Секс-Бомба• 20 ноября 2022

Що сьогодні готуєте?

Нема ідей. Витягла кусок свинины І замаринувала трохи курятини. Тепер не знаю що придумати. Так щоб хоч до середи їсти було. Може шо в морозилку наробити, типу чебуреков. Але хазяйка я так собі, ніколи їх не робила!!)
Кривая спроса• 20 ноября 2022
Ответ дляНе умею мерить
А де ви мівіну взяли? Я вже давно хочу цей салат, але тільки якась не зрозуміла ’мівіна’ продається.
взяла в атб вермішель, бо нема інакшої. на один раз піде

ЛЮБА• 20 ноября 2022
Я сегодня не готовлю , осталось со вчера на обед блины с мясом , на ужин крылышки в остом соусе .
Завтрак сын готовил горячие бутерброды в омлете
всегдаДаДа• 20 ноября 2022
Ответ дляАкукарача
суп овочевий, котлети, паштет із скумбрії, пиріг, запіканка з, рисом, картофельні ковбаски, звільняю потрохи морозилку..
что такое картофельні ковбаски?
Кы-ы-ы-ця• 20 ноября 2022
А я подарила картошки. Поняла, что сто лет ее не ела
Омлетик• 20 ноября 2022
Ответ дляСекс-Бомба
А з язиками потім що робитимете?
А що з ними робити? Чистимо, ріжемо та їмо з майонезом. Вони дуже доступні по ціні та ніжні на бутерброди сніданкові.
Маруська Му• 20 ноября 2022
Ось, вже на жарила. На вечерю будуть окорочка з гречкою та квашена капуста.
Омлетик• 20 ноября 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Я, дунька, цей бульон виливаю... А що на ньому суп можна варити. Чи Ви перший бульон зливаєте, на на другому варите суп? Зорієнтуйте
Я також раніш дунькою була))) допоки не розпробували. Звісно другий бульйон. Після зміни води закладаю зелень, часник, цибулю. Він виходить зовсім нежирний, з приємним смаком. Ще до язичків наловчилася купувати свинячі серця- також непоганий булйьон. Серця йдуть на салати.дуже непоганий і вигідний - серця соломкою, яйця, корейська морква, цибуля. Заправка майонез /сметана, небагато. Ситний і недавкий за рахунок моркові

Карамелька• 20 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
Розморозила битки на роботу, зварю кашку Артек. Поставила варитися свинячі язички, на бульйоні цьому буде легкий чечевичний супчик
Ммим,свинячі язики смакота,я пару днів назад варила+ще сердце.
Вареный лук• 20 ноября 2022
Кролика в сметане хочу приготовить.
Ольга520• 20 ноября 2022
Ответ дляНе умею мерить
В АТБ, в зелёной пачке как раньше Ролтон была. Другие на салат не годятся
Мозговая пилочка• 20 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
Вдячна .Сердця люблю, був час аж трусилася за відвареним свинячим сердечком. Курячі не люблю.
Анти-аноним• 20 ноября 2022
Ответ дляАкукарача
Как делаете паштет из скумбрии?
Карамелька• 20 ноября 2022
Ответ дляСhanelKa
Таке
Наче і цукіні і наче з краю огірок,не?
Анти-аноним• 20 ноября 2022
Ответ дляПанВиктория
Как я люблю вареники с капустой❤❤❤ но ленюсь для себя делать🤦‍♀️😅
И я
А готовить их не умею
Мама далеко, раньше жили в одном городе, щас бы позвонила ей, она бы быстро налепила, муж съездил забрал и ели бы)))
Карамелька• 20 ноября 2022
Ответ дляСекс-Бомба
А з язиками потім що робитимете?
Я так зїла з пюрешкою.
Карамелька• 20 ноября 2022
Ответ дляНе умею мерить
Ролтон був у Форі,Київ,правда тижнів три назад купляли.ще лежить пару пачок. Мівіни нема з початку В....
Карамелька• 20 ноября 2022
Ответ дляМозговая пилочка
І я планую напекти.
Ще маю готовий горох в резерві, але з горохом люблю смажені
Хто б ,як там не фукав,а з горохом жарені пиріжки смакота.
ТелаЧьи нежноСти• 20 ноября 2022
Ответ дляАкукарача
А як робите паштет і картопляні ковбаски ?
СhanelKa• 20 ноября 2022
Ответ дляКарамелька
Наче і цукіні і наче з краю огірок,не?
Баклажан і цукіні
Соус, помідор

Карамелька• 20 ноября 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Я не автор того посту, але теж напишу,я язик замочую на годину дві,потім проварюю хвилин 10 и перший зливаю,а другий вже чистий можна і картоплю стушити і кашу на ньому зварити,ну і суп.
Акукарача• 20 ноября 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
паштет еще не делала, скумбрию запекла, яйца сварила, стушу морковь с луком, сметана, горчичка и в блендер, из инета, картошку с луком перекрутила, чуть слила сока, посолить , поперчить, туда остатки жирного фарша из котлет, начиняю кишку, варю 2-30 хв, потом запекаю в духовке, остальніе в морозилку, делают только с луком, но его надо обжарить тогда..
Омлетик• 20 ноября 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Ось в мене є два салати, обидва непогані
Крапипопка• 20 ноября 2022
Картоплю з грибами і квасолею тушу.Ще щось нашвидкоруч придумаю
Карамелька• 20 ноября 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Ох уж єто Т9,поДарили картошку.
Кы-ы-ы-ця• 20 ноября 2022
Ответ дляКарамелька
Ох уж єто Т9,поДарили картошку.
🤣🤣🤣
Сейчас такое время, что все может быть уже)))
Ценный подарок)
Шучу
Карамелька• 20 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
В Києві по 98 гривень,я б не сказала що дешево.
Омлетик• 20 ноября 2022
Ответ дляКарамелька
Я беру в Києві по 80-90. Але це точно дешевше ковбаси та мяса, нє?)))
Карамелька• 20 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
ООО,ми з вами в темі про язик і сердце.
Омлетик• 20 ноября 2022
Ответ дляКарамелька
ООО,ми з вами в темі про язик і сердце.
))) та ось тут написали що 98 недешево за кг. Але ж, що ще дешевше? Точно дешевше м’яса та ковбаси. Ну мабуть окрім курячих наборів. Але ж тема не про те як економити, а що готуємо)
Омлетик• 20 ноября 2022
Ответ дляКарамелька
ООО,ми з вами в темі про язик і сердце.
И доречі, я читала що отаке м’язове м’ясо , якщо можна так сказати, має певну структуру, яка дуже корисна для споживання