Наизнанку• 24 ноября 2022

Чому у мене немає світла а навпроти в будинках є!

Я живу на західній Україні , третій день ні води ні світла .
А ось в десятках будинків біля мене - за три дві відключили на 1 годину тільки !
А у мене за 3 дні включили тільки на 1 годину і то вночі ?
Як для мене це несправедливість , чому не можна виключати по графіку ?
Чому у одних є світло постійно а інші блекаут.
Посуди немає чистої , туалет капець .
А носити воду на 10 поверх важко .
Зла жахливо , скоро буду пахнути бомжем
Соображалочка• 24 ноября 2022
мабудь сусідні будинки підключені до важливої інфраструктури, наприклад, до каналізаціїї

автор Наизнанку • 24 ноября 2022
Знаєте, якби не було світла у всіх , я б зрозуміла . А тут же у одних є а іншим нема.

Хоча тиждень раніше виключали сітко по графіку , по 3 години , це нормально і досить комфортно було . Що змінилося ?
автор Наизнанку • 24 ноября 2022
Ответ дляСоображалочка
Тобто тиждень назад там не було важливої інфраструктури , а зараз з’явилася ?
Sara-a• 24 ноября 2022
Ответ дляНаизнанку

Автор
В Киеве то же самое
Раньше отключали по очереди, сейчас одним вырубили , у других есть постоянно
Лукава Кішка• 24 ноября 2022
https://www.google.com/amp/s/radiotrek.rv.ua/amp/v...
Учітесь, читайте. І не задавайте таких питань
автор Наизнанку • 24 ноября 2022
Ответ дляSara-a
Автор
В Киеве то же самое
Это ведь несправедливо ?
У меня морозилка испортилась , холодильник тоже .
Почему так происходит ?
Соображалочка• 24 ноября 2022
Ответ дляНаизнанку
а що ви хочете почути? що вони козли? вони навіть на інших фазах можуть бути.
автор Наизнанку • 24 ноября 2022
Ответ дляЛукава Кішка
Класна відмазка . Але не проходить для мого випадку .
автор Наизнанку • 24 ноября 2022
Ответ дляСоображалочка
Удалено администрацией...

Лукава Кішка• 24 ноября 2022
Ответ дляНаизнанку
То запитайте за порєбріком.
Бабочки в моём животе• 24 ноября 2022
Вам пороблено
oboeva• 24 ноября 2022
Ответ дляНаизнанку
Это ведь несправедливо ?
Почему так происходит ?
У нас тоже так, и в любом городе, когда с Одессе вышли с протестом,все начали кричать,что это предательство.
Гл. Амурная• 24 ноября 2022
Ответ дляСоображалочка
Мама моя живе у будинку на 6 під´їздів, 9 поверхів. У другому під´їзді.
У неї вимикають світло за графіком, за її адресою (ну і ще аварійно час від часу).
У 4 під´їзді під час вимкнення світла працює ліфт.
У 5 та 6 під´їздах не вимикають електрику взагалі.
І таке буває.
Мао_Мяо• 24 ноября 2022
Ответ дляНаизнанку
Это ведь несправедливо ?
Почему так происходит ?
Запитайте у России.
Соображалочка• 24 ноября 2022
а ви займіться доброю справою, і легше буде. В Киеві, у деяких будинках, коли немає світла то відключається все - опалення, вода, плити, і пішки ходять
Гл. Амурная• 24 ноября 2022
Ответ дляНаизнанку
Зателефонуйте до диспетчера по району.
Хтозна, може, якась аварія.
У нас взагалі було таке, що три будинки диспетчер забув ввімкнути після планового відключення. Замість 3 годин не було світла 11.
oboeva• 24 ноября 2022
Ответ дляГл. Амурная
Зателефонуйте до диспетчера по району.
Хтозна, може, якась аварія.
Вы пробовали к ним в эти дни дозвониться?
Матраскин Брат• 24 ноября 2022
Ответ дляНаизнанку
Где вас таких берут, что значит неделю назад? Откуда вы знаете, есть или нет там важная инфраструктура?
Может проблемв именно на вашей линии. Радуйтесь, что у людей хоть есть
Гл. Амурная• 24 ноября 2022
Ответ дляoboeva
Я - ні.
А сусіди зателефонували, і світло нам ввімкнули.

Соображалочка• 24 ноября 2022
Ответ дляГл. Амурная
І таке буває.
у нас теж саме - будинок двух фазовий (5,6 підізд живе за іншим графіком, інколи не вимикають взагалі світло), але сусіди тільки цьому раді - приходять воду гріти, та техніку заряджати. всі перезнайомилися, зараз сидять роблять окопні свічки (всім будинком по троху скидаємося)
oboeva• 24 ноября 2022
Ответ дляГл. Амурная
Я - ні.
Попробуйте, во время массового отключения это невозможно.
язззззь!!!• 24 ноября 2022
Автор, в мене те саме і я так розумію це просто тупість і халатність працівників обленерго. Спостерігаю: поряд будинки, які разом з садочком підключені до мережі, в нас нема світла цілий день, в них є, ок, садочок працює до 18.00, можна було б відключити ту лінію вже і включити нашу, правда? А навіщо такі складності, це ж треба подумати, краще нас так і не вмикати до 22-23.00. бісить те, що йдеш по вулицях всюди є світло: в ТЦ з одягом, там же і гуртки з танців, потім садочок і навколо нього будинки і тільки далі сіра зона без світла бо там наші будинки з списку невезучих, бо вони ні до школи ні до садочку не відносяться.
oboeva• 24 ноября 2022
Ответ дляСоображалочка
Соседи рады,что им свет отключают,или что у них проходной двор дома? Ничего себе радость.
Isa Dora• 24 ноября 2022
Ответ дляSara-a
Автор
В Киеве то же самое
Зачем это разгонять????

Уже не раз писала.
У нас на районе везде выключают, кроме 1 дома.
Все ж добрые в чате, а чего? Не справедливо

А потом тот дом отключили на сутки и в районе пропало отопление.

Не умничайте, вы же не знаете что к чему подключено.
Гл. Амурная• 24 ноября 2022
Ответ дляoboeva
Так у авторки, як вона пише, єдиний будинок на район страждає.
Соображалочка• 24 ноября 2022
Ответ дляoboeva
на першому поверсі стоять розетки і столи. І да, раді. у вас мабудь світло на два, три дні ще не виключали, і немає електроплити
oboeva• 24 ноября 2022
Ответ дляСоображалочка
Выключали и плиты нет ,да. Конечно я бы впустила воды нагреть,но не радовалась бы этому.
Ра ру ра ру ра• 24 ноября 2022
Это заговор против вашего дома. Не иначе.
Неужели не понятно, что вы записаны на разные линии?
Гл. Амурная• 24 ноября 2022
Ответ дляСоображалочка
У мами газова плита, то вони не сильно страждають без світла.
Але дивно, чому працює ліфт. Я б боялася їздити, мабуть.
Ангел-предохранитель• 24 ноября 2022
Ответ дляНаизнанку
Это ведь несправедливо ?
Почему так происходит ?
А що справедливо? У вас морозилка поламалися, а у когось сьогодні рідні загинули.