Манька Галченок• 17 ноября 2022

Родственник из росии (русский) может заехать в Украину?

На границе пускают таких на сегодня?
західний_діалект• 18 ноября 2022
Ответ дляРожайтретьего
Это родня,какой ворог? Ну виновата тетка,что гражданство у нее такое? У меня мать в Крыму, тоже ворог?
Кожному українцю русня- ворог. І одне бажання : щоб вони всі вимерли і ніколи не відроджувались.
Не знала цього?
Закидай меня камнями• 18 ноября 2022
Ответ длязахідний_діалект
От поїдьте в Луганськ чи Маріуполь там про любов до русні задвигайте. А звідси киш, знайшлась тут любительниця рашки.
Мені начхати, скільки в рашляндії ’щирих українців’ працює і платить податки. Вони так само є спонсорами війни.
На ваше мнение тоже всем начхать, не велика особа.
Рожайтретьего• 18 ноября 2022
Ответ длязахідний_діалект
Не знала цього?
Дома мужу тыкай
Мать моя украинка, я тоже.
автор Манька Галченок • 18 ноября 2022
Ответ дляKoza de Reza
А вы? Русню тут рады видеть только дохлой
Удалено администрацией...
автор Манька Галченок • 18 ноября 2022
Ответ длязахідний_діалект
Хай зразу вСБУ дзвонить. Там їй розкажуть, що і як.

Нема чого з ворогами яшкатись.
Удалено администрацией...
автор Манька Галченок • 18 ноября 2022
Ответ длязахідний_діалект
Де ви побачили про любов? Читайте уважно
ЛюбимаЯНЬ• 18 ноября 2022
с пидорашкой у нас визовый режим, так что с российским паспортом не пустят
ПростоБелка• 18 ноября 2022
Ответ дляЯ такая боевая
А навіщо? Нацистів в живу побачити?
Кнопус• 18 ноября 2022
Ответ дляОдноклассница
Люди, ви якісь дикі.. Ви в курсі скільки росіян живе в Україні багато років і це не означає, що вони обожнюють росію?
І навпаки - скільки українців там ? У всіх своя історія і судити їх не можна. ’Не суди и не судимим будеш’
Поки в нас буде ненависть, доти і буде зло жити на Землі. Потрібно трохи фільтрувати.
Всі українці, які там знаходяться хоч 100 разів можуть « ронять скупою слезу и мы за мир»- все одно спонсори тероризму, якщо там працюють. Країна де вони перебувають знищує нашу націю!
Одноклассница• 18 ноября 2022
Ответ длязахідний_діалект
Я з вами згодна за податки. Він дійсно трохи дивний. Розмахувати українськими прапорцями замало, треба ще щось і робити. Але малі діти, робота , молода дружина.. В Україні по своїй спеціальності він би не влаштувався. В нього по життю багато дурних рішень..
А любові до русні в мене немає і ніколи не було. Не чіпляйте ярлик.
Радостина• 18 ноября 2022
Автор, вы зря тут создали эту тему. Ищите в телеграмм-каналах лучше. А вообще, наверняка нельзя. Беларусов старались не пускать в страну на момент 14-го февраля в страну, а русских и подавно.
Мяо мой мяо• 18 ноября 2022
Да уж, мне с моим мужем россиянином путь в Украину закрыт. А ведь он донатит много денег…
Одноклассница• 18 ноября 2022
Ответ дляКнопус
Згодна. Розумію , що не повинно бути ніяких ’але’.. Просто по-людськи мені їх трохи шкода. Коли ще 30років назад вони туди їхали працювати, ніхто подумати не міг, що таке можливо. Що вони стануть ворогами для своєї країни.
Простим людям , які мають іпотеку на квартиру без права продати (бо там на дітей якось дається), отак все залишити , не допрацювати до пенсії і приїхати бомжувати, зато додому, зато не платити податки агресору.. Втратити пенсію біля тисячі $, недобудоване житло, за яке вже виплачено купу грошей, маючи двох дітей - хто на таке піде ? Там не прості рішення приходилось приймати . Мені б не хотілося опинитися на його місці.
Він зміг виїхати звідти. Я навіть не знаю, що тепер із його житлом, пенсією(після затримання його звільнили з роботи).. Він своє вже отримав сповна.
Кнопус• 18 ноября 2022
Ответ дляОдноклассница
Та я це разумію все( В мене є і такі знайомі, які під час війни поїхали у рашу «на зароботки», бо гроші не пахнуть.
Вареный лук• 18 ноября 2022
Пустят с Посвідкой на постійне проживання или если нет Посвідки, а есть недвижимость, то тоже могут пустить. Даже мужчин пускают. Сначала летит в Ереван, потом в Кишинев. С Кишинева в Одессу. Через Европу уже не пропустят, пусть даже и не пытается.
Свисток ля-минор• 18 ноября 2022
Ответ дляМанька Галченок
Цікаво ж тоді, що по вашому в такому випадку об’єктивна причина?
спалити тут привселюдно свій руззький паспорт і просити захисту, попередньо пройшовши всі перевірки служби божої
Вареный лук• 18 ноября 2022
Ответ дляСвисток ля-минор
Не дают сейчас украинский паспорт.
Папобус• 18 ноября 2022
Ответ дляVivaForever
Сын на похороны матери не смог заехать,а вы просто так хотите?
Капец..
Кредитная• 18 ноября 2022
Ответ дляЧукИГеки
Ніхто і не іде. А чекати скільки і який механізм перетину кордону буде? Чому родичка не зможе потрапити до рідні першоі лінії, маючи свідоцтво про народження України ?
А чого кататись?Вражень мало?
Папобус• 18 ноября 2022
Ответ дляМяо мой мяо
Зря донатит, скажите чтоб сворачивал акцию. Всё равно не пустят
Ваша величність• 18 ноября 2022
Ответ дляVivaForever
Так то рос сторона не випустила свого громадянина, щоб він держ таємницю раптом не видав.
До чого тут Україна?
ЛеньГуглить_правда• 18 ноября 2022
Ответ дляЕдинорог_помог
сдаться в плен
и до войны не пускали до 60
Не знаю, как там до войны и что вы считаете войной, но сосед, уехавший жить в Москву ещё в нулевых и сменивший гражданство, без проблем по несколько раз в год катался в Украину и на самолёте, и на поезде, и на машине. Крайний раз был в ноябре 2021 года.
12 галюцинаций• 18 ноября 2022
Ответ дляМанька Галченок
Хамство?? Где вы увидели хамство в моих ответах? Это вы проклинаете меня здесь только всего лишь за вопрос…. И не судите меня, вы не третейский судья, и не вам решать что я заслуживаю
да в каждом ответе.
вы не определились, мужчина хочет к вам приехать или женщина, а срываетесь на других.
Липка-прилипка• 18 ноября 2022
Ответ дляКаравай-каравай
С ПМЖ виза не нужна. Возвращаются назад с ПМЖ, но только через разговор на границе
какой разговор?
Липка-прилипка• 18 ноября 2022
Ответ дляВареный лук
а с посвідкою можна в Польшу, чи вже ні?
Каравай-каравай• 18 ноября 2022
Ответ дляЛипка-прилипка
какой разговор?
Допрашивают и ожидают разрешения из Киева . В основном пускают мужей и жен, о других случаях не слышала
Вареный лук• 18 ноября 2022
Ответ дляЛипка-прилипка
Уже нельзя. Еще летом стало нельзя, в мае месяце так еще ехали. А потом только через Молдавию.
Играюся• 18 ноября 2022
Ответ дляМанька Галченок
Удалено администрацией...
Это бот,не обращайте внимания
Играюся• 18 ноября 2022
С рос паспортом,но видом на жительство в Украине пускают точно
Губной рояль• 18 ноября 2022
Ответ длязахідний_діалект
Не знала цього?
Много на себя берёте. За всех не расписывайтесь. У нас там живет родня, которая войну не поддерживает.