Лень гуглить• 22 ноября 2022
Ну что там гадалки, вещие сны? Кто что слышал?
Знакомый сказал, что весна будет хорошей для Украины рідненької
Kolibri_18• 26 ноября 2022
Ответ дляФатальна Доля
Читайте уважніше, про що я писала. У мене два сина, з 2015 року по сей день в ЗСУ, починали ще ДАПу. У старшого дві контузії, а у молодшого три поранення і єдине бажання, щоб і надалі нищили цю сволоту. А ось удари, краще наносити по Москві, а не Севастополю, бо Севастополь це Україна. І з чого ви взяли, що Кримський міст це не ми, тим паче це дійсно ефективно і це створило проблему з логістикою. Самі ж пишете, що це не причина і без нього б нанесли удар. Так навіщо собі створювати геморой з постачання своїх військ. А навіщо тоді марку випускати, приписувати собі чужі заслуги. Підірвали і молодці, це краще ніж атаки на Севастополь
Марка - бо ця споруда незаконна, і най буде знищена, бо, ’по-перше, це красиво’.
Удари по Москві - я двома руками за. Я взагалі двома руками за на зеркальний удар по рф-її по кожному удару, який наносить московія нам. Але чомусь це нереально в поточних умовах. Але Севастополь бити також варіант, бо там скупчення їх військових, техніка і, можливо, логістичний центр. Вони ж не по цивільних об´єктах б´ють