Кидайте фотки своих котиков) Мой так сладко спит, мне аж завидно 🤭😁
Ёшки_Матрёшки• 20 ноября 2022
Ответ дляДеловитая
фото
Фото 2
Дочь спрашивает, где взяли такую фигурку как справа)
Кот ваш шикарен)обожаю чёрных
Матрёна• 20 ноября 2022
Ответ дляМочалкин блюз
Мамон...
В мого сісяндри з´явились!
Ахаха, вот это прикол
РокерША• 20 ноября 2022
Ответ дляНеземная_
Крошки 😊 сколько же их там?
періодично від 5 до 9))))
РокерША• 20 ноября 2022
Ответ дляНеземная_
Раздаёте?
А що робити? Підгодовую, виходжую і пристроюю. Часто просто підкидають. Або моя кішка, ми її між собою називали мать Тереза, звідкись принесе. Одного разу в сусідської кішки покрала кошенят і поприносила додому)))) Потім та прийшла на розбори
Деловитая• 20 ноября 2022
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Фото 2
Кот ваш шикарен)обожаю чёрных
Спасибо) инстаграмм loverushka
Я одного из своих недавно забрала с дачи в квартиру. Очень долго не могла приучить к лотку, уличный же🤷♀️ Уже и всякие наполнители пробовали и песок и т.д, но он предпочитал с*ать на ковёр 🤭 В итоге всё таки подобрали наполнитель, который ему походу подошёл. Сейчас полёт нормальный тьфху тьфху 👍😀
Соня-сонятко• 20 ноября 2022
Ответ дляНога на ногу
Немає котів, але є песик як кіт🙈
Вибачте за наше добро🤭
Бесстыдник, но хорошенький

Ответ дляРокерША
Ви як кошача мати😁 Молодці! З котиками ніколи не буває сумно 😊
Матрёна• 20 ноября 2022
Ответ дляРокерША
періодично від 5 до 9))))
Стерилизуйте кошку. Зачем она постоянно рожает?
РокерША• 20 ноября 2022
Ответ дляНеземная_
Или все с вами живут)))
5-6 постійних))) решту прибувають-вибувають))) ось цих підкинули напівживих((( реально думала, що то трупи... скелети, обтягнуті шкіркою
два тижні по чуть-чуть вигодовувала, це вони вже в мене другий тиждень на фото, сіренькому очі майже вилікувала, він навіть не міг їх відкрити
РокерША• 20 ноября 2022
Ответ дляМатрёна
А хто вам сказав, що вона постійно рожає і що то її кошенята?
Ответ дляРокерША
Хай ростуть здоровими, вони попали в надійні руки ❤🙏
Соня-сонятко• 20 ноября 2022
Ответ дляМуууумие
Ось мої. Персик і Мія. Але частіше називаю їх Шльндером та Шкодою.
Прикольні! Вибачте, що не по темі, бачу на задньому плані - цегла, це панелі пвх, на який клей клеїли?
Интеллектуальные оладьи• 20 ноября 2022
Ответ дляСхема сыра
А вы думали, я вам не об этом же??? Странно, что вы, возя кота профилактически, делаете вывод, что я не о профилактике, а чисто о проблеме))) НЕЕЕЕТ, я это и мела в виду. Тамбур, ну да)) воздуха в вашей квартире нет, ничего не перемещается, двери из тамбура не открываются,вы входите из тамбура со стерильными руками, волосами и сумками😄👌 главное-верить.
какого вы пристали? какое вам дело?
РокерША• 20 ноября 2022
Ответ дляНеземная_
та реально, регулярно підкидають нам через паркан
А оцю виходила з 2-х тижнів: приблудилась до нас кішка, народила кошенят і перестала годувати. Добре, що я тоді була довго на лікарняному, так і виросла у мене на плечі)))
РокерША• 20 ноября 2022
Ответ дляНеземная_
Дякую, люблю їх