Купи слона• 20 ноября 2022
Він, козел, мене заблокував
Дівчата, розрадьте. Вже створювала тут тему. Один знайшов мене в телеграмі і давай писати пропонувати зустрічі. Я якраз захворіла, не могла зустрітися та й якось боялася. (Він вірменин, як виявилося) В мене робота, то якісь справи, але насправді я боялася з ним зустрічатися. Мені подобалося, як він мені пише. Він не писав нічого особливого, просто постійно писав, що хоче зустрітися. Ну і пізніше не приховував, коли я його запитала, що хотів би сексу. Ісьогодні знову він мені цілий день дзвонив, щоб зустрітися. А потім написав, що якщо не зустрінемося сьогодні, то не зустрінемося вже взагалі
На що я запитала чи це такий ультиматум.Він написав, що просто для себе так вирішив. Я написала, щоб ми обов´язково зустрінемося, але не сьогодні
Він подзвонив і запитав, чи зможу я завтра, тобто в неділю
Але я знаю,що він по неділях зі своїми дітьми, тому запропонувала йому провести час з дітьми і пообіцяла зустрітися наступної п´ятниці( він в понеділок їде в інше місто на роботу за 150 км і приїде в п´ятницю) Ніби нормально поговорили, домовилися. І тут я розумію, що аінменезаніс в чорний список чи заблокував і в телеграмі і в вотсапі
І на телефон я йому додзвонитися не можу,йде один гудок і збивається
Тепер лежу чуть не плачу. Три тижні переписувалися, я вже так звикла. Він мені висилав свої фото, я йому свої. Я його ще не бачила вживу, але так прив´язалася. Я хотіла зустрітися з ним.
А тепер от так....
Блондинка в Законе• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Дівчата, як думаєте, якщо я подзвоню з іншого номера, і запитаю, чому він так зробив,то буду повна дурепа?
Так, не дзвоніть!
Він вас заблокував тому ще не хоче продовжувати спілкування.
Інфа сотка, можете не дзвонити і не питати.
Ряженка• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Я думаю що будете ганчіркою перед ним.Якщо людина чіпляє, навіть в переписці, її не блокують, і не зникають.Він нічого з вами серзйозніше ніж секс, не хотів.Я б не звонила, а ви як бажаєте.
Блондинка в Законе• 20 ноября 2022
Ответ дляВерочка 100%
через то і кажу що добре що на цьому закінчилось. я страждала через свої фантазії, накрутила мультики що у нас любов буде) а получилось що раз полюбив і допобачення, а потім думала може я не пристрасна, може в мені причина, хоча що після першого разу хіба можна зрозуміти, людину не знаєш, як відкритись одразу? Я просто після цієї ситуації стільки взнала про цього хлопця що волосся дибом ставало, він так собі розважався, лапшу навішав, поюзав, наступна...
І скільки ви переписувалися? Скільки раз зустрічалися?
Пффф 100%• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Ще напишу, що мені 40 йому 45. В мене також троє дітей. Я розлучена.
Ми в Німеччині.
Виглядаю я непогано, і фігура нічого при зрості 168 важу. 54.
Але все ж не молода німфа
Ми в Німеччині.
Але все ж не молода німфа
О Боже, краще вже німця шукайте, нах вам те чудо…
Купи слона
• 20 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Так, не дзвоніть!
Дівчата, як це важко. Треба перемучитись, на щось відволіктися. Я просто не знаю.
Заставляличка• 20 ноября 2022
От бабы ненормальные. Знаете сколько мне таких в неделю пишет?
Я устала их блочить. Они находят девушек через ’люди рядом’ и написывают тупо всем подряд, чтобы выудить себе секс. Одна вы что ли этого не знали?
А в фб вы тоже всем подряд отвечаете? Нормальные люди для этого страницы свои позакрывали. Радуйтесь, что ваш пирожок нетронутым остался. Этим принцем. Мне вообще тут на днях один как начал звонить, звонил и звонил, пока на место не поставила, что я ему не подружка. Так он еще и больной оказался.
Заставляличка• 20 ноября 2022
Автор, пожалуйста, знакомьтесь через близких, друзей, знакомых,
зачем вам эти упыри из интернета. У них такой шлейф связей, что вам и не снилось. Берегите пирожки, потому что потяганые девушки очень несчастливые.
Купи слона
• 20 ноября 2022
Ответ дляЗаставляличка
От у фейсбуці мені не пишуть. Тому я не звикла до такого. А тут написав на мою голову
Кусачая Я• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Да
Кусачая Я• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Налепите штук 300 мелких пельменей ))
Купи слона
• 20 ноября 2022
Ответ дляКусачая Я
Налепите штук 300 мелких пельменей ))
Ох, не знаю...
Кусачая Я• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Ох, не знаю...
Лучше думать о том, как вас задолбали пельмени, чем о том, как вам дорог этот телеграммый сексовоздыхатель
Kapitoshka-4fe1• 20 ноября 2022
Тю, було б чого переживати. Армянін, алімєнтчік, з не здоровою психікою пікапер. Ой капец капєц, прям плакать і плакать. Автор, ви шо?
Купи слона
• 20 ноября 2022
Ответ дляКусачая Я
Блін, у мене значок телеграма вже з ним асоціюється....
Кусачая Я• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Ото вы себе нафантазировали
Купи слона
• 20 ноября 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Дякую за підтримку.
Kapitoshka-4fe1• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Дякую за підтримку.
Ну серйозно. Прям принц вільям заблокував, таке горе
Купи слона
• 20 ноября 2022
Ответ дляКусачая Я
Ото вы себе нафантазировали
Просто я нещодавно встановила той телеграм, спеціально, щоб долучитися до групи українців нашого міста. І мені в ньому ніхто так не писав , як він
Тепер хочеться видалити той телеграм
Блондинка в Законе• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Тепер хочеться видалити той телеграм
Як ви розлучення пережили взагалі, автор
Верочка 100%• 20 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Ми випадково познайомились, він через знайомих спільних знайшов в інсті, почав писати, десь зо два тижні вламував. Запрошував то в кіно, то на кальян до себе, то до друзів своїх, я морозилась, дуже активний був. Одразу в переписці звертався Моє сонечко, любіма, це трохи насторожувало. Але якось на роботі видрочили, хотілось відволіктись і погодилась піти на шампанське, випила шампанське і пішли до нього кальян курити, і так стався секс. Секс був супер, хлопець теж вірмен, пристрастний, гарний, в вуха заливає добре, от і поплила( На наступний день ще поцікавився як виспалась, чи голова не болить, і тиша по сей день(
Блондинка в Законе• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Тепер хочеться видалити той телеграм
Напишіть вже самі якомусь німчику, ви доросла, вже можна
Попереписуйтесь
Кусачая Я• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Тепер хочеться видалити той телеграм
Удалите переписку да и все, зачем телеграм удалять
Купи слона
• 20 ноября 2022
Ото я дурна.
Ще в середу надсилає мені три квіточки в телеграм. А я жартую: чого так мало?
Він: ’ завтра при встрече будет больше’
Не судилося мені тих квіточок
Він: ’ завтра при встрече будет больше’
Не судилося мені тих квіточок
Купи слона
• 20 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Важко. Але воно було з моєї ініціативи, більше не могла терпіти
Кусачая Я• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Ото я дурна.
Він: ’ завтра при встрече будет больше’
Не судилося мені тих квіточок
Він: ’ завтра при встрече будет больше’
Не судилося мені тих квіточок
Автор, скачивайте тиндер )
Блондинка в Законе• 20 ноября 2022
Ответ дляВерочка 100%
Ясно. Ну мабудь буває...
Шо тут сказати.
Виннипуховна• 20 ноября 2022
Ох уж ці романи по переписці))) Сама придумала, сама влюбилась))) потім тааааке розчарування…
Купи слона
• 20 ноября 2022
Ответ дляВиннипуховна
І не кажіть
Кусачая Я• 20 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Жартуєте?
Нет, серьезно. Отвлечетесь и возможно даже кого-то нормального найдете