Купи слона• 20 ноября 2022

Він, козел, мене заблокував

Дівчата, розрадьте. Вже створювала тут тему. Один знайшов мене в телеграмі і давай писати пропонувати зустрічі. Я якраз захворіла, не могла зустрітися та й якось боялася. (Він вірменин, як виявилося) В мене робота, то якісь справи, але насправді я боялася з ним зустрічатися. Мені подобалося, як він мені пише. Він не писав нічого особливого, просто постійно писав, що хоче зустрітися. Ну і пізніше не приховував, коли я його запитала, що хотів би сексу. Ісьогодні знову він мені цілий день дзвонив, щоб зустрітися. А потім написав, що якщо не зустрінемося сьогодні, то не зустрінемося вже взагалі
На що я запитала чи це такий ультиматум.Він написав, що просто для себе так вирішив. Я написала, щоб ми обов´язково зустрінемося, але не сьогодні
Він подзвонив і запитав, чи зможу я завтра, тобто в неділю
Але я знаю,що він по неділях зі своїми дітьми, тому запропонувала йому провести час з дітьми і пообіцяла зустрітися наступної п´ятниці( він в понеділок їде в інше місто на роботу за 150 км і приїде в п´ятницю) Ніби нормально поговорили, домовилися. І тут я розумію, що аінменезаніс в чорний список чи заблокував і в телеграмі і в вотсапі
І на телефон я йому додзвонитися не можу,йде один гудок і збивається
Тепер лежу чуть не плачу. Три тижні переписувалися, я вже так звикла. Він мені висилав свої фото, я йому свої. Я його ще не бачила вживу, але так прив´язалася. Я хотіла зустрітися з ним.
А тепер от так....
Бутылка с банками• 20 ноября 2022
Автор, обіймаю вас. Але не потрібно прив´язуватися до невідомо кого.
Йому напевно тільки секс і був потрібен. Впевнена що ви варті кращого.

автор Купи слона • 20 ноября 2022
Ответ дляБутылка с банками
Можливо, але я останні три тижні жила зустріччю з ним, уявляла, як це буде
І ось-ось зустрілася б з ним...
Бутылка с банками• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
І ось-ось зустрілася б з ним...
Розумію вас. У мене таке було. Але було декілька таких розчарувань. Я навіть закохувалася, по переписці. А потім плакала. Потім вирішила не очаровываться, поки не поспілкуюсь і не зрозумію, хто переді мною.
автор Купи слона • 20 ноября 2022
Ответ дляБутылка с банками
Мені так погано зараз, хочется ревіти
Блондинка в Законе• 20 ноября 2022
Шож поробиш.
Будуть ще
Блондинка в Законе• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Мені так погано зараз, хочется ревіти
Поревіть
Бутылка с банками• 20 ноября 2022
Це ж така маніпуляція з його боку. Нехай він за вами бігає і підлаштовується під ваш розклад, а не навпаки.
Блондинка в Законе• 20 ноября 2022
Ответ дляБутылка с банками
Не буде він бігати, він заблокував і далі пішов. Нащо воно йому таке?
Кусачая Я• 20 ноября 2022
Автор, таких желающих поахаться армян на каждом рынке по букету. Не переживайте. Сходите лучше на рынок за гранатами ))

автор Купи слона • 20 ноября 2022
Ответ дляБутылка с банками
Насправді я могла б з ним зустрітися, але якось була морально неготова
Боялася, а раптом я йому не сподобаюся.....
І щотоді
Кусачая Я• 20 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Естественно не будет. У него планы на доступ к киске, а ему прогулки с детьми предлагают, ну )))
Бутылка с банками• 20 ноября 2022
Згадала. Було у мене два знайомих. Блокували скрізь. А потім, мабуть, відходили і знову починали писати, як ні в чому не бувало.
Але мені цей дитячий садок ге потрібен.
Бутылка с банками• 20 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Я кажу загалом про чоловіків.
Зрозуміло, що у цій ситуації вже не варто сподіватися.
Кусачая Я• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
І щотоді
Шошошо?
Чел прямым текстом говорит что ему от вас нужно, а вы еще переживаете, что не понравитесь ему?
автор Купи слона • 20 ноября 2022
Ответ дляКусачая Я
Ну він сам писав, що в неділю він з дітьми, а потім сказав, що залишить дітей з своєю мамою
Блондинка в Законе• 20 ноября 2022
Ответ дляКусачая Я

Та хто ж його зна, які там плани, коли зустрічи не сталося.
Звичайно так проще - він неадекват, жлоб, козел, тільки секс і потрібен нуну
Кусачая Я• 20 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе

А то не понятно какие планы
Блондинка в Законе• 20 ноября 2022
Ответ дляКусачая Я
А то не понятно какие планы
Вони більш менш у всіх однакові на початку
Засомневаю• 20 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
но при этом ведут они себя все по-разному, не все быдло

Кусачая Я• 20 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Він не писав нічого особливого, просто постійно писав, що хоче зустрітися. Ну і пізніше не приховував, коли я його запитала, що хотів би сексу.

Цитата из темы автора ))))
Он даже не говорил что хочет отношений или чего-то такого. Только про секс говорил )
Очевидно же для чего он нашел автора )
Блондинка в Законе• 20 ноября 2022
Ответ дляЗасомневаю
Чувак прости дав зрозуміти, що бігати як цуценя не буде. Це не робить його бидлом. Заблокував, бо не бажає продовжувати спілкування. Хоче реальності, а не віртуальності. Це норм!
Эт вернячОк• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
І ось-ось зустрілася б з ним...
Якщо так хотіли зустрітись і жили зустріччю з ним, то чому не зустрілись? Ви ж доросла, чого боятися просто зустрічі, це ж ні до чого не зобов´язує. Я зі своїм чоловіком познайомилася по роботі, спочатку декілька тижнів переписувались(тоді ще аська була)), а потім зустрілись вживу.
автор Купи слона • 20 ноября 2022
Ще напишу, що мені 40 йому 45. В мене також троє дітей. Я розлучена.
Ми в Німеччині.
Виглядаю я непогано, і фігура нічого при зрості 168 важу. 54.
Але все ж не молода німфа
Засомневаю• 20 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
не норм молчать и втихую это делать. нормальные люди прямо все говорят
Кусачая Я• 20 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Заблокировал, потому что общение ради общения его не интересует. И гулять с автором и детьми ему не упало. Он хочет встретиться для секса, сам же писал ))

Вероятно, нашлась более сговорчивая )
Не думаете ведь вы, что он только автора в телеграмме нашел? )))
автор Купи слона • 20 ноября 2022
Ответ дляКусачая Я

Вероятно, нашлась более сговорчивая )
Та я ж не зі своїми дітьми йому пропонувала. Він проводить неділю з власними двома дітьми
Бутылка с банками• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Ми в Німеччині.
Але все ж не молода німфа
Я думала вам до 25)
Кусачая Я• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Ну какая разница - ваши дети, его дети. Сам факт присутствия детей важен ))
Он вас на секс разводить собрался, зачем они ему рядом? )
Блондинка в Законе• 20 ноября 2022
Ответ дляКусачая Я

Цитата из темы автора ))))
Очевидно же для чего он нашел автора )
Ви хоча б одного мужика знаєте, в якого дівчина спитає, ти хочешь мене? Хотів би зі мною сексу? (Перша питає на хвилинку, наче сама пропонує), а він їй - ні, ти шо, я хочу відносин. Я буду ще півроку чекати зустрічи, потім ще три роки по ресторанам водити, потім весілля і тільки вже потім секс
автор Купи слона • 20 ноября 2022
Ответ дляБутылка с банками
Я думала вам до 25)
Така поведінка?