вАлнуюся сильнА• 16 ноября 2022
Дівчата , як збираєтесь виживати взимку без світла і тд
Які ваші думки і плани?
Етитьская богомышь• 16 ноября 2022
А какие ещё ’и т.д.’? Тепло есть, вода есть. Для света эко Фло куплю.
вАлнуюся сильнА
• 16 ноября 2022
Ответ дляЗайканалужайке
выживем. и не разгоняйте панику!
Я не наганяю паніку
вАлнуюся сильнА
• 16 ноября 2022
От радять іхать в село , в кого є будинки чи батьки живуть. Хтось збирається?
Пукимончиг• 16 ноября 2022
А вы как? Я нормально. Можно и без света, и без воды, и без связи и все такое, главное без ракет над головой и не под росисей.
А_мій_самий_самий• 16 ноября 2022
Так Кличко говорил, что по крайней мере Киев,будет светом и теплом обеспечен.
вАлнуюся сильнА
• 16 ноября 2022
Ответ дляПукимончиг
Ну ракети літають …
Я только за!• 16 ноября 2022
Ответ дляПукимончиг
Авторша на ЗП.
Їй то що.
Пукимончиг• 16 ноября 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
И чё делать в селе? Платить бешенные деньги за уголь и дрова? В сёлах электрику рубают намного чаще и на дольше, чем в городах.
Купи слона• 16 ноября 2022
Мы в частном доме, есть генератор, аккумулятор для котла, протянем. Ещё про солнечные батареи думаю, у соседки стоят, говорит, даже и не замечает, когда свет отключают
Пукимончиг• 16 ноября 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ну ракети літають …
И? Давайте уже пишите: все пропало, все плохо
Я только за!• 16 ноября 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ну ракети літають …
О, нє, серйозно літають?
Вони ще й падають, ви не знали?
вАлнуюся сильнА
• 16 ноября 2022
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ви йому вірите ?
вАлнуюся сильнА
• 16 ноября 2022
Ответ дляЯ только за!
О, нє, серйозно літають?
Вони ще й падають, ви не знали?
Я в курсі
вАлнуюся сильнА
• 16 ноября 2022
Ответ дляdulenok
Ставим новые окна....купили баллончики газовые маленькие и туристическую печку. Для обогрева есть 7-литровый баллон+ к нему грелка накручивается. Одеялами теплыми запаслись и носками. Дом - высотка на электрике все.
Что за баллон ? Для готовки?
Я только за!• 16 ноября 2022
Ответ дляПукимончиг
Давайте уже дахаваріваться буде в наступній темі.
Адміни ау...
вАлнуюся сильнА
• 16 ноября 2022
Ответ дляЯ только за!
Адміни ау...
Тема про інше. І декілька людей тільки відповіли адекватно
Любимка-анонимка• 16 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
А як вони взимку ті батареї? Бо те що читаю і чула від людей в моєму регіоні ( північь) то взимку і восени вони малоефективні.
Вот Она Я• 16 ноября 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
живу на дачі
зі світлом тут також жопа
хуба що опалення своє на дровах
зі світлом тут також жопа
хуба що опалення своє на дровах
Вкусныйпончик• 16 ноября 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
В селі ще на довше і частіше вимикають. Це хіба що якщо ви плвнуєте грубою топити. І крім опалення вам більш для комфорту нічого не треба. Я поки що ще спостерігаю і думаю чи на західну з чоловіком їхать, чи псіхонуть на його треба потерпіть і поїхать з дітьми закордон.
Я только за!• 16 ноября 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
я щось не бачу, що тема про дітей.
Вот Она Я• 16 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
ті батареї коштують немалих грошей ’зі старта’
вАлнуюся сильнА
• 16 ноября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Якщо у вас є можливість , то мабуть, закордон
Вот Она Я• 16 ноября 2022
Ответ дляПукимончиг
При всій повазі - але бачачи сьогодні новини (і переживши вчорашній день - Слава Богу) особисто в мене такі думки як раз і є....
Любимка-анонимка• 16 ноября 2022
Ответ дляdulenok
баллон, на который накручивается то конфорка, то грелка....можно и готовить, и греться.
Можете показати фото грілки? Що шукати)