підкажіть чим хоч трохи освітити магазин в 50 квадратів,коли немає світла.Шукати лампу на акумуляторі чи є інші дешевші варіанти
Ответ дляYana_pl
Ви другу неділю питаєте на порадниці,і досі нічого не придбали. Я вам скидувала прожектори гарні. Вони добре освітлюють. Ви хоч теми свої перечитуйте, вам люди радили і багато.
Ні,це моя перша тема,якщо маєте можливість скиньте в якій темі Ви радили,буду дуже вдячна