вАлнуюся сильнА• 16 ноября 2022
Дівчата , як збираєтесь виживати взимку без світла і тд
Які ваші думки і плани?
вАлнуюся сильнА
• 16 ноября 2022
Ответ дляРадость моя
Киев. Почему так себе, если выбрать Закарпатье например?
Не знаю, вам видніше. У мене таких коштів нема. Або в квартирі або в село до батьків чоловіка, тоді треба скидатися всім на генератор і буде жити декілька сімей під одним дахом
Любимка-анонимка• 16 ноября 2022
Ответ дляТектоническая расческа.
Там свет будет? Откуда?
В селах і в мирний час часто світло пропадало. Вітер/дощь/сніг = в селі світла немає )
У кого такое было• 16 ноября 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Тема про інше. І декілька людей тільки відповіли адекватно
про що инше? десятки тем уже были.
но судя по тональности ваших допысив, вы не надто переймаетесь зимою. абы попытать людей зничевья.
сЛАдКОежКА• 16 ноября 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Приватний будинок. Батько купив нам генератор , були пусті балони для газу - заправила на всякий випадок. Були пару павербанків, ліхтарики від юсб, гірлянди діодні від юсб. Чоловік щось мудрує З автомобільним акумулятором і інвертором. Но то все було , крім генератора. Дуже сподіваюсь що він не знадобиться , бо його работа обходиться більше 100 грн/год, ще й реве ). Світло вимикають часто і на довго. Газ і вода в цей час є , поки що. Теплий одяг , ковдри, термоси також є і були.
Порадьте чоловіку звернути увагу на вживані акумулятори від електрокарів. Чоловік зробив - чудово вийшло.
Радость моя• 16 ноября 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ви ще не використовували? Цікаво на скільки вистачить балона
Я на подобной штуке грею еду на маленьких баллонах плитка с такой же штукой по центру. За все время еще один маленький баллончик не израсходован. Но, я писала, открываю окна когда грею, не знаю как таким в квартире греться не опасаясь угарного газа.
вАлнуюся сильнА
• 16 ноября 2022
Ответ дляУ кого такое было
про що инше? десятки тем уже были.
Я не читаю всі теми.
Боюсь признаться• 16 ноября 2022
Ответ дляРадость моя
Не знаю, будем ехать на западную может. Без света нет отопления и со временем вода пропадет, пока так как нижние этажи, вода есть. Квартира, газа нет. Так что в мороз никакие генераторы и екофлоу не спасут без отопления и воды.
Я в на зу, дом на электрики, сегодня с 7.00 ни света, ни воды, холодно
Каркуша Клара• 16 ноября 2022
Не знаю автор( якщо немає світла, то немає і опалення. Надіюся, що будуть виключати по пару годин- то якось протягнемо , а якщо часті то навіть не знаю, що робити в морози
Боюсь признаться• 16 ноября 2022
Ответ дляВот Она Я
бляха, Ви бачили ті ціни на ті генератори?
А скільки він жре (пардон - витрачає) на годину?...
(((( Вибачте, крик душі
Так генератор в квартиру и не поставишь, это бред
Вот Она Я• 16 ноября 2022
Ответ дляУ кого такое было
про що инше? десятки тем уже были.
Ви не розумієте, що ’десятки тем’ людина могла елементарно не бачити (не сидить весь час на форумі, тощо), а тут написала, бо блін ’крик душі’ - паніка на ней (так, особисто на неї в цю саму хвилину) навалила?
Радость моя• 16 ноября 2022
Ответ дляБоюсь признаться
Без газа? Колонку можно на тот же экофлоу подключить чтоб работала.
Вот Она Я• 16 ноября 2022
Ответ дляБоюсь признаться
ну типу тема про будинок
Несу пургу• 16 ноября 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А як вони взимку ті батареї? Бо те що читаю і чула від людей в моєму регіоні ( північь) то взимку і восени вони малоефективні.
Взимку вони працюють, але меньше виробляють енергії. У чоловіка брат таким зайнявся декілька років назад, то взимку просто виходить в нуль-тобто енергії для продажу мало, на свої потреби вистачає.
Радость моя• 16 ноября 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
Обратите внимание на технику безопасности, аккумы тоже бахкают. Нужно быть очень осведомленным в этих всех сооружениях.
Кукарачка• 16 ноября 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
От радять іхать в село , в кого є будинки чи батьки живуть. Хтось збирається?
села быстрее без света останутся
У кого такое было• 16 ноября 2022
Ответ дляВот Она Я
ну да, автор только проснулась.
типа свет начали только сейчас отключать.
и типа ракеты лишь вчера полетели.
Боюсь признаться• 16 ноября 2022
Ответ дляРадость моя
Без газа
Пьера Безухова• 16 ноября 2022
Ответ дляПукимончиг
А вы как? Я нормально. Можно и без света, и без воды, и без связи и все такое, главное без ракет над головой и не под росисей.
Удалено администрацией...
вАлнуюся сильнА
• 16 ноября 2022
Ответ дляВот Она Я
Не паніка, але реально розумію , що треба готуватися. Купили обігрівачі , але ж електрики нема. Теплий одяг, шкарпетки. Ковдри є. Що ще я можу зробити.Продуктові запаси з часом з’їдаються. Є мясо в заморозці, закрутки, картопля
Боюсь признаться• 16 ноября 2022
Ответ дляВот Она Я
ну типу тема про будинок
Ну, вы б таки название темы прчитали, где там про будинок?
Кондуктор троллейбуса• 16 ноября 2022
Ответ дляКаркуша Клара
У нас світло зникло в 4 ранку і досі не включили і води нема, і не знаємо чи взагалі сьогодні воно буде .
В квартирі холодно,бо вночі вже морози,а опалення автономне,без світла не працює.
сЛАдКОежКА• 16 ноября 2022
Ответ дляРадость моя
Слушна порада. В нашому випадку робив інженер з вищою освітою. Запаслись також порошковими вогнегасниками. Я інструктаж з ТБ пройшла)))
вАлнуюся сильнА
• 16 ноября 2022
Ответ дляКукарачка
села быстрее без света останутся
Так, у них більші відключення. На півдня бувають
Вот Она Я• 16 ноября 2022
Ответ дляУ кого такое было
ну да, автор только проснулась.
и типа ракеты лишь вчера полетели.
а я з Автором солідарна в її ’стенаніях’ і ’кіпіші’
Поясню чому (вище вже писала):
Так, світло вимикають (більш того, я перебралась на дачу, тут вимикають ЩЕ на більший час).
Але була якась впевненність, ну... ось-ось.... тут ейфорія за Херсон (слава Господу...)
А потім - рррраз- і обехом по голові, бо всі шпальта сьогодні про Польщу, а про майже 100 ракет по території України - то вже фланг10(((((
Поясню чому (вище вже писала):
Любимка-анонимка• 16 ноября 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
Дякую. За скільки він його купив і яка потужність залишилась ?
Вот Она Я• 16 ноября 2022
Ответ дляБоюсь признаться
в усіх постах Автора, що гне лінію про переїзд до будинку
Боюсь признаться• 16 ноября 2022
Ответ дляВот Она Я
І що? Я відповідала на конкретний пост, не автора
сЛАдКОежКА• 16 ноября 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Спитала. Сказав, що вдалося знайти новий за 25 тис.