PORKA• 24 ноября 2022
Блеферопластика, где и сколько стоит
Моя косметолог ботокс колоть уже не будт, из за нависшего верхнего века. Задумалась о том чтобы сделать операцию.
Девочки кто делал, какой период реабилитации, , сколько стоит и какой наркоз.
Веко нависшее где то с 20 лет, сейчас 41
Усатая полосатая• 24 ноября 2022
Почему не будет колоть? У меня нависшее, 44 года. Конечно, нужна блефаро. Но, денег на нее нет(( 50 т.грн.не располагаю. Но мне колют ботулотоксины, пока все нормально. Колет очень осторожно, на первой процедуре меньше, на второй докалываем.
Любящая болтать• 24 ноября 2022
Житомир. Хірург жінка. Я бачила уже не одне до/після її операцій, всі задоволені. Ціни з київськими не порівняти
Сигарный шланг• 24 ноября 2022
Ответ дляСовНарКом
2000 т дол я интересовалась !
Что-то очень дорого для верхнего.
Спрошу_ка_я_у_мужа• 24 ноября 2022
Я нижню блефаропластику буду робити, вже записана на прийом, ціна 26000грн, не думаю, що верхні повіки набагато дорожчі.
Добро с Кулаками• 24 ноября 2022
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Винница?
Добро с Кулаками• 24 ноября 2022
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Так)
Я по ціні зрозуміла))
Теж записана на операцію. Є деякі сумніви... Ви впевнені у виборі лікаря?
Спрошу_ка_я_у_мужа• 24 ноября 2022
Ответ дляДобро с Кулаками
Я по ціні зрозуміла))
Обрала Багрія, думаю буде краще ніж з мішками під очима)
Спрошу_ка_я_у_мужа• 24 ноября 2022
Ответ дляLinkaT
А де будете робити,та яким методом ціна дуже мала і приваблива? Який час реабілітації вам називають?
Реабілітація два тижні, лікар писав у себе на сторінці.
Спрошу_ка_я_у_мужа• 24 ноября 2022
Ответ дляLinkaT
Дякую а можна, посилання на сторінку лікаря.
Добро с Кулаками• 24 ноября 2022
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Я теж до нього)
У нього мало фоток з результатами операцій. В основному, це фото післяопераційного періоду. А там... страшне. Не знаю, можливо, із-за цього сумніваюсь.
Звісно, що буде краще, ніж з мішками) але чи буде рівненько-охайненько? У мене кругова БП.
Ответ дляДобро с Кулаками
Я теж до нього)
А ви плануєте робити нижні повіки через коньюктиву чи звичайним методом? І наскільки все страшне саме після операції. Сестра робила верхні повіки років 7 назад, то начебто не дуже страшно було все.
Добро с Кулаками• 24 ноября 2022
Ответ дляLinkaT
У мене була консультація по Viber (я не з Вінниці). Надіслала адміністратору фото, вони передали хірургу. Він рекомендував кругову БП під загальною анестезією. Запитала, яким методом будемо виконувати нижню БП, адмін відповіла, що це вирішиться на консультації перед операцією.
Стосовно нижньої БП майже не переживаю. Боюсь, щоб в результаті верхньої вигляд очей був природнім і не було рубців. У мене після видалення родимки радіоножем утворився рубець( Не на видному місці, тому не критично. Але якщо на повіках будуть рубці...
Ответ дляДобро с Кулаками
Як раз за нижні треба більше переживати.... Це не проста маніпуляція і відновлення там важче. Я як раз за верхні не переживаю. Сестрі робили швидко і без проблем під місцевим наркозом. Шви зовсім не помітні. А консультація була безкоштовна чи ні?
Спрошу_ка_я_у_мужа• 26 ноября 2022
Ответ дляLinkaT
Консультація 500грн