Ошеламиссимо• 17 ноября 2022
А биткоин все падает?
Интересно много людей потеряли свои сбережения купив его по 60 тыс дол, ведь обещали соточку тыс?
Ms. Сама прямота• 17 ноября 2022
Каким рынок падает, представляете сколько люди потеряли купив акции эпл год назад
boringmovie• 17 ноября 2022
біткоїн велика мильна бульбашка в стилі бульбашки на ринку нерухомості в сша, яка булькнула в 2008 році. але ж багаті стали ше багатшими, бо то була така схєма. люди пов´язані з тим кредитуванням нерухомості перші і заробили на біткоїні і саме вони почали нести його в масси.
думаю, шо ті, кому треба, вже заробили, а хто не зміг, то вже їх проблеми, шо повірили в схєму. про це є дуже довга документалка.