begovelik• 16 ноября 2022

Автор меня заблокировала в теме про Польшу. Фильтруйте информацию!

Здесь ципшосниц, как мух в туалете! Не верьте никому!
Конкордія• 16 ноября 2022
Хто володіє інформацією- володіє всім. А зараз то як ніколи актуально. Думаю за ці місяці багато хто навчився довіряти насамперед собі і робити висновки добре провіряючи все, на кону- людські життя ..
Ksenia-e9d7• 16 ноября 2022
Что за тема? Если я на ту тему подумала, то я у того автора тоже в блоке, хоть в той теме и не отвечала🤣
автор begovelik • 16 ноября 2022
так, безумовно, але треба вміти мислити і фільтрувати інформацію.
автор begovelik • 16 ноября 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
жалуемся на ту ватницу!
antoninalav• 16 ноября 2022
Ответ дляbegovelik
Хотіла б почути Ваші думки
Ksenia-e9d7• 16 ноября 2022
Ответ дляbegovelik
жалуемся на ту ватницу!
Так какая тема? Вчера созданная? Может, я не на ту подумала))
автор begovelik • 16 ноября 2022
Ответ дляantoninalav
Хотіла б почути Ваші думки
мої думки - зброю постачати будуть, але до 5 поправки не дійде.
автор begovelik • 16 ноября 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3234141-3#a...
Конкордія• 16 ноября 2022
Якщо це ця тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3234141-3, то бачу я теж в блоці. Ватники на чужому ресурсі приперлись свої правила кацапські встановити- закрити всім роти
Ksenia-e9d7• 16 ноября 2022
Ответ дляbegovelik
Ой, я на другую тему всё-таки подумала)) Эту не видела)
antoninalav• 16 ноября 2022
Ответ дляbegovelik
Ну, то й зрозуміло. Про 5 і мови нема.
Але хочуть зробити усе так, що росія не зовсім винна, а Україна трохи не права…
автор begovelik • 16 ноября 2022
Ответ дляКонкордія
Удалено администрацией...
ВЗРЫВ_МОЗГА• 16 ноября 2022
Хренотень с этой блокировкой. Автор банит неугодных и остаётся кружок жополизов друг друга. И тема идёт в нужном автору направлении.
Вкусныйпончик• 16 ноября 2022
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
В чому вата на ваш погляд? В старт пості нічого ватного не бачу, те саме, що йпишуть наші ресурси
Olena Dnipro• 16 ноября 2022
Кто такие ципшосницы ?
coloritka• 16 ноября 2022
Ответ дляbegovelik
Оо. Памятаю її весною. Рашистка
автор begovelik • 16 ноября 2022
Ответ дляOlena Dnipro
Кто такие ципшосницы ?
работницы центра информационно-психологических операций )
Nat-li• 16 ноября 2022
Ооо...это знатная ватница. Не так давно у нее в топе были темы, что влада дурит народ с отключениями электроэнергии, чтоб продавать налево))) Там все чисто слизано с параша методичек
nata.ant• 16 ноября 2022
Не знаю що там за тема,але ось польські новини
Nat-li• 16 ноября 2022
Bonya_A• 16 ноября 2022
Ответ дляNat-li
Е/е продається за кордон. Можете навіть не сумніватися
автор begovelik • 16 ноября 2022
Ответ дляnata.ant
я не против, но я не баню тех, посты кого мне не нравятся
Bonya_A• 16 ноября 2022
Ответ дляbegovelik
Це взагалі дурна функція
nata.ant• 16 ноября 2022
Ответ дляbegovelik
Солідарна з вами,якось однобоко тоді теми будуть йти,якщо банити тих , кого тобі відповідь не подобається
Nat-li• 16 ноября 2022
Ответ дляBonya_A
Это по-вашему плохо?
JuliaGluhenko• 16 ноября 2022
Ответ дляBonya_A
Це взагалі дурна функція
Очень полезная функция.
Bonya_A• 16 ноября 2022
Ответ дляNat-li
Это по-вашему плохо?
Скільки в бюджет це приносить доходу?)
nata.ant• 16 ноября 2022
Ось пишуть ,що винна Росія,і всі з цим солідарні.
автор begovelik • 16 ноября 2022
вангую ще раз, через прильот у польші 5 поправка не буде застосована і в політиці правди не було і не буде
Bonya_A• 16 ноября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Очень полезная функция.
В нас на це різні погляди