Купи слона• 20 ноября 2022

Він, козел, мене заблокував

Дівчата, розрадьте. Вже створювала тут тему. Один знайшов мене в телеграмі і давай писати пропонувати зустрічі. Я якраз захворіла, не могла зустрітися та й якось боялася. (Він вірменин, як виявилося) В мене робота, то якісь справи, але насправді я боялася з ним зустрічатися. Мені подобалося, як він мені пише. Він не писав нічого особливого, просто постійно писав, що хоче зустрітися. Ну і пізніше не приховував, коли я його запитала, що хотів би сексу. Ісьогодні знову він мені цілий день дзвонив, щоб зустрітися. А потім написав, що якщо не зустрінемося сьогодні, то не зустрінемося вже взагалі
На що я запитала чи це такий ультиматум.Він написав, що просто для себе так вирішив. Я написала, щоб ми обов´язково зустрінемося, але не сьогодні
Він подзвонив і запитав, чи зможу я завтра, тобто в неділю
Але я знаю,що він по неділях зі своїми дітьми, тому запропонувала йому провести час з дітьми і пообіцяла зустрітися наступної п´ятниці( він в понеділок їде в інше місто на роботу за 150 км і приїде в п´ятницю) Ніби нормально поговорили, домовилися. І тут я розумію, що аінменезаніс в чорний список чи заблокував і в телеграмі і в вотсапі
І на телефон я йому додзвонитися не можу,йде один гудок і збивається
Тепер лежу чуть не плачу. Три тижні переписувалися, я вже так звикла. Він мені висилав свої фото, я йому свої. Я його ще не бачила вживу, але так прив´язалася. Я хотіла зустрітися з ним.
А тепер от так....
автор Купи слона • 20 ноября 2022
Ответ дляЗаставляличка
Автор, пожалуйста, знакомьтесь через близких, друзей, знакомых,
зачем вам эти упыри из интернета. У них такой шлейф связей, что вам и не снилось. Берегите пирожки, потому что потяганые девушки очень несчастливые.
Дякую

автор Купи слона • 20 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Напишіть вже самі якомусь німчику, ви доросла, вже можна
Попереписуйтесь
Я, до речі, працюю в німецькій школі.
Дівчата, процент чоловіків-вчителів більший, ніж в українській. І вони всі такі класні, такі статні, але всі з обручками. Мене підвозить один на роботу тричі в тиждень. Двічі підвозять дівчата, бо всі вони на машинах, а я без. То цей, що підвозить молодий, не знаю точно, але значно молодший, мені здається.
Виннипуховна• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Жартуєте?
Я за Тіндер також))) поспілкуєтесь. Але не залипайте. Я от після побачення(хорошого) сиджу в Тіндері. Допомагає не зациклюватися і не «приміряти фату»)))
Заставляличка• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
От у фейсбуці мені не пишуть. Тому я не звикла до такого. А тут написав на мою голову
Дівчинко, я не знаю, скільки вам років, думаю ви молода, шукаєте кохання. Я теж не стара ще, але мені вже не 20 і не 25. Постійно пишуть мужики. Я зразу уже знаю, що їм треба від мене. В мене фоточки гарні в телеграмі і я висвічуюсь в ’Люди рядом’. І інколи, коли є настрій, прикалуюсь з них. Бо все на що вони здатні, то на каву запросити, а каву я можу і дома попити. А персонажі пишуть або страшні, або старі, або без фото, або неграмотні, або тупі, або збочені.
Ну нічого гарного так не знайти.
Я от недавно з хлопцем теж розсталась, але там жесть була. Не бажаю вам такого! Зраджував, обманював. А я знала його давно і любила сильно і подумати таке не могла про нього. Не вірте отак просто кому попало.
Просто представте , на який день він би злився. якби ви з ним вже встигли поспати, а раптом виникли би у вас якісь проблеми, банально хвороба - лікарня - зразу б злився!
Заставляличка• 20 ноября 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Тю, було б чого переживати. Армянін, алімєнтчік, з не здоровою психікою пікапер. Ой капец капєц, прям плакать і плакать. Автор, ви шо?
Так он еще и алиментщик? Фу, бе.. Если бы мне такое чудо попробовало написать, оно бы быстро опомнилось и вспомнило, кто оно.
Таких наивных, как автор, искать нужно.
автор Купи слона • 20 ноября 2022
Ответ дляЗаставляличка
Ну нічого гарного так не знайти.
Мені вже сорок, але ось така я, прив´язалася, тепер буду страждати
автор Купи слона • 20 ноября 2022
Ответ дляЗаставляличка
Таких наивных, как автор, искать нужно.
Якщо не бреше, то гарно заробляє.У нього своя будівельна фірма.
В цьому, думаю, не бреше.
Він склав у мене про себе хороше враження.
Заставляличка• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Блін, у мене значок телеграма вже з ним асоціюється....
Це ви все собі придумали про нього, образ нафантазували.
В майбутньому просто задавайте собі звичайне логічне питання ’Що ця людина для мене такого хорошого зробила, що я не можу її забути? ’ Все росставиться по поличках.
Мені правда здавалось, що ви молода ! Бо я б не плакала зз-за якогось лошка з інтернета.
автор Купи слона • 20 ноября 2022
Ответ дляЗаставляличка
Знаєте,а все таки думається. А ,можливо, щось вийшло б?

автор Купи слона • 20 ноября 2022
Ответ дляЗаставляличка
Отож, якби була молода, то, можливо, і не плакала б.
автор Купи слона • 20 ноября 2022
А якщо він мене заблокував, то він не зможе читати моїх повідомлень?
Бо я спочатку написала’ що за хрінь,?, а потім видалила.І чи бачитиме він мене взагалі чи ні, якщо в чорному списку
Аноним Анонимыч• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Мені так погано зараз, хочется ревіти

Сама придумала, сама влюбилась, сама страдает...
автор Купи слона • 20 ноября 2022
Ответ дляАноним Анонимыч

Ага. Якого хріна він мені нарисував три тижні щодня.
Аноним Анонимыч• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Насправді я могла б з ним зустрітися, але якось була морально неготова
Боялася, а раптом я йому не сподобаюся.....
І щотоді
Отэта у Вас комплексы...
автор Купи слона • 20 ноября 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
Отэта у Вас комплексы...
Комплексів у мене вистачає
автор Купи слона • 20 ноября 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
Отэта у Вас комплексы...
Як з ними боротися?
Аноним Анонимыч• 20 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе

Та хто ж його зна, які там плани, коли зустрічи не сталося.
Звичайно так проще - він неадекват, жлоб, козел, тільки секс і потрібен нуну
Да, да... Автор упустила супер-ценный приз и любовь всей своей жизни. Он бы повел ее в ресторан, принес букет белых роз, а к десерту сделал бы предложение с кольцом Картье. ..
Аноним Анонимыч• 20 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Чувак прости дав зрозуміти, що бігати як цуценя не буде. Це не робить його бидлом. Заблокував, бо не бажає продовжувати спілкування. Хоче реальності, а не віртуальності. Це норм!
А Вы всем ’чувакам’ случайно знакомым, даёте по первому требованию? )
Аноним Анонимыч• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Ще напишу, що мені 40 йому 45. В мене також троє дітей. Я розлучена.
Ми в Німеччині.
Виглядаю я непогано, і фігура нічого при зрості 168 важу. 54.
Але все ж не молода німфа
Боже, какое горе... Бабе 40 лет, трое детей и она какого-то прЫнца себе придумала

Блондинка в Законе• 20 ноября 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
Якесь дивне питання...
Ні! Але скажімо так, писак, яке тижнями виписували б, але не діяли, не запрошували, кормили б завтраками що до реальної зустрічи, я б блокувала нафіг без пояснень.
Я наразі не в пошуку, але якби була б, то так... нащо час витрачати на якихось віртуалів? Не люблю писанину.
Аноним_Русалка• 20 ноября 2022
Ответ дляБутылка с банками
Розумію вас. У мене таке було. Але було декілька таких розчарувань. Я навіть закохувалася, по переписці. А потім плакала. Потім вирішила не очаровываться, поки не поспілкуюсь і не зрозумію, хто переді мною.
Баби дури))))
Блондинка в Законе• 20 ноября 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
Бо прям мріє ростити трьох її дітей
Нє, ну трошки теж реально на речі треба дивитися.
Бутылка с банками• 20 ноября 2022
Ответ дляАноним_Русалка
Баби дури))))
А ви мужик?
автор Купи слона • 20 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Бо прям мріє ростити трьох її дітей
Я не думала про те, що він має ростити моїх дітей. І до речі, старшому сину вже ось-ось 18. Я просто хотіла стосунків. Заміж я не хочу, повірте. Була вже там, мені в побуті краще самій.
Блондинка в Законе• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Я вам вже давала пораду...
Хочете стосунків - зустрічайтесь, спілкуйтесь, не обов´язково одразу у ліжко стрибати.
Але взагалі секс - то теж непогано. І ви вже доросла жінка.

А ви застрягли в якихось переписках віртуальних.
автор Купи слона • 20 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Я вам вже давала пораду...

От і дурна. Треба було все-таки зустрітися. А тепер вже є як є
Заставляличка• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
У мене колись було що ми зустрічались пару разів з хлопцем, дуже в нього закохалась. Вечори шикарно проводили. Просто гуляли, безтурботно і тільки удвох. Сексу не було.
Дав свою рубашку , увечері, коли холодно стало..
А потім зненацька в переписці заблочив і написав прощальну смс. Без причини. Теж дуже плакала, страждала. Рубашку його нюхала. А потім виявилось,
через роки, я дізналась, що він хворий на шизофренію.
Коли він мені сам написав через 4 роки десь і захотів зустрітися. Вже не такий навіть гарний як був. І не такий розумний, як був. Після багаторазових лікувань..
Практично бомж.
Отож не сумуйте за ним. Хай сидить і дрочить. Поставте якусь сексуальну фотку. Хай дивиться і шкодує. І не пишіть нічого взагалі.
Вероятненько• 20 ноября 2022
Автор, забейте.
Я 5 лет была в отношениях, любила, все было хорошо. Но я однажды заболела и не ответила на звонок любимого, он меня повсюду блоканул, я плюнула, удалила его номер, сменила свой и теперь не парюсь.
Заставляличка• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Все в вас погано буде, до тих пір, як ви себе винною будете у всьому робити. Називати Дурою.
Почитайте, як у людей буває. Що і відносини вже були,
або вже завагітніла, а він взяв і ноги свої паскудні витер.
Підніміть вище голову.
Якщо фігура не ідеальна, займіться фігурою.
Якщо фарбуватися не вмієте, навчіться. Якщо одягаєтесь не стильно, подивіться, як треба, щоб виглядати стильно.
Попіклуйтесь про себе самотужки.
І тоді будуть летіти, як мухи на котлету, і будете тільки встигати посилати їх і блокувати.
Ви ще й переживаєте за якогось дурака, якого ніколи не бачили, ну. .Хватить.
Аноним Анонимыч• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Ото я дурна.
Ще в середу надсилає мені три квіточки в телеграм. А я жартую: чого так мало?
Він: ’ завтра при встрече будет больше’
Не судилося мені тих квіточок

Боже, та купите себе те цветы, в Германии 5 евро букеты в Лидле и Пенни. Поумнейте уже как-то...