То только Европа, а теперь и Нато. Это ж вроде ж хорошо для нас?
Ответ дляalexandrane
Да не в этом по большому счету дело.Хотя у меня знакомая родилась в россии,каждый день по скайпу общается с родней,а мой племянник погиб,не на войне(получается),так как объявить ее мы не можем,но можем договариваться.За что он погиб?Кому верить?
Хто домовляється? З ким? Домовлятися можна було до 24.02.22
Ответ дляalexandrane
Ну звісно він загинув на війні, і весь світ це розуміє, що в нас війна, але оцей юридичний казус з її об´явою дає путлеру можливість не ввести рашку в повну ізоляцію. Моя думка теж така, що потрібно вже якось по другому визначати війну, а не шляхом її об´яви.
AnnaK-29fd• 21 ноября 2022
Ответ дляalexandrane
Это хорошо.И не нужно ждать ,что и как отреагирует НАТО,нужно прежде всего самим разорвать все дипломатические связи,объявить войну,запрет на товарообмен или большой штраф.И если в паспорте рожден в россии-депортировать.Так будет честно
Понятие честного у вас странное. Человек не выбирает, где ему родиться. Моя вся семья родилась в Украине, родители, и сестра, у них Путин царь и бог. Я единственная родилась в России и я за Украину. Я заслуживаю депортации, по-вашему?
Ответ дляАмарилис
Зовсім не опалюєм, зимуємо в квартирі.
Будинку це не шкодить? Чого питаю, бо добудувала нарешті офіс на два поверхи (215 кв). Зараз з цими відключеннями працювати дома зручніше. Але виключати опалення там якось стремніше, ніж платити за нього, коли там ніхто не працює.
Ответ дляИринаКа
В нас все нормально, нічого не сиріє і не цвіте, з меблями тез все добре. Тут головне не прогрівати його час від часу, бо тоді буде пліснява від перепаду температур поверхні і повітря. Він сам собі охолоджується, потім сам прогрівається. Але я ж не знаю, як буде у Вас.
Ответ дляИринаКа
От зараз вже мабуть пізно відключати, може з´явитися конденсат. Це я так думаю, а там хто зна.
Ответ дляalexandrane
Я родилась в росії, приїхала туди мама на останнії днях вагітності, як мені було 4 місяці вони вернулись назавжди в Україну. Мене теж депортувати? Брєдятіна
Ответ дляИринаКа
Ще додам. Вся вода повністю спускається і видуваються залишки компресором. Це з усіх труб, не лише з опалення.
Ответ дляalexandrane
это даже круче 37 года.