Прасковична• Изменено 21 ноября 2022
Як набрати вагу? Дістало бути худою
Жеру все що заманеться, ніяких дієт зроду не дотримувалася, а вага меншає, сало не наростає. Дискомфортно, постійно мерзну, хочу накинути кілограмів 10. Зріст 1.70, вага стандартна - 48-50 кг. Сьогодні вже психанула, купила протеїновий коктейль у магазині спортивного харчування. Подруга каже, що набрати вагу не допоможе, максимум дефіцит білка прибере, якщо він є.
Як стати товстенькою та гладенькою?
Прасковична
• 21 ноября 2022
Ответ дляпАлАвинкА
могу жирком поделиться
Як його на себе причепити, ось в чому питання...
АБВГДейка• 21 ноября 2022
Булки, макарони, не нервувати. Або забийте, я пів життя комплексувала. Жирні, дрищі, прищі, та пофіг
Вбигудях• 21 ноября 2022
Есть калькулятор калорий онлайн. Введите цель набор веса, он вам покажет сколько нужно есть калорий для набора.
Прасковична
• 21 ноября 2022
Ответ дляАБВГДейка
Воно як в топку все. Їм і торти, й булки, солодощі кожний день. На ніч можу півторта з´їсти і піти спати. І нічогісінько
Слоник-тоник• 21 ноября 2022
Ответ дляПрасковична
39 скоро буде
Важлива не вага, а об´єми. Якщо ви і виглядаєте тощою, то їдіть в зал і качайте собі гарну попу, руки-ноги. Тоді у вас буде гарне тіло. Доречі і ваги додасться, адже м´язі важкі
boringmovie• 21 ноября 2022
може потовстієте, коли перестанете псіховать.
я худа як жертва освенцима, але заспокоївши свої нервішкі, почата товстіть. правда ізза войни потєряла свою наработку
АБВГДейка• 21 ноября 2022
Ответ дляПрасковична
Гострики?) Не руйнуйте себе киданням в топку всього підряд. Можна спортзал спробувати. Але спочатку схуднете, а тоді потрібно буде пахати над м´язовою масою
Прасковична
• 21 ноября 2022
Ответ дляnahaka
В мене приблизно такі ж параметри, а чим вам не подобається, просто цікаво? Я колись набрала вагу, але у двох місцях, не тих, що хотіла. 😆😆😆
Мені холодно постійно. Сраки нема, животика нема, обличчя також худорляве, трохи жирка не завадило б йому. Я б з радістю перейшла зі свого S у M по розмірах
Сумчатая кошка• 21 ноября 2022
Я думаю, що у автора немає сил та здоров´я качатися в тренажерці. Дуже швидкий обмін у неї, корисні речовини не затримуються, не встигають просто
Прасковична
• 21 ноября 2022
Ответ дляАБВГДейка
Нема глистів, сдавала ПЦР на них
Прасковична
• 21 ноября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Так, я дуже швидко стомлююсь, голова паморочиться
КоролеВешна• 21 ноября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Це точно буває така конституція у людей тут вже нічого не зробиш
Сумчатая кошка• 21 ноября 2022
Ответ дляПрасковична
А які у вас ще симптоми , які вам заважають жити і насолоджуватися життям?
Перерахуйте, будь які, пов´язані із поганим самопочуттям
Сумчатая кошка• 21 ноября 2022
Ответ дляАлина-1240
Вам надо то сало?)
То ви не розумієте занадто худих дівчат
Булку Дай• 21 ноября 2022
Ответ дляПрасковична
Зачем живот, это же фе
Алина-1240• 21 ноября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
То ви не розумієте занадто худих дівчат
Я тоже вешу 52 кг,но у меня рост повыше)))салка не хочу)
Прасковична
• 21 ноября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Гарно себе почуваю лише в спеку. 3 місяці на рік... Потім моє життя це боротьба з холодом та млявістю. Коли холодно - не можу нічого робити, тільки від ковдрою сиджу. Спати постійно хочу. Якщо трапляється фізична активність по типу генерального прибирання - потім добу відлежуюся, крепатура
Сумчатая кошка• 21 ноября 2022
Ответ дляПрасковична
Ого, я з таким не зтикалася
Всі органи у вас в порядку, може щось є в анамнезі? Чи у батьків?