Доброго ранку, хто де?
Ответ дляЛеди на мопеде
Ого
. Я к своему кофе никого не допускаю, хотя завариваю просто в чашке, но все это делают не так😂
Я запариваю в термосе. Очень удобно. А то запаришь в чашке, и начнется, то то этому сё, пока дойдет до кофе, то оно уже остыло. А так всех обслужила и села горячее в любой момент выпила.
Сестры Гримм• 20 ноября 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
Ого
і мені чоловік робить не так. Кажу пропорції. Наче ті самі, але притягне точно не таке.
Сестры Гримм• 20 ноября 2022
Ответ дляirina _d
А у меня уже, наверное, старческое)))
Раньше дрыхла как суслик, а сейчас во сколько ни лягу, утром после 6 глазки клып, и фсьо, сон окончен)))
Скільки вам років? Бо в мене те саме. Мені 43
Сестры Гримм• 20 ноября 2022
Ответ для Просто я
И мне 43, тоже так
Вот блін. Я ще не готова до таких приколів.
frumoasa17• 20 ноября 2022
Ответ дляИринаКа
Мені донька своїх зефірок сипанула. Вийшла солодка гидота
Але п´ю і нахвалюю))
Це з какао смачно. Я тепер знаю що хочу))
Сестры Гримм• 20 ноября 2022
Ответ дляsobacura
Та ну, від віку то мабуть не залежить, то може просто відповідальність якась вас будить? )
та яка відповідалність? Тут очі о 22.00 закриваються самі собою і о 6.00 відкриваються. Без варіантів. НР давно не святкую саме через те. Своїм дозволяю піти хто куди хоче, а я о 22.00 спатки. Чолвік спочатку бігав до кумів а потім дивлюся, вже зі мною лягає.
Ответ дляСестры Гримм
Так 22это ещё норм, у меня бывает в 20-30 вырубать начинает зимой. До 21 часа честно терплю и иду спать. И пусть весь мир подождет
Ответ дляСестры Гримм
Значить то такий організм у вас. Мій чоловік о 22 вже спить, кіно разом подивитись не можна. А я сова, мені по приколу півночі тусити ) і спиться в ранці і вдень краще. Тільки можливості нема.
frumoasa17• 20 ноября 2022
Ответ дляirina _d
Через три недели 54 будет
Я думала ви молодше, здавалося так від спілкування
Леди на мопеде• 20 ноября 2022
Ответ для Просто я
Я вам больше скажу, я еще и водой холодной разбавляю. И все ’мам’ меня в эти 10-15 минут не волнуют))
Сестры Гримм• 20 ноября 2022
Ответ для Просто я
Ну то я крайній термін написала. Вмощуюсь о 20.00. Але тв ще подивлюся чи тут потрчу трохи. Це якщо спокійні дні.
Леди на мопеде• 20 ноября 2022
Ответ для Просто я
И мне 43, тоже так
Мне 45, обычно сплю до 10, вчера в 8 встала, сегодня тоже, тк мелкий к нам пришел, но потом еще заснула
Сестры Гримм• 20 ноября 2022
Ответ дляsobacura
Ну молода була трохи іншою. Могли всю ніч тусити і ще зранку на роботу попертися. Зараз якщо не досплю хоча б декілька годин - все. Серце вискакує, голова в тумані, стан - просто капець. наче тиждень полуницю збирала 24\7
frumoasa17• 20 ноября 2022
Ответ для Просто я
Малявок тут не много, вы и ещё пару
За малявку можна і в глаз отримати

Ответ дляСестры Гримм
Таке в мене буває, коли я дуже довго не досипаю. Організм кричить - харе!
Сестры Гримм• 20 ноября 2022
Ответ для Просто я
Малявок тут не много, вы и ещё пару
Я двлюся хвилювалочки це десь 40+.