Здесь ципшосниц, как мух в туалете! Не верьте никому!
Ksenia-e9d7• 16 ноября 2022
Что за тема? Если я на ту тему подумала, то я у того автора тоже в блоке, хоть в той теме и не отвечала🤣
antoninalav• 16 ноября 2022
Ответ дляbegovelik
так, безумовно, але треба вміти мислити і фільтрувати інформацію.
Хотіла б почути Ваші думки
Ksenia-e9d7• 16 ноября 2022
Ответ дляbegovelik
жалуемся на ту ватницу!
Так какая тема? Вчера созданная? Может, я не на ту подумала))
Ответ дляKsenia-e9d7
Якщо це ця тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3234141-3, то бачу я теж в блоці. Ватники на чужому ресурсі приперлись свої правила кацапські встановити- закрити всім роти
Ksenia-e9d7• 16 ноября 2022
Ответ дляbegovelik
Ой, я на другую тему всё-таки подумала)) Эту не видела)
antoninalav• 16 ноября 2022
Ответ дляbegovelik
мої думки - зброю постачати будуть, але до 5 поправки не дійде.
Ну, то й зрозуміло. Про 5 і мови нема.
Але хочуть зробити усе так, що росія не зовсім винна, а Україна трохи не права…
Ответ дляКонкордія
Удалено администрацией...
ВЗРЫВ_МОЗГА• 16 ноября 2022
Хренотень с этой блокировкой. Автор банит неугодных и остаётся кружок жополизов друг друга. И тема идёт в нужном автору направлении.
Вкусныйпончик• 16 ноября 2022
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
В чому вата на ваш погляд? В старт пості нічого ватного не бачу, те саме, що йпишуть наші ресурси
Ответ дляbegovelik
Оо. Памятаю її весною. Рашистка