Retu• 21 ноября 2022

А чего все молчат? Нато признало рашку терористом.

То только Европа, а теперь и Нато. Это ж вроде ж хорошо для нас?
ok1904• 21 ноября 2022
Ответ дляalexandrane
Да не в этом по большому счету дело.Хотя у меня знакомая родилась в россии,каждый день по скайпу общается с родней,а мой племянник погиб,не на войне(получается),так как объявить ее мы не можем,но можем договариваться.За что он погиб?Кому верить?
Хто домовляється? З ким? Домовлятися можна було до 24.02.22

Амарилис• 21 ноября 2022
Ответ дляalexandrane
Ну звісно він загинув на війні, і весь світ це розуміє, що в нас війна, але оцей юридичний казус з її об´явою дає путлеру можливість не ввести рашку в повну ізоляцію. Моя думка теж така, що потрібно вже якось по другому визначати війну, а не шляхом її об´яви.
AnnaK-29fd• 21 ноября 2022
Ответ дляalexandrane
Это хорошо.И не нужно ждать ,что и как отреагирует НАТО,нужно прежде всего самим разорвать все дипломатические связи,объявить войну,запрет на товарообмен или большой штраф.И если в паспорте рожден в россии-депортировать.Так будет честно
Понятие честного у вас странное. Человек не выбирает, где ему родиться. Моя вся семья родилась в Украине, родители, и сестра, у них Путин царь и бог. Я единственная родилась в России и я за Украину. Я заслуживаю депортации, по-вашему?
Piracanta• 21 ноября 2022
Ответ дляАмарилис
Якщо брати з розрахунку, що мій будинок в зимовий період бере десь 1000 кубів/міс, то це мільйону таких будинків на один зимовий місяць. Не так і багато.
Скільки на ваш будинок потрібно газу в місяць? 1000кубів?
Амарилис• 21 ноября 2022
Ответ дляPiracanta
Так. Від 700, до 1000. Отака пічалька). Вже декілька років консервуєм на зиму, не опалюєм, бо то капєц.
Piracanta• 21 ноября 2022
Ответ дляАмарилис
А яка у вас площа будинку?
Амарилис• 21 ноября 2022
Ответ дляPiracanta
А яка у вас площа будинку?
280 і три двадцять стеля.
Piracanta• 21 ноября 2022
Ответ дляАмарилис
280 і три двадцять стеля.
Так ви частину будинку не опалюєте?
Амарилис• 21 ноября 2022
Ответ дляPiracanta
Так ви частину будинку не опалюєте?
Зовсім не опалюєм, зимуємо в квартирі.

Леска• 21 ноября 2022
Ответ дляok1904
В них американські технології давно
Американське-зрозуміло, а самі виготовляють?
Piracanta• 21 ноября 2022
Ответ дляАмарилис
Зовсім не опалюєм, зимуємо в квартирі.
Зрозуміло))
ИринаКа• 21 ноября 2022
Ответ дляАмарилис
Зовсім не опалюєм, зимуємо в квартирі.
Будинку це не шкодить? Чого питаю, бо добудувала нарешті офіс на два поверхи (215 кв). Зараз з цими відключеннями працювати дома зручніше. Але виключати опалення там якось стремніше, ніж платити за нього, коли там ніхто не працює.
Амарилис• 21 ноября 2022
Ответ дляИринаКа
В нас все нормально, нічого не сиріє і не цвіте, з меблями тез все добре. Тут головне не прогрівати його час від часу, бо тоді буде пліснява від перепаду температур поверхні і повітря. Він сам собі охолоджується, потім сам прогрівається. Але я ж не знаю, як буде у Вас.
ok1904• 21 ноября 2022
Ответ дляЛеска
Так
Амарилис• 21 ноября 2022
Ответ дляИринаКа
От зараз вже мабуть пізно відключати, може з´явитися конденсат. Це я так думаю, а там хто зна.
ok1904• 21 ноября 2022
Ответ дляЛеска
Купол, то їх розробка, власний, оптика , багато зброї і т.д там все круто. Це нас рашка в 1991 обдерла як липку... А весь світ зброю накопичував
ok1904• 21 ноября 2022
Ответ дляЛеска
Вони ж своїми ракетами теж пуляють, он по Ірану, регулярно.
Віта1• 21 ноября 2022
Ответ дляalexandrane
Я родилась в росії, приїхала туди мама на останнії днях вагітності, як мені було 4 місяці вони вернулись назавжди в Україну. Мене теж депортувати? Брєдятіна
Амарилис• 21 ноября 2022
Ответ дляИринаКа
Ще додам. Вся вода повністю спускається і видуваються залишки компресором. Це з усіх труб, не лише з опалення.

Віта1• 21 ноября 2022
Ответ дляИринаКа
Мій чоловік народився в росії, зараз в ЗСУ.
На Совєтчиці написали в росію, так і передайте йому
ИринаКа• 21 ноября 2022
Дякую! Опаленню бути) стільки грошей, зусиль і часу вкладено, що ну його нафіг ту економію, яка може боком вилізти
Віта1• 21 ноября 2022
Ответ дляalexandrane
Ну и я думаю,что для этого должна быть создана комиссия.Для этого должны работать юристы,по каждому случаю.
А може російськомовних теж туда
ИринаКа• 21 ноября 2022
Ответ дляВіта1
Якби військові читали всю маячну, яку тут пишуть, то вже в Польщі були б
Леска• 21 ноября 2022
Ответ дляok1904
Дякую.
illaria-k• 21 ноября 2022
Ответ дляalexandrane
это даже круче 37 года.
ol_kin• 22 ноября 2022
Ответ дляАмарилис
А якщо людина є громадянином України, якщо більшу частину життя живе тут? Народитись в рашці, ще не означає бути ватником.
А Шуфрич навпаки, народився в Україні.
Ruovet• 22 ноября 2022
Ответ дляJulil1103
В смысле рождён в России -депортировать.
Угу. Маразм крепчает.
ol_kin• 22 ноября 2022
Ответ дляЛеска
Да.
Її наче б то посадили.
Ruovet• 22 ноября 2022
Ответ дляИринаКа
ДЭпрртировать!
ol_kin• 22 ноября 2022
Ответ дляАмарилис
Простіше котел помінять, економія буде зразу. Але це звичайно, якщо там не 500+ квадратів будинок.