Поумничка• 20 ноября 2022

Як вибрати перші для зору окуляри? Які?

Нарешті дойшла до лікаря? Є рецепт. Оправу вибпати важко. Як черепаха. Як ви обирали для зору окуляри перші? Розумію що їх має бути декілька. Порадьте хоч щось. Чомусь доя мене це мена важливо. Як оправа так і лінзи. Які краще. Є дорогі. Дешеві. Я не багата людина, але чи варто тратити на мега дорогі. Напишіть хоч щось. Будь ласка. Дякую
Пиріжечок• 20 ноября 2022
А чому декілька? В мене одні для всього (вулиця, робота, читання і тд)
Переміряла 100500 оправ поки не вибрала те що підійшло.

Мандолина Бу• 20 ноября 2022
у меня оправа такого плана, хорошо смотрится на лице. Линзы не всем подходят, вам лучше по ним отдельно консультацию у офтальмолога взять. И у меня тоже очки одни на все случаи жизни
АсобеннАя• 20 ноября 2022
Судячи з того, що Ви у лікаря вперше були і це Ваші перші окуляри, то зір не дуже поганий, тому вибір лінз у Вас буде ширший. Можете брати будь-які, які Вам до вподоби та за бюджетом, навіть скляні за малого мінусу/плюсу не будуть важкими, не сильно викоивлюють обличчя, плюс недорогі, якщо коцнете- буде не шкода. Маю також одні окуляри, але користуюся ними тільки частину часу, бо здебільшого в лінзах ходжу.
Просто йдіть в оптику та міряйте доти, доки не відчуєте, що оправа Вам подобається і вона Ваша.
Чебуравлик• 20 ноября 2022
Нам повезло, там де проходили обстеження можна було і замовити окуляри. І лікар сама дала перші окуляри, найкраще підійшли. В залежності від ваших проблем, і обирайте. Різні треба якщо вам треба для роботи ( в´язати вишивати ) це будуть одні, можуть бути половинки для зручності. А інші для вулиці і повсякчас.
Ноу коммент• 20 ноября 2022
Невдало, вирішила взяти асферичні лінзи і якто кажуть або лижі не їдуть або.... Не зайшло, хочу спробувати звичайні лінзи, але це ж знову витрати, поки в контактних лінзах ходжу.
Домовенок Кузя• 20 ноября 2022
Ответ дляПиріжечок
У меня для чтения одни, а для улицы другие. В тех, что читаю, в даль не вижу. И в уличных читать не могу. А без них все размыто((
Домовенок Кузя• 20 ноября 2022
Для чтения узкую оправу выбирайте. Для улицы какую хотите. Если вам действительно нужны и те, и другие очки. Дорогие мультифокалы нет смысла брать.