Луноликая Вика• 20 ноября 2022
Хто перечікує війну закордоном - Ви подорожуєте?
з березня просто сиджу в одному селищі невеличкому - не було ні бажання їхати, і гроші витрачати ой як страшно, бо сама виховую дитину, і ще батьки пенсіонери.
Але якби у Вас були якісь заощадження - Ви б поїхали з дитиною кудись, зняли б готель:
1) не поїхала б нікуди, максимальна економія,
2) життя одне, махнула б на 2 тижні по Європі чи на моря,
3) тиждень з відпустки пожила б де живу просто не працювала, а на другий тиждень поїхала б авто в 2-3 міста, зняла б готелі і просто з дитиною відпочила б
4) кудись би літаком. все одно вийде дорожче ніж авто..
виходить 1 переліт в 1 місто 10 тисяч,
готель ніж до 2 тис грн,
навіть якщо брати апартаменти і щось самій зготувати, то все одно кудись піти - це не 500 грн в день. екскурсія,транспорт, дитині какао (яке в старбакс 200 грн, а дитина його випрошує)
ааааа
виходить 1 переліт в 1 місто 10 тисяч,
готель ніж до 2 тис грн,
ааааа
Галябалована• 21 ноября 2022
Я отпустила синдром отсроченной жизни и каждые выходные хоть куда то но едем с детьми,друзьями…ежемесячно все больше друзей выезжает и много друзей по разным городам и странам( до войны ни одного)….
Ответ дляКоварная Зая
Якщо ви про Варшаву, то старе місто з ялинкою, прикрашене ілюмінацією, має бути дуже гарно, вже почали встановлювати. Тут же королівський замок, і зовні і всередині гарно, можна на екскурсії сходити, до кінця листопада безкоштовний вхід в усі королівські апартаменти, в Варшаві, Кракові. Палац королівський за містом Віланово, там і всередині гарно, і навколо все прикрашено вогниками, дуже красиво в темряві. Музей Коперника, це як екпериментаріум в Києві, тільки величезний, там можна цілий день провести, там і планетарій є. Зоопарк і взимку працює. Днів 3-4 є де погуляти, навіть взимку..В Лодзі ми були на минулому тижні, 3 дні, зоопарк працює, по місту прогулялись. Квартира 1000грн за добу. В Кракові ми жили в дуже цікавому готелі в самому центрі, номер коштував 900грн, можу назву дати. Там ми гуляли тільки по центру, по замку, барбакану, вздовж річки, були 3 дні.
а можна в пп контакт де жили у Варшаві, Лодзі і Кракові?
Я тут Живу• 21 ноября 2022
Я в Германии. Никуда не езжу.
Совесть не позволяет.
Пока муж в Украине.
Пока гибнут люди, сидят в подвалах, мерзнут, света нет.
И вторая причина - надеюсь съездить в Украину, так что не хочу тратить дни (из 21 дня) на другие страны, лучше в Украине их проведу.
Совесть не позволяет.
Пока муж в Украине.
Бабка в тапках• 21 ноября 2022
Ответ дляТушь для2го класса
В приложении выбираете откуда и куда, там высвечивается календарик. На календарике видно цены на разные даты. Когда видите самую дешевую цену, покупаете билет на это число. Бывает 10 евро, а бывает 40 евро на эту же поездку.
не вижу календарика(((
приложение на андроид у вас?
можете скрин сделать, пожалуйста..
у меня ищется просто по дате, по 1 дню((
приложение на андроид у вас?
можете скрин сделать, пожалуйста..
Мимапроходима• 21 ноября 2022
Я в Англии, с ребёнком очень часто ездим на выходных
Самое дешевое для нас это Лондон (12.5 фунтов на двоих туда-обратно), 40 минут и ты в центре города
Сегодня тоже там были :) уже много рождественского, и ярмарка, и ресторанчики украшены красиво
Но еще много ездим в другие небольшие города
В Европу отсюда еще не ездили
Не подорожуємо, щось у мене нових вражень занадто. ((( Виїхали сім´єю, чоловік виїзний, працює. Можливість є, немає бажання. Може десь недалеко на вихідні й поїдемо, тут можна на гарячі джерела. Але після початку війни маємо якесь бажання повернути хоч видимість нормального, стабільного життя, а не вештатись. Нікуди не хочеться.... Ще й коти, тут їх немає на кого полишити.
всегдаДаДа• 21 ноября 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
я живу в горах і тут олені щовечора і щоночі під домом прямо ходять))
Боже🥺 А де це?
Щедрик• 21 ноября 2022
Не подорожую, бо не можу, гуманітарна віза не дає права виїжджати за межі країни
Жирафовое варьенье• 21 ноября 2022
Ребёнок уговорил на море, очень много сил набрались там. Ну и рядом по стране ездим, но я умею выбирать экономно и классно
Барвіночка• 21 ноября 2022
Советчицы, подскажите, плиз. Сколько стоит билет на самолёт из Польши в Мадрид? И вообще с какого города (или страны) удобнее и выгоднее долететь до Мадрида. Заранее благодарю!
Улучшанский-Ухудшанский• 21 ноября 2022
Ответ дляБарвіночка
Ой, это надо сидеть выискивать из какого города выгоднее. Я искала Рим, то самые выгодные цены мне показались в Кракове. Назад билет брала до него. Цена зависит от того насколько заранее будете брать, от даты вылета. Это надо самому подбирать.
Барвіночка• 21 ноября 2022
А ссылку на сайт/сайты можете дать... Я вообще никогда не заказывала авиа через сайты, тем более из-за границы.
Улучшанский-Ухудшанский• 21 ноября 2022
Ответ дляБарвіночка
Я ищу на скайсканнер. Но покупала на официальных сайтах, а то там предлагало купить из какого-то рашкинского и ещё каких-то стремных. Просто увидите что за авиакомпания и у них купить напрямую.
Красавица писяная• 21 ноября 2022
Ми вже повернулись давно додому. На початку війни були у Польщі. Подорожували по країні. У інші країни не іздили.
Знаковою була поїздка у Краків, коли по програмі допомоги біженцям безкоштовно проживали п’ять днів у Хілтон. Дуже сподобалось. І діти у захваті
Красавица писяная• 21 ноября 2022
По доброму заздрю тим, хто зовсім скоро побачить ту новорічну красу, про яку знімають іноземні фільми
Корсет_на_шурупах• 21 ноября 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
розкажіть, де в Польщі сподобалось?
я була тільки в Кракові 1 день)
Вроцлав гарніший від Кракова.
Рекомендую!
Як 5 років назад приїхала на вікенд з подругами так і залишилась тут на постійно проживати.
Рекомендую!

Золотая орда• 21 ноября 2022
Ответ дляПупс
Я коли жила та працювала в Англії, кожні вихідні ми з друзями десь їздили електричками. По містам , що поряд і далі . Просто гуляли вуличками, заходили у магазини, замки, музей. Практично нічого не купували, хіба поїсти у кулінарному відділі Теско чи пончиками з Сейнсберіс . Це було досить бюджетно , цікаво . Враховуючи, що тоді не мали мобілок, навігаторів , інтернету і тд . Як казали : язик і до Києва доведе .
Жила у графстві Кент , потягом їздили і в Лондон, і в Дувр, Маргейт( парк розваг), Кантерберрі , Фавершам і ще десь, але назв не пам’ятаю … оці враження - це було найцінніше в тому досвіді
Я живу у Мерсісайд, поруч не дуже багато цікавих місць. Я була у Манчестері, Ліверпулі, Йорку, Честері, Блекпулі, декількох невеликих містечках у цьому регіоні. Але то було до війни і до того, як я отримала тут роботу.
Потяг тут найдорожчий транспорт, дуже дорого подорожувати потягом. Наприклад, я платила 60 фунтів, щоб поїхати до Йорку, зранку туди, ввечері назад. Думаю, пощатило більше тим, хто живе на півдні і біля Лондону, більше можливості подорожувати на один день, і по цінам не дуже дорого. Мені буде коштувати 100 фунтів і 4 години туди та 4 назад на потязі, щоб доїхати до Лондона. Це точно не подорож на один день, а хоча б на три-чотири мінімум.
Сливочная пенка• 21 ноября 2022
Ответ дляЩедрик
Це не в Європі напевно?
Ручки-Крючки• 21 ноября 2022
Читаю вас дівчата і не розумію... Ви як в паралельному всесвіті... Як можна їздити на моря і розслаблятися, коли в країні війна, немає світла, щодня тривоги... Мої діти сидять на парковках по 2-3 години замість уроків... А ваші батьки??? Вам норм їздити на моря, коли вони живуть у пітьмі??? Ми з чоловіком багато подорожували - і Європа, і Азійські курорти по типу Малайзії, Таїланду, Балі, В´єтнаму, Камбоджа, Індії. Але зараз по перше, війна. По друге, без чоловіка не поїду. По третє, який нахєр відпочинок? Я просто в шоці з вас дівчата.
Повелительница лампочек• 21 ноября 2022
Якщо ви в Європі. Скучаю і тихо завидую. 4місяці з 3ма малими були в Німеччині. То кайф. Просто нові місця. Все відносно близько.
Зараз Канада 1,5год просто в магазин доїхати. . .то

Мексиканочка• 21 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Мы выехали всей семьёй с родителями. Дома в Украине у нас больше нет. Как говорится... все, что нажито непосильным трудом....
Так зачем отказывать себе сейчас в удовольствии попутешествовать?
Меня война научила жить здесь и сейчас.
Комиссия50%• 21 ноября 2022
У меня ситуация почти как у вас, автор. Тоже другой стране в селе с марта. С ребенком и родителями пенсионерами.
У нас ни у кого нет желания путешествовать. Даже у дочки, которая всегда любила долгие пешие прогулки по новым местам. Просто живём. Ждём.
Но если бы у меня были лишние средства, то я бы чисто ради себя поехала дня на 3 на какое-то море. В самые простые условия, лишь бы море рядом, понырять, поплавать ) Я одесситка, и это первый год в моей жизни, когда я не была на море. И мне очень грустно от этого. Летом почти решилась даже, но подсчитав бюджет передумала.
Самый умный• 21 ноября 2022
Сейчас вернулись с сыном домой в Киев. Но когда жила в Братиславе (март-сентябрь), то путешествовала.
Много раз была в Вене, кучу музеев обошли, много по городу гуляли, очень полюбила этот город.
Так как Братислава возле границы с Австрией, то много ездили по Австрии -Баден, Мельк, Кремс, Линц, Грац, Гальштатт. Однодневные поездки без ночёвок.
Ещё ездили в Будапешт, в Краков на 3 дня, в Прагу на неделю, в Брно(Чехия).
В основном в то время был бесплатный проезд.
Самое дорогое это Прага на неделю 500евро с проездом на двоих.
Все остальное - бюджетно
Муроводчица• 21 ноября 2022
Їздили з донькою додому на 2 тижні в серпні. Замість моря або Парижу. Дуже рада, що з´їздити.
Є знайома в цьому ж селі, влітку приїхав її чоловік сюди, в Німеччину. На соц.втплати. Зараз вони в Єгипті всією сім´єю. Якось дивно чесно кажучи.
’Прославимося’ ми на всю Європу.
А так по місцю - замки, музеї, визначні місця в околицях 50 км всі бачили. Хочу вивчити вже цю німецьку і знайти пристойну роботу
’Прославимося’ ми на всю Європу.
Бубль Гум)• 21 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
Все остальное - бюджетно
Выехали из Киева, покатались и на зиму вернулись
мегамозг
Печальки.нет• 21 ноября 2022
Їздили влітку в цікаві місця з замками, зоопарками одним днем,на вихідних,коли був 9 євро білет..і багато хто робив знижку з українським паспортом.