А я женатая• 19 ноября 2022

Делікатне питання. Потрібен погляд зі сторони.

Познайомились з хлопцем. Місяці вже як. Все дуже добре, окрім ліжка. В нього був стрес сильний кілька місяців тому і тепер проблеми з єрекцією. Пробували 2 рази, нажаль без успіху особливого. Єрекція є, але швидко зникає. Як мені себе поводити ? Я його підтримую і він неймовірно вдячний. Я просто боюся, що його мозок не буде мене сприймати, як сексуальний об’єкт. Спимо разом часто, цілуємось, все як в парі, але без сексу. Казе він, що треба час. Буду рада пораді.
Спасатель Малибу• 19 ноября 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
Да ну, особенно в начале отношений, когда все на пике
Бывает. У меня двое лично было таких. Одному 27 было другому 42. Первый дрочил, после нескольких месяцев шопопало секс был норм. Второй только минет и в презервативе не мог( был послан)

Малинка• 19 ноября 2022
Ответ дляА я женатая
Мені ок! Я це не так сприймаю! І тим паче на свій рахунок! Я гарна і впевнена в собі!
Именно поэтому отдаётесь первому встречному?
Муроводчица• 19 ноября 2022
Ответ дляА я женатая
Коли зустрічаєш «свою» людину, то готовий і на танці з бубнами і боротися за нього! Тим паче коли є віддача і взаємність!
Откуда такая уверенность, если у вас с ним даде секса не было и не факт, что будет?
ЛюбимаЯНЬ• 19 ноября 2022
Он у вас первый?
автор А я женатая • 19 ноября 2022
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Как это? Первый опыт с вами после перерыва?
Кілька місяців тому був стрес. Після нього бажання в нього не будо. Познайомився зі мною і була спроба вперше після передитої ситуації.
ПАЦАНКА О• 19 ноября 2022
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Он у вас первый?
В 35 лет?
Муроводчица• 19 ноября 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
Та ну ладно. Импотенция помолодела , а может он др#чил три года без передышки.
Так а автору это всё зачем?
ЛюбимаЯНЬ• 19 ноября 2022
Ответ дляПАЦАНКА О
В 35 лет?
Судя по изложению автора, думаю, что да...
ПАЦАНКА О• 19 ноября 2022
Ответ дляА я женатая
Вы живёте вместе месяц и секса ещё ни разу не было?

автор А я женатая • 19 ноября 2022
Ответ дляПАЦАНКА О
Сколько Вы времени вместе живёте?
И Сколько раз за это время был секс+-?
Не живемо разом. Вноді ночуємо на вихідних у нього чи у мене. Знайомі майже місяць. Будо 2 спроби.
ПАЦАНКА О• 19 ноября 2022
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
......соглашусь
ПАЦАНКА О• 19 ноября 2022
Ответ дляА я женатая
Спасибо
Девушка, он Вам не нужен
А Как ухаживает за Вами:куда ходите,дарит подарки?
Анонимарик• 19 ноября 2022
Тут такое дело... может, пока у него проблемы, то он вас кружит, прям родной такой, что аж вторая половинка, а наладится через год-два, то не известно как себя поведет. Так что не настраивайтесь, что это ваш человек на все 100, думайте о себе, в первую очередь.
ЛюбимаЯНЬ• 19 ноября 2022
И не называйте его парнем. В 35 это не парень, а мужчина.
автор А я женатая • 19 ноября 2022
Ответ дляМалинка
Ой, ви насмішили) Мені 35) Який перший зустрічний !?
СпайдерВумен• 19 ноября 2022
Ответ дляА я женатая
Нам по 35
Не буде діла. В мене з чоловіком так. Стоїть через раз, але секс тільки з моєї ініціативи. Якщо я не чіпляюсь до нього, то і 2-3 місяці сексу немає. А в мене все кипить, ось так. Думаю про розлучення чи коханця і плювати на мораль. Доречі, мій чоловік у мене перший і єдиний. Ото я дурна!
Спасатель Малибу• 19 ноября 2022
Ответ дляА я женатая
Після пережитого стресу. Понизилось лібідо. Не будо бажання взагалі. Не займався мастурбацією. Перший досвід був зі мною після перерви.
Ах он и мастурбацией не занимался ..
Хотелось бы назвать вас наивной , но в 35 это больше походит на глупость.
Утка_в_тапках• 19 ноября 2022
Ответ дляА я женатая
Знакомы меньше месяца, секс не выходит и своя людина, за которую надо бороться. Вам точно 35 и вы гарна?
автор А я женатая • 19 ноября 2022
Ответ дляМуроводчица
Ну я про духовне і душевне. Погляди на життя, захоплення, хоббі, смаки...... ніби близнюки. Однозначно соулмейт.

Малинка• 19 ноября 2022
Ответ дляА я женатая
Так а какой он через несколько дней знакомства:)?
автор А я женатая • 19 ноября 2022
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Он у вас первый?
Дивлячись що ви маєте на увазі!
ЛюбимаЯНЬ• 19 ноября 2022
Ответ дляА я женатая
Дивлячись що ви маєте на увазі!
Секс
ПАЦАНКА О• 19 ноября 2022
Ответ дляА я женатая

Блииин, ну у Вас и рассуждения
Муроводчица• 19 ноября 2022
Ответ дляА я женатая
Ну и дружите с ним, раз прям так совпадаете. Вообще мне бы было странно жить со своим близнецом, даже без учёта проблем с сексом
ПАЦАНКА О• 19 ноября 2022
Ответ дляА я женатая
.
автор А я женатая • 19 ноября 2022
Ответ дляПАЦАНКА О
Спасибо
Девушка, он Вам не нужен
Ох, претензій нуль. Квіти, кіно, кафе. Забирає мене з роботи. Дуже чуйний і уважний.
СпайдерВумен• 19 ноября 2022
Ответ дляА я женатая
Ну-ну, максимум 3 роки і рожеві окуляри спадуть
100%• 19 ноября 2022
Он импотенто. Таким и был. Бегите
ПАЦАНКА О• 19 ноября 2022
Ответ дляА я женатая
У него есть квартира?
Дети?
Спасатель Малибу• 19 ноября 2022
Ответ дляМуроводчица
Так а автору это всё зачем?
Так и мы спрашиваем зачем. Автор не ищет лёгких путей. А мужик по ушам ездит крепко.