Губы_зубы• 24 ноября 2022

Покупець просить занизити оціночну вартість квартири. Нащо?

Доброго дня, таке питання. Чому покупцю може бути вигідна нижча оціночна вартість?
мимозка• 24 ноября 2022
Кстати, сейчас при оформлении купли-продажи недвиги и прочего у нотариуса требуется заявление покупателя откуда у него деньги. Так что учитывайте и этот вариант.
Я тут Живу• 24 ноября 2022
Ответ длямимозка
Как давно это требуется?
автор Губы_зубы • 24 ноября 2022
Ответ дляБабушка-байкерша
То ваша тема просто ’побалакати’
?
автор Губы_зубы • 24 ноября 2022
Ответ длямимозка
Господи, да кто будет продавать- покупать квартиру с целью потом расторгать сделку???? Это такой геморрой на года, а то и на десятки лет можно растянуть.
По сути темы, автор, чем меньше оценочная стоимость, тем меньше платить налог. Платят налог по полам или по договоренности сторон. Если вы готовы взять на себя оплату налога, можете сообщить об этом покупателя и смело оценивать жилье на максимум, покупатель не будет против.
Зрозуміла, дякую!
Я тут Живу• 24 ноября 2022
Автор, податки при продажі нерухомості будуть відштовхуватись від БІЛЬШОЇ суми (продажної чи оціночної).
автор Губы_зубы • 24 ноября 2022
Ответ длямимозка
Цікаво, не знала цього, ну подивимось
автор Губы_зубы • 24 ноября 2022
Ответ дляЯ тут Живу
Дякую, ну я вирішила просто писати як є без махінацій, мені це не потрібно
мимозка• 24 ноября 2022
Ответ дляГубы_зубы
Цікаво, не знала цього, ну подивимось
Вы можете с нотариусом проконсультироваться какая сумма налога будет при одной цене и при меньшей. Я за покупку земельного участка оценочной стоимости 99000 грн заплатила налог 7800 грн. Ещё и пришлось придумывать откуда у меня деньги и написать расписку, что я их взяла в долг у своей бабушки, которая продала свою хату.
автор Губы_зубы • 24 ноября 2022
Ответ длямимозка
А чому ви платили податок, я думала, що з прибутку він платиться, тобто продавцем, ні?
Я тут Живу• 24 ноября 2022
Ответ дляГубы_зубы
Покупець сплачує податок в Пенсійний
мимозка• 24 ноября 2022
Ответ дляГубы_зубы
Это наш договор с продавцом. По факту он этим участком отдал свой долг нам. Налог оплачивала я , т.к. он неизлечимо болен и просить у него денег я не посмела.
Я тут Живу• 24 ноября 2022
Автор, при продажі квартири, якою Ви володієте більше 3-х років, сплачується по домовленості з покупцем:
Держмито 1%,
Пенсійний 1%
Послуги нотаріуса
Оцінка майна (ну це, як правило, чисто продавець)
автор Губы_зубы • 24 ноября 2022
Ответ дляЯ тут Живу
Держмито 1%,
Пенсійний 1%
Послуги нотаріуса
Дуже дякую!
Не умею мерить• 24 ноября 2022
а на сколько % просит занизить?
или прям в разы меньше?
Бабушка-байкерша• 24 ноября 2022
Ответ дляНе умею мерить
а на сколько % просит занизить?
или прям в разы меньше?
В кого він просить, цікаво, в експерта?
Пушистая киска• 24 ноября 2022
Ответ дляБабушка-байкерша
В кого він просить, цікаво, в експерта?
Експерти, доречі, занижують вартість на прохання, але не нижче ніж в якихось там реєстрах. Ми просили два роки тому трохи занизити, нам потрібно було для опіки, бо продавали в гіршому місці, а купували в центрі повністю під ремонт. По факту з ремонтом вона коштувала в півтора рази дорожче. Але ж доведи це органи опіки))) У них є оціночна вартість - і крапка))
Пішли на зустріч нам, дякувати їм.
автор Губы_зубы • 26 ноября 2022
Ответ дляНе умею мерить
а на сколько % просит занизить?
или прям в разы меньше?
30%
автор Губы_зубы • 26 ноября 2022
Ответ дляБабушка-байкерша
В кого він просить, цікаво, в експерта?
Я так розумію, що спочатку в мене, потім в експерта, але я вже не погодилася.
Всім дякую за відповіді.