Секс-Бомба• 20 ноября 2022
Що сьогодні готуєте?
Нема ідей. Витягла кусок свинины І замаринувала трохи курятини. Тепер не знаю що придумати. Так щоб хоч до середи їсти було. Може шо в морозилку наробити, типу чебуреков. Але хазяйка я так собі, ніколи їх не робила!!)
Карамелька• 20 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
Я беру в Києві по 80-90. Але це точно дешевше ковбаси та мяса, нє?)))
Це і дешевше,а головне це смачніше всякої ковбаси,я люблю ті язики капець.

Карамелька• 20 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
))) та ось тут написали що 98 недешево за кг. Але ж, що ще дешевше? Точно дешевше м’яса та ковбаси. Ну мабуть окрім курячих наборів. Але ж тема не про те як економити, а що готуємо)
То ж я і пишу що по 98,та зрозуміло що зараз нічого дешево немає.
Карамелька• 20 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
И доречі, я читала що отаке м’язове м’ясо , якщо можна так сказати, має певну структуру, яка дуже корисна для споживання
У кого занижений гемоглобін, теж треба їсти язик сердце печінку.
ПанВиктория• 20 ноября 2022
Ответ дляАнти-аноним
И я
А готовить их не умею
Мама далеко, раньше жили в одном городе, щас бы позвонила ей, она бы быстро налепила, муж съездил забрал и ели бы)))
А готовить их не умею
Я умею только на заварном тесте. А вот на кислом молоке нет. Но все равно, мама сейчас у меня ночует в основном то она лепит)))
Мозговая пилочка• 20 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
Є додаткові складники, не пам´ятаю ферменти чи вітаміни, , які потрібні людському організму
Мозговая пилочка• 20 ноября 2022
Скільки цукру додаєте в тісто на дріжджові пиріжки з начинкою з капусти? На стакан молока 1-2 яйця, три ст ложки цукру достатньо?
Добрый Жук• 20 ноября 2022
На сніданок ліниві вареники зі сметаною та малиновим джемом. На обід є голубці, вчора готувала. На вечерю гречка з гомілками та овочевий салат.
Мозговая пилочка• 20 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
Я також раніш дунькою була))) допоки не розпробували. Звісно другий бульйон. Після зміни води закладаю зелень, часник, цибулю. Він виходить зовсім нежирний, з приємним смаком. Ще до язичків наловчилася купувати свинячі серця- також непоганий булйьон. Серця йдуть на салати.дуже непоганий і вигідний - серця соломкою, яйця, корейська морква, цибуля. Заправка майонез /сметана, небагато. Ситний і недавкий за рахунок моркові
Вийшов смачний бульон, додам овочів, буде суп чи зварю ніжний капусняк.
Вдяна всім безмежно!
Омлетик• 20 ноября 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Вдяна всім безмежно!
Радію що була корисна)