Лень гуглить• 22 ноября 2022

Ну что там гадалки, вещие сны? Кто что слышал?

Знакомый сказал, что весна будет хорошей для Украины рідненької
Мішк@• 23 ноября 2022
Ответ дляshamarik_turk
Да я думаю такой расклад тоже всех бы устроил) может, мой покойный начальник(царствия ему небесного, большая потеря для всех) предупредил, что путю ’туда’ заберут.
Просто хочу верить, что сон хороший.
Давайте так: 90 до дня смерти и 190 до конца войны)
shamarik_turk• 23 ноября 2022
Ответ дляМішк@
Договорились)
L-i-s-a-92af• 23 ноября 2022
Ответ дляНакладная
Да,еще две три недели ,и будет идти только на улучшение!
Дай Бог
opium_black• 23 ноября 2022
Ответ дляЯ_поехала
Ну і ці графіки трохи мають силу. Тікущу ситуацію дивлюсь по ним. От 25 мають бути знову обстріли чи що. Співпадало в цьому місяці
Дякую. Я завжди пригадую Людмилу.
irina2005• 23 ноября 2022
Ответ дляopium_black
Дякую. Я завжди пригадую Людмилу.
А вона з´являється на кідстафі?
Svetlana-7070• 23 ноября 2022
Ответ дляКошка Мурка
Можу сказати, що 90%відсотків дітей мають якісь відхилення ШКТ, та навіть ті перегиби жовчного у кожного другого вроджені. Так що таке і я можу вгадати.
Тільки хотіла таке написати. Навіть по кольору шкіри видно які пробоеми в організмі. В сина проблеми з жкт, дітей з сходими проблемами я зразу бачу. Я не екстрасенс ні разу
anna_bur• 23 ноября 2022
найкраща гадалка - ЗСУ

вот уже рашисты эвакуируют женщин и детей с севера Крыма..
Lina 75• 23 ноября 2022
Ответ дляпу_пугренчик
Я вперше за багато років не загадала бажання в новорічну ніч на 2022 рік. Вірніше я ЗАВЖДИ загадувала, а тут якась порожнеча… і ще чітко пам’ятаю новорічний корпоратив в грудні минулого року, от все добре, всі живі-здорові, ми з колегами в офігенному рестіку , а в мене якийсь такий настрій був «упаднический» , я навіть покурила, хоча давно кинула. Так погано мені навіть не було в новорічну ніч після розставання з любов’ю всього мого життя .
Не поверите, но тоже впервые за столько лет не загадала свое из года в год одно и тоже желание. Потом когда вышла курить на улицу то вспомнила что не загадала и аж не по себе стало:(
Life-game• 23 ноября 2022
Ответ дляКто крайний?
Что наш город под обстрелами, все бегут, стоит автобус, все в него лезут с вещами и я с ребенком тоже. Едем, стреляют вокруг. Потом всех размещают в заброшенном доме культуры. Вроде как спаслись, но все грязные такие.
А город?
Life-game• 23 ноября 2022
Ответ дляКовбой Хагис
Мне две недели назад сон приснился с четверга на пятницу. Я даже здесь спрашивала чтоб понять правильно я его толкую или нет. Как раз какие-то новости были невеселые с фронта. Я ложусь спать и прошу во сне мне дать знак когда это все закончится. Снится мне что я среди большого количества людей(лиц не помню в том плане, чтоб понять знакомые или нет) в огромном помещении с белыми стенами. В центре стоит сумка черного цвета, большая такая, вроде инкассаторской. На ней сверху белыми цифрами написано ’200’.Мы все на нее молча смотрим и тут к ней подходит мой бывший начальник(в августе погиб на фронте), присаживается на корточки, обводит нас всех взглядом и говорит :’Ну что, 200-много,возьмем за 190’. Проводит рукой по надписи и она с 200 меняется на 190. И почти сразу меня переносит на берег моря. Песок, люди загорают. Мы идем с мамой по берегу и тут я слышу русскую речь от двух женщин(мама с дочерью по возрасту) , но такую руснявую, не как у русскоязычных украинцев. Я маме говорю на ухо ’наверное, русня’. И ко мне поворачивается девушка и спрашивает с улыбкой ’а вы откуда?’ Я ей с вызовом :’мы из Украины’. И она мне так широко улыбается и говорит :’ЗдОрово, мы теперь тоже из Украины!’
Я так себе подумала, что через 190 дней война закончится, по второй части-может про Крым. В общем, 190 дней это 12-13 мая. Может и бред, но надеюсь что сон хороший. Мне очень редко сны снятся. Если и бывают то обязательно знаковые. Главное понять правильно.
Возможно Крым возьмут, через 190 дней
мимозка• 23 ноября 2022
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Ой дівчата, не знаю, що й думати... Недавно зверталася до жінки, яка бачить, по сімейним питанням, вона відповіла по фото, випадково було фото дитини, я за дитину не питала, не хочу, але вона сама написала, щоб зробити УЗД їй, кишково-шлункового тракту. Я здивувалася, бо вона не жалілася. Були в лікаря і справді, а неї незначні проблеми з жовчним. Пишу це для того, щоб показати, що таки та жінка правильно побачила.
Так от, а кінці розмови я спитала про війну, і вона сказала, що зараз це навіть не середина і що ще багато буде біди і штучний голод. Я тоді дуже засмутилася, забула навіть про свої проблеми після її слів. Цілий день не могла відійти, бо я ж тут і виїжджати не планувала, чекаю перемоги. і новини ніби як хороші, то Харків,то Херсон повернули,але не можу забути її слова, тривожно.
Я одну астрологшу дивилась вчора (Т.Калініна) , вона ще за часів ковідних обмежень прогноз робила і казала, що буде війна і ми всі будемо згадувати ковід, як щасливі часи, бо далі буде багато поганого. І те що війна в Україні не закінчиться ні в 22, ні в 23, ні в 24 роках. Тільки з 25 -го року почне стихати. Не хотіла я в це вірити, але чим далі, тим зрозуміліше що вона щось та бачить по тим зіркам.
Дуже хочу , щоби вона помилилась, але сказала в останньому своєму прогнозі, що найстрашніше буде в 24 році.
автор cherkashka@i.ua • 23 ноября 2022
Ответ длямимозка
Не хотілось би в це вірити...
Life-game• 23 ноября 2022
Ответ дляЛама_мама
Моя покойная бабушка научила меня загадывать сны с четверга на пятницу. Всё сбывалось. Загадала когда закончится война? Восьмого месяца. Будет ещё очень тяжело, но в августе всё закончится. Заскринте пожалуйста.
Год......важен год
Натали Давиденко• 23 ноября 2022
Ответ длямимозка
Я також слухала Т.Калініну, так от зробила таке спостереження, спочатку вона давала прогнози, де казала, що в росііі все погано, Україна переможе, а потім почитала коменти, що вона проводить свій курс в Московіі і там почали на неї скаржитися, а потім була в неї передача у малахова, після якої в неї різко змінилися всі прогнози, так що ввжаю, що вона каже брєд та , те що від неї хочуть почути, хоча і живе білорашці
Натали Давиденко• 23 ноября 2022
Якщо вже слухати астролога послухайте академію шринаджи , той зовсім неупереджений, і він є вчителем Т.Калініноі, також слухала московиченко Валерій, той каже в принципі правдиво, бо багато збулось, але дуже гонить на західну Україну, так що можу зробити висновки , що всі щось прораховують, у когось, щось сбувається, щось ні
Натали Давиденко• 23 ноября 2022
Шрінаджи каже так, що в лютому скоріш за все закінчиться активна фаза, десь березень повернеться Крим, десь лютий березень смерть путіна, якось там планети стали, що в такі ж попередні періоди, були смерті в росііі імператорів, в травні червні перемовини і підписання капітуляції рашки, потім він сказала, що в рашці все тільки починається, щось жорстке та страшне, типу бунтів , але сказав, що зима в нас буде важка, і тільки з лютого піде полегшення, я рекомендую до прослуховування, щоб все зрозуміти. Він лаж прогнози , а потім порівнює, що Сбулось, що ні
Life-game• 23 ноября 2022
Ответ дляbrabber
Бачу тут багато хто вміє сни тлумачити...підкажіть мені, другий раз сниться, як тоне мій молодший син.
Перший раз 29 вересня, наче ми у басейні, він пірнув, а я розумію що він плавати не вміє, стрибаю за ним, підхоплюю його під водою, хочу виштовхнути, але не можу, мене наче руки не слухаються, я його тримаю за ноги, а вверх підняти не можу, бачу як він починає відкривати рот, і прокидаюся. А в мене руки затерпли, одна тримає іншу і аж судома звела.
Другий раз сьогодні вночі. Як ми біля якогось болота, і в цю трясину він знову падає і зникає, я починаю кричати і прокидаюся, кінцівки не було. Мені дуже страшно...що це може означати?
Заболеет, не критично. Но чем грязнее вода, тем хуже может быть состоянее здоровья при болезни
Kolibri_18• 23 ноября 2022
Ответ длямимозка
В одному з останніх вона казала, що з грудня по квітень 2022 Україну чекають успіхи і цілковита підтримка у військовому плані. І що з квітня Україна почне більш жорстку політику, вона каже про удари на росію у відповідь.
мимозка• 23 ноября 2022
Ответ дляНатали Давиденко
О, я його теж люблю слухати. Ви ж про Алакха? Наче від нього чула, що ніяку Калініна він не знає. Але в будь якому разі саме його прогнози мені дуже подобаються.
Kate04-ecfa• 23 ноября 2022
Ответ дляLina 75
Вірю, бо я теж одне й те саме бажання загадувала останні років 5) окрім минулого року
opium_black• 24 ноября 2022
Ответ дляirina2005
А вона з´являється на кідстафі?
Так, нещодавно була. Тиждень тому її бачила.
opium_black• 24 ноября 2022
Ответ дляНатали Давиденко
Ви нас заспокоїли
Ольга520• 24 ноября 2022
Ответ дляLife-game
А город?
Конотоп Сумская область
Фатальна Доля• 25 ноября 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
Задолбали уже этим ’будет ответка’. Им не нужны поводы убивать. Обстрелы Украины никак не связаны с ’работой ПВО’ на раше.
Им не нужны поводы убивать, но после каждых действий в Крыму, на следующий день был массированный ракетный обстрел и этот раз не исключение. Натура у них такая паскудная, каждый раз обстрелы приурочивать к каким нибудь событиям. На оркоаских форумах, уже с вечера визжали, что будет вам блекаут
Kolibri_18• 25 ноября 2022
Ответ дляФатальна Доля
Не правда, вони обіцяли нам блекаути ще з літа.і зараз паузи між атаками лише для перезаряджання пушок
Фатальна Доля• 25 ноября 2022
Ну во-первых не для перезаряжания, а для производства ракет, их производят 7-10 в день. Обещают они много чего, но реальный блекаут устроили 23. И при этом, каждый раз озвучивали - это вам за Крымский мост, это вам за атаку Севастополя надводными беспилотниками, а последний раз решили сказать правду - за то, что Украина не хочет выполнять их условия, то есть садится за стол переговоров. Чего они и не дождутся
ok1904• 25 ноября 2022
Ответ дляФатальна Доля
Ну де Ви берете інфу по 7-10 ракет в день. Хоч один би допичувач показав джерело.
Це технічно не можливо. Ви саму ракету бачили, бачили її начиння? 7-10 ракет на місяць це можливо. Можне відділ контролю якості на папері подовжити ресурс 7-10 ракет в день, але не виготовити. Ракета= невеликий літак, за день літак не зібрати, навіть з усіх готових комплектуючих. 7-10 арт снарядів в день це можливо, але не ракет.
Kolibri_18• 25 ноября 2022
Ответ дляФатальна Доля
взрив на кримьскому мосту влаштували самі москальські спецслужби. щоб одним пострілом двох зайців: гризня між собою, і виправдання для давно запланованої атаки на Україну.
звісно, ніхто не відміняє їх бажання ’переговорів’. що насправді означає вимогу від рашки на капітуляцію, хоча б частову, щоб Україна хоча б частково відмовилася від своїх територій.

а взагалі, ви до чого ведете? пропонуєте не атакувати безпілотниками Севастополь? пропонуєте припинити смажити хаймарсами місця скупчення русні в окупованих територіях? може, взагалі перестати оборонятися і робити бо-бо зомбі-московитам? до чого ви це все взагалі?

я ще раз повторю, блекаути, холодомор - були обіцяні ще з літа, навіть до тріумфального визволення Харківщини. русня дістає всі свої козирі, а успішні дії ССО - це вона використовує як додатковий аргумент в своїй пропаганді. навіть без успіхів ЗСУ ракетні атаки на Україну все одно відбулися б. бо рашка хоче повної капітуляції. як можна це не розуміти.
СhanelKa• 25 ноября 2022
Приснилась свекруха ось на днях
Давно не снилась, вона добра жінка, і ми з нею в добрих відносинах були… не має вже 4 роки
Вона снилась тільки іноді . І просила внучку показати ( дуже любила нашу дочку ) то у сні я їй показувала ( через вікно )
А цей сон дивний
Наче прийшла і така вся красива .. молода і дістала багато грошей . І рахує у моєму сні прям пачками ..
А я її питаю, Мамо - навіщо гроші ? То мені ?
А вона каже, ні ! То тобі не треба, але сусідам нашим дуже треба ..
Ось такий сон. 🤷‍♀️
Думаю , що зв’язано що треба нал, що картами не оплатиш, може це
А мені не треба, бо я не в Україні
Фатальна Доля• 26 ноября 2022
Ответ дляKolibri_18

Читайте уважніше, про що я писала. У мене два сина, з 2015 року по сей день в ЗСУ, починали ще ДАПу. У старшого дві контузії, а у молодшого три поранення і єдине бажання, щоб і надалі нищили цю сволоту. А ось удари, краще наносити по Москві, а не Севастополю, бо Севастополь це Україна. І з чого ви взяли, що Кримський міст це не ми, тим паче це дійсно ефективно і це створило проблему з логістикою. Самі ж пишете, що це не причина і без нього б нанесли удар. Так навіщо собі створювати геморой з постачання своїх військ. А навіщо тоді марку випускати, приписувати собі чужі заслуги. Підірвали і молодці, це краще ніж атаки на Севастополь