для вас там фирма, мне вас жаль, вы понятия не имеете, что такое качество
North Face -прекрасное качество, устраивает всех, кто его носит. На зиму - отлично. Да и вся Европа ходит в тамарисах да экко и все всем нравится. А вы так и не ответили, что там олх прекрасного и супер качественного за 300 грн? Ссылочкой поделитесь.
ВсеПроВсехЗнаю• 16 ноября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
А вам про 300 где-то писали? Будет те же 1000-1500 грн
Писали, конечно. Я потому и прицепилась, что бред редкий написали.
Новопоштинская• 16 ноября 2022
Ответ дляочки_ннадо
Та да...один релакс
Вы здесь ничего не донесете. Вас поймут только коллеги. Что значит аттестация, здесь понятия не имеют.
Новопоштинская• 16 ноября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
А хотите послушать про врача, которые 9 лет учился, 20 лет стажа и получает на ставку 7 тыс? Полно такого
Создайте свою тему про врачей.
Новопоштинская• 16 ноября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Есть учителя, которые получают 15 000- 20 000
Есть. Но основная масса получает 6- 10 тыс. И только на советчице учителя ничего не делают. В час дня дома, зарплата 30 тыс.
Тут и бедных в стране не видят
автор очки_ннадо • 16 ноября 2022
Ответ дляБауди на ауди
Перерви?
Новопоштинская• 16 ноября 2022
Ответ дляБауди на ауди
6 урок заканчивается после 14 часов.