Сестрица Алёнушка• 17 ноября 2022
Як поїхати в Лондон?
Якщо є тимчасовий захист іншої країни, які документи потрібно оформити?
Сестрица Алёнушка
• 17 ноября 2022
Ответ дляВероятненько
Візу
Не знайшла інформації як її оформити біженцям в іншій країні
Великий сатирик• 17 ноября 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
в поиольство звернутися або візовий центр в тій крпїні, де ви є
Сестрица Алёнушка
• 17 ноября 2022
Ответ дляНенька наша
Как беженец?
Ні, як турист, на вихідні
Мотылек• 17 ноября 2022
Візу. Згадаю - вздрогну. Ту анкету за 100 питань) автор, все як і до війни, якщо у Вас ТЗ іншої країни: крута зп, обіг коштів по рахунку з гарним залишком і т.д.
Великий сатирик• 17 ноября 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Ні, як турист, на вихідні
тільки віза буде більше 100 фунтів коштувати
Сестрица Алёнушка
• 17 ноября 2022
Ответ дляМотылек
Думала може якось спорстили зараз
Мотылек• 17 ноября 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Думала може якось спорстили зараз
Ну Ви ж турист, то ні. Наче в Ірландію можна без віз
Ручки-Крючки• 17 ноября 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Ні, як турист, на вихідні
Туристическую визу
Сестрица Алёнушка
• 17 ноября 2022
Ответ дляМотылек
Живу в парі годин їзди, завжди хотілося подивитися місто, але тяганина з документами зупиняла
Омлетик• 17 ноября 2022
Честно не вникала, но знакомые многие повыезжали по какому-то спонсорству, но нужно жить у чужих людей. Вообще проблем не было у них с документами, быстро
ЗавЛабСнаб• 18 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
Да,нужно найти спонсора,который предоставит вам жилье на 6 месяцев.Вдвоем заполнить анкету и ждать разрешение.Только этих спонсоров уже очень и очень мало.
Сестрица Алёнушка
• 18 ноября 2022
Ответ дляЗавЛабСнаб
Я хочу просто на вихідні поїхати, без спонсорів
Омлетик• 18 ноября 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Так зверніться в будь яке турагентство, вам все оформлять і квитки придбають. Тоді взагалі без проблем. Там інша віза потрібна, це не довго
Зілля до весілля• 18 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
по спонсорству в лондон не получится, только удалённые сёла
Ручки-Крючки• 18 ноября 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Туристическую визу вам нужно оформить , заплатить и не факт, что одобрят
ФсеСама• 18 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
Колдунья-вещунья• 19 ноября 2022
Ответ дляМотылек
Было бы о чем мечтать
..так на пару дней можно ,но жить там,вернее тут ,мне не нравится.
И да ,эта бумажная волокита ,с анкетами на миллион вопросов ,и так везде.
Колдунья-вещунья• 19 ноября 2022
Приехали сюда.капец как все дорого
А ЗП 9-11 ф в час
При том что проезд автобусов в одну сторону 1.7 ф
В общем ,фигня.вот жду когда муж прлзреет а он все никак ,упорно хочет оставаться.
А ЗП 9-11 ф в час